Reklama

Reklama

Detonator

  • Česko Detonator (více)
Trailer

Obsahy(1)

Tajný agent CIA Sonni Griffith (Wesley Snipes) cestuje do Polska, aby tam odhalil překupníka zbraní a překazil prodej jaderné bomby. Griffitha ale někdo prozradí a končí ve vězení…, ze kterého je ale rychle propuštěn z jediného důvodu. Čeká ho další mise: doprovod překrásné Rusky Nadi do Spojených států. Griffith brzy zjišťuje, že statečná Nadia prchá před tím samým obchodníkem se zbraněmi, kterého on měl v úmyslu zničit. Uchránit Nadiu nebude snadné. Jen ona totiž ví, kde je ukrytých 30 milionů dolarů určených na nákup jaderné bomby. A když někdo ze CIA prozradí identitu Griffitha a Nadi i místo, kde se nacházejí, čeká je smrtící boj s krutým protivníkem, ve kterém musí zachránit nejen sebe, ale celý svět! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (64)

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Další z řady podprůměrných akčňáků, který nemá ve svém žánru vůbec co nabídnout. Wesley Snipes se vydal ve stopách Stevena Seagala, Lundgrena a Van Damma a jak to tak vypadá kývne na jakoukoliv nabídku. Je smutné když si vzpomenu na časy kdy bojoval s upíry jako Blade. Tento film tahají z vod odpadu jen docela slušné akční scény, kterých je však ve filmu pomálu. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Upřímně jsem ani nečekal, že to může být tak slušné.. tedy slušné na **. Dobrovolně bych si to podle všeho nepustil, ale vesměs nijaký scénář vynahradí solidní akční scény i pohled na půvabnou Silvii Collocu. Wesleyho Snipese jsem před časem odepsal, tady ale dokazuje, že mu nálepka charismatického bouchače sedí i v pokročilém věku a s pořádnými daňovým trably na krku. ()

Reklama

ssfan 

všechny recenze uživatele

Tak toto je typické rumunské akční béčko s Wesley Snipesem v hlavní roli. Je tu sice mnoho výbuchů, střílení, ale soubojů je jen pár. Příběh je dost divný, ničím zajímavý. I když mám Wesley Snipese celkem v oblibě, tomuto filmu víc jak dvě hvězdy nedám. 40%.............Nabízí se srovnání se Seagalovým filmem Stíny minulosti a musím říct, že je pro mě jasným vítězem právě film Stevena, ikdyž na csfd mají Stíny minulosti jen 36%. Opět ukázka podhodnocení Seagalových filmů. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Pokud dojde ve filmu na souboje tak se to dá, to by Wesleymu šlo. Co už však nešlo byli příběh a dialogy, ale to je jedno. Ještě se mě líbilo jak ten největší gauner byl majitel fotbalového klubu, tohle prý producenty a sénaristy napadlo když byli v ČR na fotbalové lize a setkali se s majiteli našich fotbalových klubů a šéfy ČMFS. ()

Soweek odpad!

všechny recenze uživatele

Totální dno všech béčkových akčňáků, neschopných herců a kreténského režiséra (který o rok později natočil opět rumunsko americký film, tentokrát s další "hvězdou" stevenem seagalem). Kdyby jste se chtěli prokopat k takovéhle hovadině, potřebovali nejmíň tucet bagrů, několik desítek horníků a pár kila dynamitu. Wesley už je u mě na tom stejně jako Chuck Norris, Steven Seagal či Van Damme...každý rok natočí něco, co by napsal i negramotnej spisovatel a natočil i slepej režisér. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • 31. července je datum narození napsané v osobní složce Sonniho Grifita, což je také skutečné datum narození Wesleyho Snipese. Neodpovídá pouze rok – Snipes se narodil roku 1962, zatímco ve složce je uvedeno 1969. (HellFire)

Reklama

Reklama