Anatomie pekla

• Francie Anatomie de l'enfer (více)

Ona je dívka. Je krásná. Přesto ji ignorují. Na záchodech klubu si pořeže zápěstí. A tak se poznali. Jemu se ženy nelíbí, ona mu zaplatí, aby se na ni díval, jak ona říká: "Z úhlu, ze kterého by ji nikdy nikdo neměl vidět". "Bude to něco stát" říká on. Čtyři noci. V domě uprostřed ničeho. Čtyři noci na to, aby konfrontovali jeden druhého. Čtyři noci ke konfrontaci nevyslovitelného, k vyjádření toho, co nesmí být ukázáno: onoho tajemství. (oficiální text distributora)

Radiq odpad!

Pěknej film na rande. Ve chvílích, kdy zrovna nespíte, protože ty kecy jsou hrozná nuda, se tam děje něco z oblasti sexu (pro někoho šukání, pro někoho lásky). To druhý by mi ani nevadilo, to je lidské, že. Ale ty kecy mi moc lidské nepřijdou. Tohle jestli totiž vymyslel člověk, tak s tím bych teda sex nechtěl, protože to musí asi být pěknej pizduř a myslí si, vytvořil umělecký film. Ale nechápu několik věcí, jako třeba že nevím, proč buzík píchá ženskou nebo že neznám babu, která by se nechala voject ve spánku, aniž by se probudila, leda že by byla sjetá. A čemu jsem se smál, když promluvil homo?: "Žehnám dni, kdy jsem se narodil imunní vůči vám a celému vašemu rodu. Pružný odpor, který klade mužská řiť, nelže o síle milencova střeva." Chchchch. Taky pobavil krámovej nápoj nebo zahradní nařadí ve frndě. Chtělo to odvahu natočit to, ale spíš to byla sebevražedná mise. ()

fantoci

Tento snímek se dle tvrzení některých recenzistů dá do klasického hodnocení těžko zařadit. Asi tomu tak skutečně je. Dějově je film chudý. Patří mezi snímky, které bourají hranici mezi pornem a klasickou filmovou tvorbou. ()

trojúhelník odpad!

Výkřik ublížené ženské duše. Nevadila mi ani tak zobrazovaná obscénnost (jsem zvyklý z Antikrista, KLIPu a podobných), jako to neuvěřitelné pokrytectví, ta umělá nadřazenost, která se nesla celým filmem. Apropó, nebyl to film, byla to přinejlepším zfilmovaná kniha, takhle se film nedělá, takhle lidi nemluví a netváří se, nemůžu si pomoct. Nehledě na všechnu tu neuvěřitelnost, přehnaně zobrazované emoce, opravdu jí nevzbudí, když s ní cloumá a souloží, ale probudí ji až jeho pláč? proč je tam tak explicitně zobrazeno sperma, poševní sekret, krev, když je zřejmé, že jsou to pouze rekvizity? Dlouho mě žádný film takto neurazil, nenaštval, píšu ještě v afektu. Hnusí se mi způsob, jakým jsou zde zobrazováni muži, režisérčin pocit méněcennosti byl z plátna přímo cítit, chuděra malá. Jak může takhle slepě generalizovat v pouhé snaze shodit mužské pokolení a s očividným feminismem nadřazovat ženskou rasu?! Uf. Tak tohle ne. Pokus o umělecký film zrovna nefunguje, pornoherec Rocco se snaží tvářit všelijak, ale nejde mu ani jedno, zachovává si pouze tupý, bezduchý výraz. Konec vyeskaluje v největší ptákovinu, co jsem kdy slyšel; ženské nás ovládají, vládnou nám, nemůžeme se před nimi nikam schovat (ale děsně je potřebujeme!), jediné, co nám nevezmou je opilost?!?! BOŽE! To myslíte vážně? Pokrytectví nejvyššího stupně, takhle to ve mně dlouho nevřelo! ()

farmnf

Catherine Breillat úchylná francouzská kurva tu vytvořila další z nechutností babrající se v oblasti sexu. Japonské pornofilmy by proti tomuto dílku byly adepty na Oskara i cenu v Cannnes. Jsou milé. Toto milé není. Krumpáč zaražený do kundy ve mě žádný zájem nevyvolal. Ale zato čaj z tampónu při menstruaci obdivuji jako filmové novátorství. Jen o teplotě vody tam není stopa. O sexu jdou natočit tak silné a hezké příběhy... a tato pizda to zase tak klasicky posrala... ()

lennyd

Ona Ho potká v gay klubu. Rozhodne se ukázat, co zatím nikomu jinému neukázala. On bude tím jediným, kdo ji dokáže sledovat nekritickým pohledem, bez nutkání touhy. Čtyři noci. Nic víc po něm nechce, než aby ji čtyři noci poslouchal, sledoval ji, a řekl jí co si o ní myslí ... Ehm ehm, nejzábavnější na celém snímku je asi úvodní titulek, který říká, že v intimních scénách Amira Casar využila služeb dvojnice. Tolik asi pro informaci těm, kteří si tento snímek vyhlídli právě kvůli ústřední herečce. Hned následující scéna ukazující felaci dvou gay mladíků taky není z těch, která by nějak víc nalákala ke sledování. Ale jinak později jde o docela zajímavý film, ve kterém (musím přiznat) mne sexuální scény a nahota více rušila než nějak bavila. Filozofování o rozdílech mezi ženským a mužským pohledem bylo mnohem zajímavější, než sledovat Siffrediho mužství či jeho hrátky s intimními partiemi náhradnice Amira Casar. A poslední připomínka - nevím jestli to byla jen vlastnost českého dabingu, ale nadabovat Silffredův vnitřní hlas žensky byl taky nápad za všechny prachy.. ()

Tomatáš odpad!

Tento snímek je opravdu k zamyšlení...Ano, měli bychom se všichni zamyslet nad tím, kam až může lidská zvrhlost klesnout, aby dokázalo toto "dílo" natočit a vydávat to za "umění"..Opravdu je to celé postavené na vodě a absolutně se film rozchází s avizovaným žánrem!Už vůbec jsem nepochopil název filmu..sečteno a podtrženo: jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl..taková blbost se jen tak nevidí!!!Jestli máte odvahu, přesvědčte se na vlastní oči..:) ()

Koryntos

Wow, tak tenhle film mě úplně dostal, obdivuji filmy bořící jakékoliv hranice a tenhle film zbořil opravdu veškerá tabu. Místy jsem musela zavírat oči a přemlouvat se abych ho nevypnula, ale pokaždé zvítězila zvědavost, jaká další obscénnost bude následovat. Nejvíce mě překvapilo, že tento film režírovala žena a opravdu obdivuji její odvahu se do takového filmu pustit. Myslím, že jako divákovi mi nepřísluší hodnotit zvrhlost hlavních postav, no spíše zvrhlost autora scénáře protože, jak by řekl sexuolog, pokud s jakoukoliv praktikou souhlasí oba z páru, není na tom nic divného a v poklidu ji mohou provozovat. Chtěla jsem dát 4*, protože se mi nelíbily počáteční zbytečně zdlouhavé polemizující dialogy hlavních postav, ale když vidím tak negativní hodnocení, tak musím dát plný počet hvězd. ()

jenik71

Nic proti nahotě a erotice obecně, ale co tohle mělo znamenat ? Totální neherec Rocco Siffredi nechť se věnuje tradičním pornofilmům a vynechá tak naprosto tupé dialogy o ženských sexuálníh pocitech. ()

KR4T4S

Fekální porno + feministické pseudokecy. Nic víc nic míň. Nevím, jestli mi bylo víc zle u těch "pravd" nebo u velmi netradičního nápoje lehce připomínající jahodový čaj... Body k dobru za to, že mě slavný Rocco překvapil, jak umí hrát (a to jeho výkon nestál za moc) ()

ZkuKol odpad!

Pomíjím fakt, že na filmu nedělal asi nikdo, kdo s filmařským řemeslem něco společného. Ale jako intelektuální film to postrádá jakékoli smysluplné sdělení, jako umělecké dílo přidanou hodnotu, jako osobní snímek osobitost. Proč bych se na to měl koukat, nebo proč jsem se na to koukal, neřeším, jako divák můžu kdykoli přestat. Ale na důvod proč něco takového natočit, vkládat do toho energii či peníze jsem nepřišel. A to je podle mne průser tohoto snímku... ()

LEATHERFAC

Vážení přátelé...na vaše pseudointelektuální plky zvysoka seru a dávám za pět. Tenhle film totiž téměř (díky Kohi) nikdo z vás nepochopil, ale to je váš problém. Jděte se raději podívat na večerníček - tohle je film pro fajnšmekry... ()

uzzi

Zvláštní film o ničem a něčem co nepochopím. Jestli někoho uspokojí dlouhé pohledy nikam, nezajímavé dialogy a všudypřítomná křečovitá artovost? Nevím, mě ne. Pak je tu šance pro zvrhlíka v každém z nás, pohledy na prsty atd. v hoodně chlupaté vagíně, touha po chuti menstruace atd. - nechci skončit zabanován.... :) Ovšem tohle mě upřímně řečeno přišlo spíše nechutné a odpuzující. Jelikož po první polovině jsem vzal film rychloposuvem nedokážu ohodnotit vše objektivně. Každopádně musím obhájit alespoň tu jednu hvězdu - Ano Rocco má v sobě náznak něčeho co se dá nazvat herectvím a jiskřičku osudovosti - zestárlý a unavený připomíná mladšího bratra Dr. House. Amira Casar je zajímavý typ, bohužel fame fatale to není. Z celého filmu zbude drť podivných eroticko-porno-filozofických scének a nudné vaty a pohledu do zdi. Ale možná je to pohled do ženské duše, v což ale raději nedoufám, neboť jako heterosexuální primitivní maskulin mám jiné představy o dobrém filmu, ženské duši a zábavě. 10% ()

Gulash

Jednou jsem měla čest vidět ,,pohádkový příběh" jménem Papír a tužka, který běžel jako porno pro chudý po vysílání kanálu TV Paprika a byl to zaručeně větší umělecký zážitek než bylo toto. ()

bidja

Myslel jsem, myslel, že to bude podobné tvorbě Noelově, leč s nudou jsem se seznámil, ale své aspekty to mělo. ()

Brejlil

Už Romance od režisérky Breillatové byl divný film, ale tohle je ještě horší. Žádný nápad, spousta zvláštního sexu a násada od motyky hluboko v pochvě by ještě nebyly nejhorší, ale potácení se od ničeho k ničemu s občasnými ponory do nicoty, to je smrt filmu v čisté podobě. ()

Gore

Když jsem na tomhle filmu byl v kině, na začátku nás tam bylo 8 lidí, po zhruba 15 minutách jsem tam seděl úplně sám. To mluví za vše. Ale přesto dávám vcelku vysoké hodnocení a to proto, že se někdo nebojí natočit něco, co zas trošku posouvá hranice mezi filmem a pornem. A hlavně není to natočeno nevkusně jako u některých podobných filmů a scény s tampónem a násadou by u jiných tvůrců nejspíš byly míň stravitelné. A jednu hvězdičku musím dát dolu za těch několik nudných scén. ()