On je fakt boží!

• USA Angus, Thongs and Perfect Snogging (více)
Trailer

Před dovršením patnáctých narozenin upoutá dospívající Georgii nový kluk ve škole, „nádherný sexuální bůh“ Robbie, člen kapely Stiffa Dylanse. Naneštěstí si už Robbie smluvil rande s Georginou úhlavní rivalkou: blonďatou a perfektní Lindsay. Se svými skvělými, avšak bezradnými rodiči, nádherně oblečenou kočkou Argus a s holčičí četou Ace Gang si Georgia vymyslí plán jak sbalit fantastického kluka a mít nejlepší narozeniny všech dob! Natočeno podle knižních bestsellerů od Louise Renninsonové. On je fakt boží! je nádherný zábavný hit pro dospívající, režírovaný Gurinder Chadhaovou (Blafuj jako Beckham, Moje velká indická svatba). (oficiální text distributora)

Trailer

Goldenhair

Taková Bridget pro mladší generaci, které ale na rozdíl od amerických teen komedií nechybí vtip a přirozenost. Zkrátka svěží a milá záležitost na nedělní odpoledne, kterou si nejvíc užijí holky, které se začínají prát s pubertou a prvními “závažnými“ problémy. A ještě jedno se musí režisérce nechat, uměla si do filmu vybrat fajnové herecké obsazení. ()

honajz

Režisérka filmu Blafuj jako Beckham se tentokrát vrátila s pubertální komedií pro holky v pubertě, jež se zamilovávají na požádání. Samozřejmě se zamilovávají jen do krásných hochů, kteří hrají v nějaké hudební skupině na kytaru. Sice budou muset o svou lásku svést boj s třídní krasavicí, ale jejich čistota a dobrota nakonec zvítězí... Tož asi o tom je tenhle film. Uznávám, nepatřím k cílové skupině. Všechny ty výskající a juchající holky mi lezly krkem. Třídní kráska mi přišla tlustá. A i když mám dvě ségry, nikdy ve svých 14 letech nepištěly tak, jako tyhlety filmové děvy, a často si k chození vybíraly ne hezké, ale ošklivé, i když vnitřně zajímavé týpky. Ale možná Američanky, nebo v Americe naturalizované Indky, mají jiné způsoby chování. I když popravdě si myslím, že paní režisérka přestřelila velmi těžce, protože tohle je o dívkách jejího mládí, ne těch současných. ()

Keen.lady

Enšpígl má velmi vtipný komentář, ale nemůžu s ním zcela souhlasit. Ona dojička krav není vylíčená na konci kdovíjak hezky, nicméně se dokáže uvědomit a kapku napravit (z puberty ji to ovšem opravdu nedostane). Některé hlášky jsou příšerné a jiné naopak super. Občas dost nechutné nebo nereálné (stupnice líbání o 10 částech rozhodně nezní na čtrnáctileté holky), občas dojemné a občas vtipné. Takový pěkný střed, určitě někdy kouknu zas, přestože ''nejsem vypleskaná z kluků, kteří vypadají jako kříženci koštěte a lízátka'' :) ()

Nefe

ľahká oddychovka na poobedie, no ako komentoval brat ( vypol som to po 5 minútach) je to asi len pre dievčatá kategórie viacmenej 14 a vyššie...no ja mám silné ovládanie takže až na pár scén som to prežila bez ujmy a to som od 14-ročných babeniek poniekiaľ staršia...závisí od individuálneho vývinu a veľkej tolerantnosti ( u mňa dúfam druhá vec)... ()

Bukk

Snažila jsem se přijít na chuť alespoň jednomu z hlavních hrdinů, ale nešlo to. Především Georgina je prostě fakt pitomá postava a její chování je otřesné. Nechci být povrchní, ale o kapánek sympatičtější projev by její postavě pomohl. Vlastně ani ne, takové jednání, i když jenom ve filmu, není nic pro mě . ()

• Film byl natočen podle knih Louise Rennisonové „ Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging a It's OK, I'm Wearing Really Big Knickers“. (rialilly)