Anatomie pekla

• Francie Anatomie de l'enfer (více)

Ona je dívka. Je krásná. Přesto ji ignorují. Na záchodech klubu si pořeže zápěstí. A tak se poznali. Jemu se ženy nelíbí, ona mu zaplatí, aby se na ni díval, jak ona říká: "Z úhlu, ze kterého by ji nikdy nikdo neměl vidět". "Bude to něco stát" říká on. Čtyři noci. V domě uprostřed ničeho. Čtyři noci na to, aby konfrontovali jeden druhého. Čtyři noci ke konfrontaci nevyslovitelného, k vyjádření toho, co nesmí být ukázáno: onoho tajemství. (oficiální text distributora)

coco.brice odpad!

tohle je opravdu,ale opravdu velmi zbytecny film...mne osobne ani nesokuje,ani nejsem zhnusen ani prekvapen jen se opravdu ukrutne nudim a porad cekam,ze se stane neco co by opravnovalo existenci tohoto blabolu...a ono se nestane nic,jedine positivum je kratka stopaz filmu,ale i tak je to docela otazkou pevne vule vydrzet sledovat celej tenhle spektakl az do konce ...takze hodnoceni je pak jasne.. ()

biopanic

A prečo nie? Film mi ubehol ako voda. Rocco Siffredi ma prekvapil, na človeka, ktorý je obyčajne obmedzený na citoslovcia, podal solídny výkon. Amira Casar bola tiež uveriteľná, pripadalo mi, že v súkromnom živote musí lietať "mimo" rovnako ako tu. Záhradné náčinie v posteli, rúž na zadnici, tampón namiesto sirupu, občas celkom trefná poznámka a podarené prirovnania mi stačili, rozhodne som necítila nič urážlivé, nič negatívne alebo poburujúce. ()

Rodin

Neuvěřitelně se vlekoucí tempo vyprávění by i přes spousty eroticky a někdy perverzně laděných scén uspalo snad i námořníka, který už se dva roky nedostal do přístavu. Mohla to být docela zajímavá komorní záležitost, nebýt toho, že scénárista neuměl napsat scénář a režisérka neuměla režírovat. Ani přímé záběry na obé pohlavní orgány nepůsobily nějak ústrojným dojmem, prostě samoúčelnost tryská daleko větším tempem, než celek filmu. Zcela a naprosto nevyužitá šance na natočení komorního psychologického dramatu o otázkách života a vůbec. A pokud to snad mělo být míněno jako porno, či erotika, tak to už nevím vůbec. 10%. ()

Voyer

Film rozhodně předčil očekávání. Občas mi vyloudil úsměv na tváři, občas jsem jen nerad polykal nakyslý knedlík feminismu, jenž mi byl servírován. Snímek neobsahuje to příliš mnoho důležitých ingrediencí, na to abych ho mohl považovat za dobrý, přesto na mě působí příjemně v kontrastu s dnešními neoriginálními, neodvážnými, a "přiliš(maloměšťácky) francouzskými" filmy. Tu tam je sice lyričnost francouzského filmu, tu tam je jeho originalita, jsem rád, že jednou zase vyplula na povrch alespoň jeho dekadentnost... ()

Doomer

Co se stane kdyz se mentalne naruseny homosexual potka s mentalne narusenou nynfou? prekvapive se na to da divat ale nic extra necekejte ()

J0hn odpad!

Tenhle snímek jsem viděl asi před rokem, po tom co jsem v novinách četl jak ho dávají na úroveň filmů Saló nebo Kenpark. Hloubka mého zklamání však byla nekonečná! Většinu času se tam vedou naprosto nudný rozhovory bez jediný zajímavý myšlenky a ten zbytek o kterém si moje sexuálně zvrácené já :) myslelo že to zachrání, je snad ještě horší. Trapnější a ubožejší sexuální scény by jste těžko hledali. Jsou sice perverzní a místy i nechutný, ale zároveň strašně nudný, bez náboje, bez vzrušení. Upřímně se přiznám, že jsem ten film ani nedokoukal, protože jsem u něj usnul a myslim, že to bylo moje štěstí. ()

MaxForValue

Zvláštne mrazivý, pochmúrne temný a neurčito dráždivý film, ktorý pochováva neskutočne hlúpy scenár a zbytočne drsné explicitné scény. Ale v podstate veľmi zaujímavý počin s trochu európskejšie poňaťou sexualitou, než ako ju poznáme z "klasických" filmov. ()

Olafsson

Moralisti běžte se zahrabat.. Viděno 4krát, zůstává jedním z klenotů mé filmotéky.. Jasně že jsou tam příšerné boty v dialozích a že Rocco je nesmírně toporný ve svém "hereckém" projevu.. Ale zahoďte svoje předsudky a katolické pohledy a podívejte se na to pohledem nezastřeným a otevřeným, možná na vás z tohoto existenciálního feministického porna dýchne závan tvůrčí svobody bez tabu a nutnosti se zalíbit mainstreamu.. Pokud tady někdo komentuje, že je to "fekální" - víte co vůbec slovo "fekální" znamená??! Nevím co je na lidském tělě, nahotě, genitáliích, menstruační krvi apod. fekálního. Proberte se. Zajímavý komentář: LEATHERFAC ()

Tremono

Anatomie pekla boří tabu ohledně sexuality, odhaluje lidskou intimitu i (nebo lépe řečeno především) se vším sprostým, nechutným a... naprosto přirozeným, co může lidské tělo a lidské touhy nabídnout. Ale přestože, nebo právě protože nic není černobílé, tahle "studie" si bere na paškál právě tu odvrácenou stranu přirozené lidské sexuality, tu plnou nudy, opovržení a odporu, a dávkuje ji plnými doušky, ať se divák tím hnusem zalkne. No, není to ideální pár? Ona se jemu hnusí, ji to vzrušuje, on nechápe a fascinuje ho to. Bohové žel snímek strhává příliš letargické chování ústřední dvojice, jakkoli to bylo úmyslné, a přespříliš filozofující dialogy, které prostě do huby nesednou a měly zůstat v knize. Přes to všecko je to stále o několik tříd skutečnější a méně morbidní, jak některé zdejší komentáře. ()

cattcobain

Anatomie pekla rozhodně není dílo (a opravdu se nebojím tento snímek nazvat dílem) pro každého. Kam až je člověk schopen zajít? Kde jsou hranice? Vkus je čistě subjektivní záležitostí a v tomto případě to platí dvojnásob. Lidská sexualita má hranice jen tam, kde si je dva lidé vzájemně nastaví. A mě těch 80 minut plných zvráceností jednoduše nadchlo. ()

Pitryx

Tohle asi nebude snímeček pro každého. Je to v podstatě nuda, celý film, ale zase na druhou stranu, pokus o umělecké porno se tak často nevidí. ()

Lewaso

Dívat se na tenhle film je pro mě něco jako jíst mušle v tomatovém nálevu. Takzvané pseudofilozofické bláboly (dzej dzej) obsahují zárodky myšlenek a přání, které žena na veřejnosti NIKDY nevysloví. Má je zasunuté jak „pysky“ a na světlo se dostanou „jen když o něco jde“. Ten film přesahuje hranice pornografie tím, že není tupý... ()

djbarrel

Nevím přesně co si o filmu mám myslet. Trochu jsem se nudil, pár scén bylo trochu zvláštních, no asi to není můj šálek, ale proč ne. Vcelku zajímavé - 25 % ()

Ltblue odpad!

Jaj,dá sa toto vôbec aj hodnotit?Francúzi nech točia horory a nie "erotické/drámy.Fuj.Bléé,tak som sa zle cítil. ()

Zrsch3

Domnívám se, že tento film nelze hodnotit jako všechny ostatní, nepatří do kategorie průměrnosti a proto by neměl být kritizován, za to, co zobrazuje ani pranýřován, za to, co přináší. Ano, film je ve své podstatě perverzní, ale takový je sexuální život mnoha lidí kolem nás (jen si to přiznejme). Je to prostě osobitá zpověď psychiky ženy konfrontována s mužským stereotypem homosexuality. Nic víc, já osobně jsem vděčný, že i v záplavě tolika filmů se najde alespoň hrstka, která se nebojí nahlédnout do ložnice člověka a naturalisticky (ano i taková forma existuje a není důvod jí nerespektovat) popisovat chutě a touhy. ()

confuoco

Na začiatku nás bolo v kinosále patnásť, na konci asi traja. Feministické pseudoumenie dotiahnuté do trápnosti. Jedna hviezdička aspoň za záhradné náradie a niekoľko ďalších skutočne vtipných scén - dodnes sa neviem rozhodnúť, či to bol zo strany tvorcov úmysel, alebo čaro necheného. "Pikoška" na záver: Amira Casar mala v intímnych záberoch aj dablérku, Rocco Siffredi prekvapivo nie. ()