Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

Janec82

Další ukazka,že A.Hopkins sedí tyto "vznešené" role, hlava rodiny,velký boss, který se blíží ke svému konci, dostane dar zarovnat svůj život se ctí. V pozadí si hraje smrťak s jeho dcerou :) ()

phoenix9

Pred desiatími rokmi , sa mi ten film páčil viac, a mal by 5 hviezdičiek bez zaváhania , ale teraz mi vadila stopáž , ale napriek tomu má film stále viacero plusových bodov : ten film je tak odlišný , a námet si zasluží pochvalu, potom tu máme herecké výkony , ktoré sa mi tiež pozdávali , a nakoniec krásna hudba. Claire Forlani je dalšie , veĺmi krásne plus tohto filmu. 75 % ()

ters

Velká škoda toho uslazeného nic moc konce bez vyústění, který celý film trošičku shodil. Brad Pitt v roli Smrti, která se na této zemi chová pochopitelně zmateně, je naprosto skvělý. ()

sophianne

Tenhle film mám v top ten - pro to kdo v něm hraje, co v něm hraje, jak v něm hraje a o čem to celé je. Příměr ochutnávání prvního milování k burákovému máslu je prostě skvostné, to mi nevymluvíte. ()

Suly

Při zjištění, že má film tři hodiny jsem se lehce zděsila, ale utekl jako voda bez jediné nudné pasáže. Anthony Hopkins jako vždy výborný, stejně tak Brad Pitt (jeden z mála filmů kde, až na několik málo okamžiků, nehraje namachrovaného charismatického fešáka). Claire Forlani mi jako herečka úplně nesedne, avšak v tomto filmu byla úchvatná. Celkově skvělá podívaná, ty tři hodiny za to stály. ()

Rathe

Naprosto skvělá práce od Hopkinse. Jako vždy byl výborný. Dokonce i Claire Forlani byla skvělá, ale Brad Pitt byl z téhle trojice nejslabší. Mohla to způsobit jeho role a nebo on. Nevím. A ten konec mi doslova vadil. Pochopím příchod smrti mezi pozemšťani, pochopím přijetí cizího těla. Co nepochopím je to, že se smrt může zamilovat a chtít si někoho vzít bez jeho vědomí. A to mě na tom fakt hodně štvalo. Ale příjemná atmosféra zde byla, to jo. ()

positivity

Dobrá atmosféra aj zápletka ale škoda, očividne sa tam herec Brad Pitt hodil ako koňovi piata noha... A tak isto tá jeho chrumkavá láska to odohrala veľmi neprirodzene... Špúlila papuľkou ako káčer donald... ()

Magnomous

Aj ked musim priznat ze pri konci som to uz trochu pretacal, lebo to bolo uz dost natiahnute, ale aj tak je to po dlhsom case film, ktory aj napriek svojej 3 hodinovej dlzke nenudil. Vyborne zahrate, este do toho pekny napad a film na urovni je na svete. ()

andydufrsn

Tenhle film miluju, už třeba jenom proto, že to byl první film, který jsem viděl společně se svou ženou a mám ho tedy spojen s příjemnými vzpomínkami. Ale i když to odosobním tak se mi film pořád líbí – Tonda s Bradem hrají jako o život, krásná Claire se velice zdatně sekunduje, děj se tak krásně vleče, jako by ani neměl hlavního hrdinu dovést ke smrti. No prostě paráda. Do té míry paráda, že v pohodě odpouštím i ten happyend! ()

louie100

Tak tento film som videl niekoľko krát hlavne kvôli tomu, že to je obľúbený film mojej ženy, ktorá ho má rada, pretože Brad Pitt v neuveriteľne romantickom filme je pre ňu to naj, čo môže pozerať. Vo filme nechýba napätie a Brad ako "smrť" je výborný. Pre mňa je to však strašne moc sladučké a naťahované ako guma na trenkách. Takže tomu dávam len 60 %, aj to len kvôli vynikajúcemu výkonu Hopkinsa a krásnym očiam Clairi Forlani. To je asi maximum, čo môžem dať za romantický film, pretože taký nemám žiaden obľúbený. ()

xray0045

Pitt nic moc, Hopkins naprosto dokonaly, je drsnejsi nez smrt a to je co rict, Forlani nadpozemsky krasna. Pribeh originalni a velice zajimavy. Takovouhle smrt bych uvital. Je to az moc romantickem ale na jeden vecer dost prijemne. Film co muzete videt jednou za rok a neomrzi. ()

Shellou

Film mě zaujal hned na začátku a i po letech se na něj vždycky rád kouknu. Skvělé herecké výkony, výborná hudba! Stojí za shlédnutí ;-) ()

Jancaa01

I přesto jak dlouhý tento film je, tak jsem se nenudila ani minutu a okamžitě jsem byla vtažena do děje.. Jediné co mě zklamalo byla poslední scéna, mam rada happyendy, ale v tomto případě to považuji spíše za zklamání. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster