poster

On je fakt boží!

 • USA

  Angus, Thongs and Perfect Snogging

 • Slovensko

  On je fakt božský!

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2008, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Karush
  ****

  Neviem čo ste takí kritickí k tomuto filmu, však je určený pre teenegerky, a svoju úlohu aj splnil. A záver, že je presladený, možno to nie je až tak ružové vo svete, ale vo filme je predsa všetko možné. Musím, ale povedať, že od knižnej predlohy to malo hodne ďaleko, miestami sa to už približovalo ale od vtipných hlášok, názorov, pohľadu na svet a trapasov, ktoré si Georgia zapisovala do denníka to malo ešte dosť ďaleko. Keď už nie film, tak aspoň knižky odporúčam (4). A ča sa týka soundtracku ten bol fakt výborný, koho zaujímajú pesničky, ktoré sa objavili vo filme- tak tu je zoznam: 01.) Scouting For Girls - She’s So Lovely 02.) Rumble Strips - Girls And Boys In Love 03.) Lenka - Show 04.) Lily Allen - Naive 05.) Mumm-Ra - She’s Got You High 06.) Razorlight - Who Needs Love 07.) Kate Walsh - Your Song 08.) Ava Leigh - Mad About The Boy 09.) Peter Bjorn & John - Young Folks 10.) Maccabees - Toothpaste Kisses 11.) Oh Atoms - Sugar Mouse 12.) Stiff Dylans - Ever Fallen In Love With Someone 13.) Pigeon Detectives - I Found Out 14.) The Coral - In The Morning 15.) The Pipettes - Pull Shapes 16.) The Ting Tings - Great DJ 17.) Stiff Dylans - Ultraviolet(17.7.2009)

 • Hayane
  **

  Holka, co vypadá na 12 a kluk a co vypadá na 20 a zápletka jak prase. Neustálé řešení problémů, o kterých jsem ve čtrnácti letech ani nevěděla a ještě k tomu scény, které se pokouší být reálné a odvázané, jako třeba, když jde hlavní hrdinka s miláčkem na procházku a tam "dovádějí" na lodích. Nevypadá to vůbec přirozeně a hlavní hrdina Robbie působí křečovitě. Ne, tohle se fakt nepovedlo.(2.11.2011)

 • barsy
  **

  Průměrná romantická komedie, která bude bavit spíše mladší dívky. Příběh poměrně neoriginální, herecké výkony místy k smíchu a celkově naivní a hloupé scény. V hlavní roli slečna nepopulární co se zamiluje do krasavce, který chodí s hvězdou školy. Typický příběh pro teenagery. I přesto ale musím říct, že na film se dalo koukat (i když některé scény byly hodně trapné) až do konce, a člověk se i zasmál.(19.5.2016)

 • xcerm113
  ***

  Příběh jedný blbý manipulativní mrchy, která ve svejch 14 letech už velice dobře ví jak vyjebat s každym, kdo je v jejím okolí. Z nějakýho důvodu spatřuje smysl svý doposud velice krátký existence v líbačce s kickassem, kterej je (nečekaně) dokonalost sama - miluje čičiny (zvířata), je chápavej, smyslnej, nechce podvádět (!) a je vynikající hudebník. A tak se tahle kravka rozhodla, že ho přebere jeho sexy bloncce a během toho procesu sere svoje kamarádky, rodiče a no vlastně všechny. A přes to všechno jí zorganizujou nakonec párty, za kterou by se nemusela stydět kdejaká frigidka na MTV. A překvapivě, tahle sračka, tahle nudle z nosu, tenhle zvratek, rozvařená nudle, smotanej holub... tahle věc je na koukání překvapivě fajn. Jednou dvakrát budete muset zavřít oči při vymačkávání jebáku a sem tam je zase hodně otevřít abyste pořádně viděli nějakou tu postpubertální prdelku v plavkách, ale celkově vám čas tak nějak uteče.... holt je to asi mířený na jiný publikum, takže sorry že nehodnotim víc...(24.4.2014)

 • Keen.lady
  ***

  Enšpígl má velmi vtipný komentář, ale nemůžu s ním zcela souhlasit. Ona dojička krav není vylíčená na konci kdovíjak hezky, nicméně se dokáže uvědomit a kapku napravit (z puberty ji to ovšem opravdu nedostane). Některé hlášky jsou příšerné a jiné naopak super. Občas dost nechutné nebo nereálné (stupnice líbání o 10 částech rozhodně nezní na čtrnáctileté holky), občas dojemné a občas vtipné. Takový pěkný střed, určitě někdy kouknu zas, přestože ''nejsem vypleskaná z kluků, kteří vypadají jako kříženci koštěte a lízátka'' :)(4.6.2014)

 • - Film byl natočen podle knih Louise Rennisonové „ Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging a It's OK, I'm Wearing Really Big Knickers“. (rialilly)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace