On je fakt boží!

Angus, Thongs and Perfect Snogging

On je fakt božský!

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2008, 96 min

Hlúpo vtipné. Život mladých dievčat je vážne vtipný a tento film to pekne zobrazuje. Ale čo ja viem, okrem fajn skupiny a Aarona, ktorého žerú a milujú takmer všetky baby vo veku podobnom tým vo filme, tomu niečo chýbalo. Proste je to čisto film pre dievčatá a ja ako chalan som ho pozeral len z recesia a aby som sa zasmial, prípadne nahliadol do sveta dievčat.GAYY, poviete si. No moja sestra mi potvrdila, že to tak vážne baby robia. Smutná puberta.(9.10.2013)

• kikka20

Rozhodně tohle není pro kluky. Je to holčičí "komedie", ale i když jsem holka tak se mi to teda moc nezamlouvalo. Šestnáctiletý kluk a líbí se mu čtrnáctka? Oki, fajn, láska je láska, ale tohle bylo i na mě moc. Kdyby byla nějak vážně moc hezká, neměla dětský úsměv a kdyby měla aspoň trochu mozek v pořádku, tak by mi to nevadilo, ale ona to prostě neměla. Ještě k tomu, když ten kluk byl na ní moc hezký. On mohl mít na každém prstu deset dívek a vybere si čtrnáctiletou nánu? No, to mě celkem uzemnilo. DĚS A HRŮZA. Ta hvězdička je jen za toho kluka, protože ta holka byla děsně nesympatická.(4.5.2012)

Když hodnotím tento film, je třeba si uvědomit, že je to film pro teenagery a musím uznat že v tomto žánru je to jeden z nejlepších snímků. Není na něm nic extrémně přehnaného a ani v něm nic nechybí. Velmi potěšující je, že hlavní hrdinka nepatří mezi tak často propagující se typy modelek a tudíž tento film dává takovou nepsanou naději i obyčejným smrtelníkům, že láska jednou potká i je. Milé a nenucené.(5.7.2011)

• Anrie

Tak toto né! To je i na mě moc. Pravda, vůbec bych se na tento film nepodívala, kdyby v něm nehrál okouzlující Aaron Johnson. Snad bych na něj ani nenarazila, protože přesně takové teenage filmy nemusím a nevyhledávám, ale když já jsem nemohla odolat tomu, že v něm právě Johnsona uvidím a jak název napovídá, byl fakt boží! Což je docela smutné, páč on byl jediná věc, na kterou se ve filmu dalo dívat. Ty holky byly nemožný...! Tak stejně jako příběh a scénář.(31.7.2013)

• Mr.Lama

Moc filmů vás zpět do puberty takhle lehce a snadno nepošle. Jasně, že je pro menší holky asi zásadní velikost nosu, obrovskej beďar na něm a na tom stojí jejich život, ale všichni to od dvanácti do patnácti měli podobný. A vidět to takhle s odstupem je celkem zábava. Já za kluky můžu říct, že sme řešili taky takový kraviny a sestříhat moji základku tak by to vypadalo podobně jako tenhle film. Jen ten konec už je i na mě moc sladkej a tupej.(15.8.2012)

• - Film byl natočen podle knih Louise Rennisonové „ Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging a It's OK, I'm Wearing Really Big Knickers“. (rialilly)