Anatomie pekla

• Francie Anatomie de l'enfer (více)

Ona je dívka. Je krásná. Přesto ji ignorují. Na záchodech klubu si pořeže zápěstí. A tak se poznali. Jemu se ženy nelíbí, ona mu zaplatí, aby se na ni díval, jak ona říká: "Z úhlu, ze kterého by ji nikdy nikdo neměl vidět". "Bude to něco stát" říká on. Čtyři noci. V domě uprostřed ničeho. Čtyři noci na to, aby konfrontovali jeden druhého. Čtyři noci ke konfrontaci nevyslovitelného, k vyjádření toho, co nesmí být ukázáno: onoho tajemství. (oficiální text distributora)

Trinculo

Absurdní film, ale svým způsobem je absurdita i celá lidská sexualita a vztahy mezi lidmi. Lehké poškádlení Lacanem a sonda do toho, co by nemělo být vidět. Poněkud sterilní, poněkud umělá a poněkud neobratná ... ani to ani jinak být nemůže, neboť z principu, některé věci nelze sdílet ... ale jedinej zážitek, který mi zůstal byly WTF momenty při testování toho, co se kam ještě vleze ... což asi nebylo účelem ... ()

klapqua

Na môj vkus uťahané a nudné, aj keď mám podobné filmy celkom rada. Siffredi trošku prekvapil, predsa len, mimo porna som ho videla prvý raz, aj keď aj tu čo to ukázal... Samotná myšlienka filmu by bola celkom zaujímavá a určite by sa to dalo dobre psychologicky a aj eroticky spracovať, ale to čo som videla ma skôr vytočilo a znechutilo. Konkrétne narážam napríklad na ten krvavý "čajík", ktorý mi ozaj dvihol dekel... ale dobre no, každý máme asi iné predstavy o tom, ako muža zviesť a ukázať mu krásu ženstva... Jednu hviezdu dávam za ozaj krásnu Amiru Casar, pol hviezdy na Rocca:) a pol za to všetko okolo, krom už spomenutému "čaju"... ()

Kohi

Když jsem se na film díval, místy jsem opravdu musel přivírat oči... Ti, kdo jste ho viděli, zřejmě uznáte, že "tampónová scéna", jak bych ji nazval, je pouze pro silné žaludky. Z kina prý polovina lidí odešla. Já se díval na DVD, tak mám jen svůj úsudek. Film odkrývá jistou velmi hlubokou a velmi temnou stránku lidské ( - kdo ví) sexuality. Dalo by se říci, sexuální zvrácenost. Na druhou stranu nutí k zamyšlení, co je pro nás sexualita v našem životě, jakou oblast zahrnuje a jaký prostor jsme jí vymezili. Všeobecně nízké hodnocení filmu přisuzuji spíše nepochopení snímku a "snobskému" opovržení obscénností (nejspíše těmi, kdo svou sexualitu jen a pouze konzumují, nikoli prožívají), jíž chce režisér šokovat a vzbudit zájem o problém. Přiznávám, že ona výše zmiňovaná scéna, je již asi za hranicí nejen filmo(grafie), ale i pornografie. Přesto nelze neocenit formu a prostředky sdělení... ()

Joneleth

Bývalý spolubydlič z koleje chtěl udělat dojem na intelektuálku z FFUK tak jí vzal na tenhle film... no nepochodil :-) Nejvice šokující na tomto filmu pro mě byla obžaloba mě jako chlapa, že sem vůbec chlap. Probůh ženská přeci není nepřítel! Silně jednostranný pohled na lidskou sexualitu, paní režisérce asi kdysi nějakej šovinista strašně moc ublížil. ()

Infantryman odpad!

Nechápu co tím chtěla režisérka říct.Kdyby finance vložené do stvoření tohoto "díla" raději rozdala chudým,jistě by udělala lépe. Úvodní rozkuřovací pánskou scénu jsem rozdýchal.Při tamponovém čaji mi přestával stačit dech,a při závěrečném krváku se mi zastavil,nemluvě o pnutí v oblasti žaludku. Děj nula,dialogy trapné.Roccovi jde spíše hekání při výkonu než souvislé věty. Celkový dojem: Hnus,humus,asi budu blejt velebnosti. ()

Svadbos odpad!

Film mal byť provokatívny a kontroverzný, ale väčšinou je domýšľavý a homofóbny.Film obsahuje veľa XXX-montáže, ktorá je striedavo monotónna a striedavo nechcene smiešna. Veľmi vhodný názov pre tento "film". ()

Snakefinger odpad!

No jo - pornoherec Rocco Siffredi natočil rádoby umělecký film. Co z toho tak mohlo asi vzejít že jo. Naoko zvrácené ale na druhou stranu levné jako poslední děva z Perlovky. Naprosto vražedná kombinace pornoherec se snaží dělat umění a hraje si na inteligenta, měl se radši věnovat análnímu sexu a udělal by líp. Ono totiž výsledek vyjde ve své podstatě nastejno. V řiti. ()

kendynka

Nechutné a hlavně o ničem. Tenhle "film" ani nešel dokoukat do konce - představa, že člověk stráví 80 minut díváním se na nechutného Rocca je nesnesitelně odpuzující. ()

JARDAHONDA odpad!

Anatomie pekla na mě působila depresivně. Rocco Siffredi se ve filmu představí, jako gay, který má pozorovat Amiru Casar, která chce aby pochopil krásu ženského těla. Ovšem způsob, jakým to oba provádí je kanální.. Proto tento snímek nemůžu hodnotit jinak, než Odpadem !! ()

Archvile

Oslava ženskej periódy, alebo len ďalšie zvrátené dielo známeho to porno-herca Rocca Siffredi ? V každom prípade nič pre milovníkov romantiky. ()

Majka_SVK

Ľudia sa boja seba, vlastnej sexuality, ženskej sexuality...a potom vyzerajú tak aj priemerne hodnotenia. Sú filmy, ktoré pojednávajú o poodbných témach, alebo sú podobne ako tomu hovoríte "perverzné a nevkusné" a majú oveľa lepšie hodnotenia a nie sú natočené o nič lepšie. Len tu je presne divák a najmä mužský divák konfrontovaný s veľmi neľúbivou témou. Bohužial dnes je málo ľudí dostatočne otvorených na to, aby dokázali prijať aj veci o ktorých sa nehovorí, lebo jednoducho nikdy sa o nich nehovorilo. Ja si to nízke hodnotenie vykladám len tým, že ten film je jednoducho nepochopený..bohužial... ()

st.lupen

U filmů tohoto ražení není možné hledat smysl striktně v dějové nebo vizuální rovině. Je potřeba dostat se tomu pod kůži a hledat autorovo sdělení, které hovoří o člověku jako takovém. Každopádně já jsem byl spokojen ()

letorost

Vynikajúce! Konflikt a napätie prebieha na iných rovinách než je väčšina tunajšej jednohviezdičkovej osádky zvyknutá, o to viac sa iná skupina zabaví a užije si to. Krásny konflikt obsahu dialógov a formy ich proklamácie, filozofických úvah a absolútne nedokonalých hereckých "výkonov". Myslím že tento film ulahodí ozaj len úzkej skupinke. O to však lepšie :) ()

HolkazBolky

Dvě hvězdičky dávám krásné Amiře Casar. Jinak co říct? Takovou tíseň a ponížení (nahá žena ve společnosti oblečeného muže - gaye, násada trčící z vagíny, výměna tampónu, atd.) jsem dlouho nezažila. Never more. ()

katka94 odpad!

Jak toto někdo mohl vymyslet a natočit?! Původně jsme si tento film pustily kvůli erotickému žánru, ale to co jsem viděla po tom, bylo to nejhorší co jsem ve filmu zatím viděla. Tak hrozný a hlavně NECHUTNÝ film nedoporučuji pouštět nikomu, kdo po filmu neplánuje hodit šavli. Hrůza. Ale, jedna vtipná scénka, kdy ji tam vrazil vidle, které šel hledat předtím ven, ta se povedla! :D To jsem se od srdce zasmála. :D ()