poster

Rudé komando

 • USA

  Running Red

 • Slovensko

  Červené komando

Akční

USA, 1999, 88 min

 • ripo
  **

  Už ste niekedy videli agenta špeciálnych služieb, zabijaka, ktorý má astmu a používa spray do hrdla ???? To nech je Vám na výstrahu .....(29.11.2005)

 • SmoKe911
  *

  POUZE SOUHLASÍM S UŽIVATELEM ripo ... Dal bych odpad ale ty jeho chvaty :D Prostě Jednu * sem musel dát...(7.9.2008)

 • Wacoslav1
  **

  Lehka picokulovina Speakman je drsnej sovetskej agent a v nekterych scenach da vzpomenout na to ze byl masterem vsech masteru ale tady uz byl lehce v kopru podobne kvalitni kousky jako tento bohuzel pohrbily jeho karieru holt neda se svitit musi se zhasnout a kdyz podobnej film produkuje PM enterteiment kteri byli sice beckari ale zakladali si na tom ze si akcni sceny tocily sami tak tady je mozno spatrit kompletne vykradenou autobusovou honicku z Rudeho horka a koneckoncu kdyz se podivam na jmeno rezisera tak mne to az zas tak moc neprekvapuje(1.5.2012)

 • MickeyStuma
  ***

  Bývali doby, kdy měl Jeff Speakman dobré filmy s bojovým uměním. Teď ve středním věku nato ještě pořád má, ale ve filmu jaký je tento už zkrátka vypadá velice nesympaticky. Snímek září levností, což dokazují i kompletně převzaté záběry autobusové honičky s filmu Rudé horko. Inu, když jsou možnosti, tak proč ne. Vždyť jde čistě jen o brakový videofilm a ten snese všechno. I tunu nelogičností, jaké tu dohromady jsou. Velitel speciální jednotky a je astmatik. To snad není možné ani v Rusku, odkud tato jednotka pochází. Inu, proti gustu, žádný dyšputát. Ale na druhou stranu, natočeno je to tak, že se nato zase nekouká špatně. Přestřelky, zápasy, automobilové honičky, vše má švih a energii. Děj se odvíjí ladně a tak vznikl průměrný akční videosnímek, který na odreagování zcela postačí.(24.11.2013)

 • Smok
  **

  Dosť podpriemerný akčný film. Dýcha z toho síce samé klišé a nízky rozpočet, ale treba si mrknúť, ako sa Grigorij postaví k veci, keď mu ukradnú auto aj s dcérou.(8.9.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace