poster

On je fakt boží!

 • USA

  Angus, Thongs and Perfect Snogging

 • Slovensko

  On je fakt božský!

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2008, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsuki
  ****

  Nečekaně příjemný film, který mi hodně padl do noty. Ano, je to místy hloupé a naivní, ale když se člověk vrátí v myšlení do puberty (ohledně mě to skutečně vypadá, že se tam v rámci výběru filmů v poslední době tak trochu vracím), tak film Angus, Thongs and Perfect Snogging dokáže docela potěšit. Navíc je fakt, že obsahuje hodně vtipných scén. Já se bavila na jedničku a kdyby mi skutečně bylo patnáct, možná bych hodnocení ještě zvýšila. PS: Proč se u nás nikdy neujaly školní uniformy? Jak ráda bych někdy nějakou nosila...! ~(3,7)~(14.1.2012)

 • xcerm113
  ***

  Příběh jedný blbý manipulativní mrchy, která ve svejch 14 letech už velice dobře ví jak vyjebat s každym, kdo je v jejím okolí. Z nějakýho důvodu spatřuje smysl svý doposud velice krátký existence v líbačce s kickassem, kterej je (nečekaně) dokonalost sama - miluje čičiny (zvířata), je chápavej, smyslnej, nechce podvádět (!) a je vynikající hudebník. A tak se tahle kravka rozhodla, že ho přebere jeho sexy bloncce a během toho procesu sere svoje kamarádky, rodiče a no vlastně všechny. A přes to všechno jí zorganizujou nakonec párty, za kterou by se nemusela stydět kdejaká frigidka na MTV. A překvapivě, tahle sračka, tahle nudle z nosu, tenhle zvratek, rozvařená nudle, smotanej holub... tahle věc je na koukání překvapivě fajn. Jednou dvakrát budete muset zavřít oči při vymačkávání jebáku a sem tam je zase hodně otevřít abyste pořádně viděli nějakou tu postpubertální prdelku v plavkách, ale celkově vám čas tak nějak uteče.... holt je to asi mířený na jiný publikum, takže sorry že nehodnotim víc...(24.4.2014)

 • Chinese Ashio
  *

  Klasické tínedžerky, ktoré zaujíma len to ako uloviť chalana. Hlavná hrdinka bola je absolútne mimo... najskôr sa Robbieho snaží všemožne dostať, potom si kupuje knihy ako "Muži sú z marsu, ženy z venuše" a neskôr ho chce znova. Koniec bol celkom pekný ako tam chodili ale to predtým tá oslava jej narodenín.... musím povedať že nerada hodnotím výzor ale k tomuto musím niečo povedať. Ked som videla ako má tá Georgia zmachlené oči tak mi napadala jedna vec: "Tú vyzážistku by mali zatknúť". Takto sa malujú 15 ročné baby? Ale úplné klišé...(24.6.2011)

 • Hayane
  **

  Holka, co vypadá na 12 a kluk a co vypadá na 20 a zápletka jak prase. Neustálé řešení problémů, o kterých jsem ve čtrnácti letech ani nevěděla a ještě k tomu scény, které se pokouší být reálné a odvázané, jako třeba, když jde hlavní hrdinka s miláčkem na procházku a tam "dovádějí" na lodích. Nevypadá to vůbec přirozeně a hlavní hrdina Robbie působí křečovitě. Ne, tohle se fakt nepovedlo.(2.11.2011)

 • Keen.lady
  ***

  Enšpígl má velmi vtipný komentář, ale nemůžu s ním zcela souhlasit. Ona dojička krav není vylíčená na konci kdovíjak hezky, nicméně se dokáže uvědomit a kapku napravit (z puberty ji to ovšem opravdu nedostane). Některé hlášky jsou příšerné a jiné naopak super. Občas dost nechutné nebo nereálné (stupnice líbání o 10 částech rozhodně nezní na čtrnáctileté holky), občas dojemné a občas vtipné. Takový pěkný střed, určitě někdy kouknu zas, přestože ''nejsem vypleskaná z kluků, kteří vypadají jako kříženci koštěte a lízátka'' :)(4.6.2014)

 • - Film byl natočen podle knih Louise Rennisonové „ Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging a It's OK, I'm Wearing Really Big Knickers“. (rialilly)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace