Alice in Borderland

• Japonsko Imawa no kuni no Alice (více)

Série(2) / Epizody(16)

Mladík posedlý hraním videoher se společně se dvěma kamarády ocitne ve zvláštní verzi Tokia, kde všichni musí hrát nebezpečné hry o přežití. (Netflix)

Recenze uživatele rollman1 k tomuto seriálu (6)

Alice in Borderland (2020)

Na Netflixu se opravdu daří Korejským, Čínským a Japonským seriálům. Hra na Oliheň doslova rozbila sledovanost a byla jen otázka času, kdy vznikne něco podobného. A bum, dostali jsme Alice in Borderland, což považuji za největší překvapení minulého roku a letošní 2. série to dokázala ještě překonat. Samotný seriál stojí hlavně na postavách, které mají každý svoje charakteristické rysy a většina z nich Vám přiroste k srdci. Nechybí atletka, frajer, který vše vyřeší svým úžasným talentem pozorování a předvídaní, šíleně hezká slečna, či připosránek. Záporáci jsou tady spíš okrajově a jedná se o lidi v samotných hrách, kteří nejdou pro zradu daleko. Velkým plusem jsou hry, které nabízejí pokaždé něco jiného. Vždy se bojuje o život, ale každá barva a číslo určuje druh a obtížnost hry. Nechybí hry na testy fyzických vlastností či hry na týmovou spolupráci. Tak či tak jsou vždy napínavé, krvavé a většina lidi ve hrách neskončí moc dobře. Chválím letošní 2. sezónu, která začala těšně po Cliffhangeru 1. série a jde vidět, že se zvýšil rozpočet i nápady. Všechno je zde větší, hezčí a tentokrát se hrdinové dozví, co se stane, až posbírají všechny karty, případně, kde vlastně jsou a proč. Her je zde sice méně, ale jsou propracovanější , brutálnější a dostávají zde prostor i postavy, které v 1. sérii byli odsunuty na 2. kolej. Pokud nevíte na co koukat a chcete něco podobného jako byla Hra na Oliheň či Hunger Games, neváhejte si pustit tuhle pecku ()

Episode 1 (2022) (S02E01)

Už od začátku se jede na plný plny a mě to pohltilo ihned. Masakr v ulicích a začátek nové hry? Wow ()

Episode 2 (2022) (S02E02)

Napínavé jak trenky. Hra perfektně vymyšlená a to mezi tím není taky nuda. Jedeme dál. ()

Episode 3 (2022) (S02E03)

Srdcové hry!!!! Omg, jak já je žeru.  Hry mají nápady, brutalitu i spád. Baví mě to, čím dál víc. Libí se mi zkoušky lidského charakteru. ()

Episode 6 (2022) (S02E06)

Hra nejvyššího soudu a její průběh je boží. Gore potěší :) ()

Episode 7 (2022) (S02E07)

Parádní díl, akorát ty dramatické linky tam prostě nefungují a smrti postav se mě bohužel nedotýkají skoro vůbec. Jinak inferno s pikovým králem za 5* ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD