Aréna smrti 2

Aréna smrti 2

Akční / Drama / Sportovní

USA, 2002, 90 min

• Wacoslav1

Na podobny urovni jako jednicka mozna uz trochu provareny tema se stejnymi herci a tak o trochu slabsi(30.8.2013)

• Tommassi3

K vyholenému Grunerovi a "hrajícímu" režisérovi Merhimu přibyl "Odpadlík" Lorenzo Lamas, který zde ztvárnil náruživého kuřáka Maxe, a kvalitativně si pokračování Arény smrti také výrazně polepšilo.. Stále se nejedná o nic převratného, některé bojové sekvence působí stále dost neohrabaně až směšně, ale co lze také od akčního "céčka" z vězeňského prostředí čekat..(22.5.2013)

• castor

Z podobných arénovek jsem už silně unavený. V roce 2002 už v produkci neměly dávno co pohledávat, takže z toho, co vidíme, je nám docela ouvej. Bojové sekvence působí dost neohrabaně až směšně, typicky videobéčkový scénář musí urážet každého, kdo mu své drahocenné minuty obětuje, takže se nekoná vůbec nic, co by museli fanoušci starých dobrých testosteronových kousků vidět.(2.5.2014)

• haushinkaa

To jako fakt? :-D(18.4.2014)

• Lacike

Este horsie ako mizerna jednotka, ale bohuzial horsie hodnotenie ako odpad sa tu uz dat neda. Oproti jednotke sa ilegalne zapasy presunuli z ulic do väzenskeho prostredia a Olivier Gruner to prichadza inkognito vyriesit. Ale hlavna devíza filmu: zapasy su otrasne natocene s mizernou choreografiou. Proste strata casu. Najzabavnejsie sceny: Olivier Gruner si v polovici filmu, aby sa zamaskoval vyholi hlavu, aby zvysok filmu nosil ciapku. Alebo Olivier Gruner, Jalal Merhi a Lorenzo Lamas sedia v jednej miestnosti a totalne trapnym sposobom sa snazia hacknut pocitac. A tak by som mohol pokracovat donekonecna.(26.9.2011)