Detonator

Detonátor

Akční / Thriller

USA / Rumunsko, 2006, 94 min

• castor

Upřímně jsem ani nečekal, že to může být tak slušné.. tedy slušné na **. Dobrovolně bych si to podle všeho nepustil, ale vesměs nijaký scénář vynahradí solidní akční scény i pohled na půvabnou Silvii Collocu. Wesleyho Snipese jsem před časem odepsal, tady ale dokazuje, že mu nálepka charismatického bouchače sedí i v pokročilém věku a s pořádnými daňovým trably na krku.(21.9.2009)

• Lacike

Zapletka je dost debilna a Snipes mi v tomto filme nebol prilis sympaticky, ale hlavny dovod, preco ma zmysel tento film vidiet aspon raz, su akcne sceny. Co sa tyka vypravy, tak je to sice klasicky Rumunsky humus, ale po technickej stranke bezchybne natoceny. Na rozdiel od sucasnych Seagaloviek v ktorych sa tie prachy stracaju boh vie kam, sa tvorcovia tohto filmu snazili vsetky prachy naliat do akcnych scen, takze tu mame aj slusnu nahanacku a par posobivych vybuchov. Prestrelky su prehladne a riadne krvave, bitky sice nie su dlhe, ale choreografia je perfektna a drsna. Dockame sa aj par posobivych bolestivych kaskaderskych kuskov. Proste to co si predstavite pod pojmom akcne becko vam tento film splni. A keby mal film zapletku, ktora by ma zaujala, tak dam aj vyssie hodnotenie. 5/10.(9.4.2012)

Sice to podle hodnocení a možná zdejších komentářů jako další akční béčko (a svým způsobem je),ale podle mě to zase tak špatné není a jelikož jsme k tomu předem přistoupil právě tak jak zde popisuji tak mě to příjemně překvapilo a co se týče děje sice nic převratného,ale zase to není úplně psané ve volnou chvíli na záchodě.Film se snaží i o nějaké ty zvraty a hlášky a jako bonus je tu ženská představitelka,která určitě některé chladné nenechá.Wesley Snipes se snaží co to jde a určitě nevypadá znuděně jako Steven Seagal nebo i poslední dobou Bruce Willis.Za mě celkově 75 % a slabší čtyři hvězdy.(11.1.2015)

• Enšpígl

Pokud dojde ve filmu na souboje tak se to dá, to by Wesleymu šlo. Co už však nešlo byli příběh a dialogy, ale to je jedno. Ještě se mě líbilo jak ten největší gauner byl majitel fotbalového klubu, tohle prý producenty a sénaristy napadlo když byli v ČR na fotbalové lize a setkali se s majiteli našich fotbalových klubů a šéfy ČMFS.(26.11.2006)

• Lateef

Jakmile začnou postarší akční legendy zajíždět natáčet do Rumunska, je to možná větší průser než globální oteplování a s jejich kariérou to jde vzápětí od desíti k mínus pěti... tohleto mi nic nedalo, nelíbilo se mi to, když je to akční film s Wesleym v hlavní roli, asi bych čekal aspoň nějaké choreografií vyčnívající bojové scény, ale kdeže... tady to jsou pouhé záchvěvy, navíc střihač se může pyšnit licencí Prasič akčních záběrů... jsou to takové záseky, že dohromady není nic vidět a na to já prosím pěkně seru... všechno ostatní jsme absolvovali nesčetněkrát, mohlo se to jmenovat Klišé z Rumunska, ale hlavně se nad tím vším stahují mračna lacinosti, šedi a nudy. To jsem se zase jednou vyválel v lejnu, nezbývá než vstát, otřepat kabát, pokračovat dál a doufat, že čas od času slunce z těchto zmíněných mraků vykoukne... 30%(3.5.2011)

• - 31. července je datum narození napsané v osobní složce Sonniho Grifita, což je také skutečné datum narození Wesleyho Snipese. Neodpovídá pouze rok – Snipes se narodil roku 1962, zatímco ve složce je uvedeno 1969. (HellFire)