poster

Bouře

 • USA

  Maximum Velocity

 • Slovensko

  Búrka

Akční

USA, 2003, 89 min

Režie:

Phillip J. Roth

Kamera:

Todd Barron

Střih:

David Flores

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
(další profese)
 • moviefan4
  **

  Od vetedy čo som sa popálil na dvoch katastorfických filmoch o požiaroch som sa chcel trochu schladiť a prešiel som na búrku. A musím priznať že po dlhej doba som sa pri B-čkovom katastrofickom filme nenudil. Páčilo sa mi to že sa tu iba nekecalo ale aj niečo dialo. Herci neboli bohvie čo ale zahrali to docela fajn. A dej nebol tiež vôbec zlý. Scénar stál vo viacerých ohladoch za hovno ale pri takýchto filmoch to ani neriešim. Zaslúžené 2*.(5.3.2016)

 • SOLOM.
  *

  To jsem si zas takhle jednou pátek v podvečer řekl, že si raději pustím nějaký ten filmeček, než abych poslouchat neustálé tlachání o slavném viru (které se na nás valí ze všech stran). Smůla je, že jsem si spletl filmy se stejným názvem a tak už jsem se teda podíval na tuhle mega katastrofickou sračku. Začátek filmu byl ještě možná alespoň trochu zajímavý, ale postupem času jsem se dočkal jen kupy nudného tlachání, slabého závěru a žádné pořádné akce…Závěr v Grónsku alespoň trošku pobavil (přivítání na základně…).(17.4.2020)

 • Terva
  **

  Jednou za tři roky někdo natočí jeden dobrej katastrofickej snímek. Ještě není čas.(23.4.2012)

 • Wacoslav1
  *

  Viděl jsem i větší shity na toto téma, ale je fakt, že herců jako Midkiff nebo Ironside je na tyhle zetka škoda.20%(11.4.2019)

 • Campbell
  **

  Poslední dobou si začínám všímat že katastrofičáky(to je slovo) jsou buďto horší než bívaly, nebo už mě nebaví. Nepochopte mě špatně já tyhle béčka mám nejraději, ale poslední dobou se u nich šíleně nudím. Nejinak to bylo tady. Vůbec žádná scéna mě nebavila a nezachránil to ani Midkiff(škoda jeho nejslavnější role Creeda už skončila) a ani Ironside.(4.8.2011)