On je fakt boží!

On je fakt božský!

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2008, 96 min

• Hayane

Holka, co vypadá na 12 a kluk a co vypadá na 20 a zápletka jak prase. Neustálé řešení problémů, o kterých jsem ve čtrnácti letech ani nevěděla a ještě k tomu scény, které se pokouší být reálné a odvázané, jako třeba, když jde hlavní hrdinka s miláčkem na procházku a tam "dovádějí" na lodích. Nevypadá to vůbec přirozeně a hlavní hrdina Robbie působí křečovitě. Ne, tohle se fakt nepovedlo.(2.11.2011)

Enšpígl má velmi vtipný komentář, ale nemůžu s ním zcela souhlasit. Ona dojička krav není vylíčená na konci kdovíjak hezky, nicméně se dokáže uvědomit a kapku napravit (z puberty ji to ovšem opravdu nedostane). Některé hlášky jsou příšerné a jiné naopak super. Občas dost nechutné nebo nereálné (stupnice líbání o 10 částech rozhodně nezní na čtrnáctileté holky), občas dojemné a občas vtipné. Takový pěkný střed, určitě někdy kouknu zas, přestože ''nejsem vypleskaná z kluků, kteří vypadají jako kříženci koštěte a lízátka'' :)(4.6.2014)

Hlúpo vtipné. Život mladých dievčat je vážne vtipný a tento film to pekne zobrazuje. Ale čo ja viem, okrem fajn skupiny a Aarona, ktorého žerú a milujú takmer všetky baby vo veku podobnom tým vo filme, tomu niečo chýbalo. Proste je to čisto film pre dievčatá a ja ako chalan som ho pozeral len z recesia a aby som sa zasmial, prípadne nahliadol do sveta dievčat.GAYY, poviete si. No moja sestra mi potvrdila, že to tak vážne baby robia. Smutná puberta.(9.10.2013)

• JohnCZ

Britská teen komedie? "To bude bomba," říkal jsem si. No, nakonec to taková bomba nebyla, protože pověstný britský humor tam byl hodně zřídka a na mě to bylo až moc pubertální. Místy to byla dobrá zábava, místy to sklouzávalo až moc do trapnosti. Hlavní hrdinka mě srala tím jejím šíleným britským přízvukem a vlastně i tak celkově. A konec je kapitolou sám o sobě, ale vzhledem k tomu, že je to film určenej zejména pro mladý holky, tak u nich nejspíš i zaboduje. Říkám, být mi 13, bylo by to asi i za pět.(14.10.2012)

• kikka20

Rozhodně tohle není pro kluky. Je to holčičí "komedie", ale i když jsem holka tak se mi to teda moc nezamlouvalo. Šestnáctiletý kluk a líbí se mu čtrnáctka? Oki, fajn, láska je láska, ale tohle bylo i na mě moc. Kdyby byla nějak vážně moc hezká, neměla dětský úsměv a kdyby měla aspoň trochu mozek v pořádku, tak by mi to nevadilo, ale ona to prostě neměla. Ještě k tomu, když ten kluk byl na ní moc hezký. On mohl mít na každém prstu deset dívek a vybere si čtrnáctiletou nánu? No, to mě celkem uzemnilo. DĚS A HRŮZA. Ta hvězdička je jen za toho kluka, protože ta holka byla děsně nesympatická.(4.5.2012)

• - Film byl natočen podle knih Louise Rennisonové „ Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging a It's OK, I'm Wearing Really Big Knickers“. (rialilly)