Bouře

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
  • Terva

Jednou za tři roky někdo natočí jeden dobrej katastrofickej snímek. Ještě není čas.(23.4.2012)

• moviefan4

Od vetedy čo som sa popálil na dvoch katastorfických filmoch o požiaroch som sa chcel trochu schladiť a prešiel som na búrku. A musím priznať že po dlhej doba som sa pri B-čkovom katastrofickom filme nenudil. Páčilo sa mi to že sa tu iba nekecalo ale aj niečo dialo. Herci neboli bohvie čo ale zahrali to docela fajn. A dej nebol tiež vôbec zlý. Scénar stál vo viacerých ohladoch za hovno ale pri takýchto filmoch to ani neriešim. Zaslúžené 2*.(5.3.2016)

• Campbell

Poslední dobou si začínám všímat že katastrofičáky(to je slovo) jsou buďto horší než bívaly, nebo už mě nebaví. Nepochopte mě špatně já tyhle béčka mám nejraději, ale poslední dobou se u nich šíleně nudím. Nejinak to bylo tady. Vůbec žádná scéna mě nebavila a nezachránil to ani Midkiff(škoda jeho nejslavnější role Creeda už skončila) a ani Ironside.(4.8.2011)

• xaver

Příšerný blábol. Něco tak stupidního se hned tak nevidí. Na závěr jenom poznámky, jak někdo ví, že taková bouřka je jednou za 300 let? Že by si již indiáni dělali zápisy o počasí?(30.5.2012)

• Puchyr

No co k tomuhle dodat??? Škoda slov...(29.11.2012)