Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

Molir

Tenhle film ma IMO pekny melancholicko-romanticky nadech, neco na zpusob podzimni krajiny. Film ubiha pomerne pozvolnym tempem, nikam se nespecha, a ani neni proc spechat. Nekomu to nemusi vyhovovat, nekomu to vyhovovat bude, asi to bude hodne zavisle na momentalnim vnitrnim rozpolozeni. Hopkins, Pitt i Claire Forlani hraji presne co je potreba, nevypinaji se k nejakym exhibicim, to by jen skodilo. Proste prijemny film pokud venku pada tma a cloveka se zmocnuje melancholie... ()

Sir-Filip

Mysteriózní drama o smrti, která se příjde podívat na tento svět.......film, který patří a vždy bude patřit k mým nejoblíbenějším. Brad Pitt a A. Hopkins vytvořili skvělou dvojici. A nesmím zapomenout ani na Claire Forlani. Neskutečně pomalé reakce Brada Pitta alias smrti jsou pro mě nezapomenutelné. Měl jsem prostě opravdu místy i pocit, že je to možné. Co na tomto filmu však vyzdvihnout nejvýše je naprosto jasné. Fantastická hudba....to je prostě to, co dělá film, filmem. Zde není o čem pochybovat...závěrečná písnička k titulkům (Somewhere over the rainbow........)- to je prostě něco úžasného. Hudba je prostě tím, co dělá z tohoto skvělého filmu film úžasný!!!! "ENJOY IT !!!" ()

Vercinix

Poprvé jsem tento film viděl..no jak bych to řekl...při zostřeném vnímání smyslů! Byl jsem "nalepený na obrazovce" a hltal jsem každou minutu! Asi do týdne jsem si jej sehnal, abych se přesvědčil zda oním fascinačním faktorem bylo ono "zostření" nebo to, že je to super film! Výsledek byl jednoznačný! Joe Black je super film:) ()

Almásy

veľmi citlivo natočená a geniálne napísaná bergmanovka, kde podľa môjho názoru podáva hopkins svoj najlepší výkon po mlčaní. ()

tommmy89

Jeden z brilantnejších kúskov Brada Pitta. Nazvyme to, čerešnička na torte, ktorú dozdobil A.Hopkins a so všetkým pôžitkom si ju vychutnala Claire Forlaniová. Dej príbehu ma vniesol do akejsi agónie, ktorú predstrel Joe v tom pravom "horúcom", tentokrát s viac pesimisticko-flegmatickým výrazom na tvári, čo film len doladilo na prvú lahôdku, ktorou neopovrhne snáď žiadny divkák, čo obľubuje práve toto gardé. Nechal som sa ním uniesť....až do konca som veril, že sa príbeh skončí viacmenej pozitívne pre Parrisha, no nie každý príbeh má súdený rozprávkový koniec :) 5 z 5 ()

giovanni3

Výrazně jsme zvažoval 5*... Na takovou stopáž měl film kvalitní scénář po všech stránkách s přídavkem kvalitní hudby, herců (a jejich výkonů) i režie. Potíž byla linie s původním opravdovým pane Blackem.. Zisk právě jeho těla byl pochopitelný (smrt chtěl zažít i lásku), ale konec byl velmi laciný - slib návratu původního Blacka a jeho samotný návrat. I diskuze s černošskou pacientkou byla vždy taková zbytečná a ukazovala vlídnou tvář smrti, která si nikdy nevybírá a nediskutuje.. Dobré 4z5 ()

latvar

Po dokoukání toho filmu jsem měl smíšené pocity. Nemůžu říct, že mě tato romantika nezaujala, ale zdálo se mě to docelo hodně přeslazené a dějově slabé a o závěru filmu netřeba mluvit. Líbil se mi herecký výkon Hopkinse, který se smířil se smrtí a odešel důstojně do věčných lovišť. Pitt zahrál svou roly, taky výborně. Pro mě 65% ()

standsiller

Veľké percento ľudí, ktoré si tento film pozrie iste nebude mať voči nemu hrubé námietky. Povedia si, že pekný, oddychový film. V skutočnosti však ide o veľmi jednoduchý milostný príbeh , navyše s milostným trojuholníkom a happy endom. Chýbala tomu atmosféra, navyše Brad Pitt sa do úlohy smrti vôbec nehodil. Bolo to príliš sladké a romantické, veľkú časť filmu vypĺňala hudba, aby rozbrnkala divácke city. Áno, starého pána mi bolo ľúto, no nestačil mi dôvod prečo smrť navštívila práve jeho. Nebol ničím výnimočný . Aristokrat bývajúci v luxusnom sídle kde na stenách viseli obrazy moderného umenia ( mali pridať šmrnc, no dosť z nich sa tam nehodilo, to sem však nepatrí. ) O šmrnc sa malo pokúšať inde. Škoda , nebyť tej veľkej lásky a Pitta, bolo by to oveľa lepšie. Nápad nie zlý, možno iný režisér ? ()

Krasus

Tenhle film budu vždycky trochu hůře snášet a to kvůli naprosto nevhodnému výběru hlavní role. Brad Pitt tenkrát býval ještě děsivě průměrný herec a nenabízel nic navíc. Joe Black rovněž bohužel nenabízí nic navíc. ()

Masrii

Bohužel jsem tento film viděl nejprve bez první třetiny. Když jsem se na tuto část po konci zpětně podíval, uvědomil jsem si, že to je jediný kousek filmu, co má trochu spád, děj, význam. To, co následuje poté je už jen zdlouhavá nuda, která nedává smysl a je zapotřebí silná vůle k tomu, aby se člověk dostal na konec. 45% ()

Looser

Nevím proč ale tenhle film se mi tak strašně líbí, že mu dám pět *. Za zmínku rozhodně stojí arašídové máslo, Claire Forlani a skvělá hudba tuším od Hanse Zimera. ()

sedm.1

Jeden z nejlepších romantických filmů vůbec.Ani jeho téměř tříhodinová stopáž mě absolutně nevadí,nádherná Claire Forlani,výborní Pitt a Hopkins,moc,moc pěkně se na to kouká.Celý film se nese v poklidném,pohodičkovém tempu,doplněn báječnou hudbou.A ikdyž to není nijak objevný film,do krásné melancholické nálady musí dostat snad každého.DOPORUČUJI!!! ()

Mr.Nigga

Vynikající film s nádhernou hudbou podtrhující zvláštní pocit, který mě doprovázel celým filmem. Pitt hraje výborně, není toporný, jen udivený ze všech těch nových věcí a pocitů. 178 minut je možná moc, ale rozhodně ne u tohoto filmu ()

lskala

Neskutečně dlouhé, zajímavě ponuré, příliš romantické, skvěle natočené ... tenhle film je plný protikladů a zdejší hodnocení mě v tom jen utvrdilo. Brad Pitt v další svojí skvělé roli. 70% - 4**** ()

MaMitti

Tříhodinová ztráta času…škoda, ne nezajímavé téma, slibující námět…ale to příšerný hollywoodský zpracování je opravdu zoufalý. Okázalost a elegantnost, efektivnost a líbivost – nic z toho film nezachraňuje, naopak vytváří dojem onoho pozemského pozlátka, které (jak koho) těžko může vnitřně uspokojit a naplnit. Víceméně plytkost scénáře (přestože to tak na první pohled nepůsobí, je přízemně prvoplánový), průměrný (na Pitta spíš slabší) výkon smrti, která v tomto případě, jak již někdo napsal, se tu prezentuje spíš jako „šašek“, koukatelný Hopkins a sice krásná, ale nudně, pořád se stejným výrazem, monotonní Susan - co z toho by mě mělo chytit za srdce a přinutit zamyslet se nad pozemským bytím a smrtelností těla? A ten příšerný konec…fuj…tohle je fakt přesně ten kýbl trapnýho sentimentu, ze kterého je mi nevolno…Palec dolů, bohužel! Za téma a Hopkinse jedna hvězdička. ()

Zemi11 odpad!

Film otázek: Proč si tady? Proč myslíš? Ty se ptáš? Ano, řekneš mi to? Já ti to mám říct? Pána boha... Jako bonus každou třetí scénu totálně vysírající otázky s následnou desetivteřinovou pauzou a bez odpovědi. A Claire Forlani by se měla objednat na vyšetření slzných žláz. Opět překonala svůj vlastní rekord v litrech slz na scénu. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster