Dům démonů

• USA Night of the Demons 3 (více)

Parta mladých se rozhodne oslavit Halloween na školní párty. Díky nedorozumění s obsluhou benzínové stanice se však cesta na večírek mění na útěk před policií. Ten se nakonec rozhodnou ukončït ukrytím ve starém opuštěném domě a to i přes naléhavé varování jedné z nich, že v domě straší. Bohužel pro ně však dům není tak zcela opuštěný, jak se zpočátku zdálo. (kosta73)

beso74

Tretie dobrodružstvo Angely, kráľovnej démonov nesúce sa v znamení šetrenia. Produkcia prenesená do Kanady prišla o svoj najväčší tromf, pôvodný pochmúrny, pavučinami obrastený Hell House sa zmenil na útulný a presvetlený, na bielo vymaľovaný domček, kde už k idylke chýba iba deduško Večerníček. Navyše, cintorín v jeho blízkosti zmizol a nahradila ho udržiavaná záhrada. Scénar je fúziou predošlých častí, pričom sa použili aj samotné zábery z týchto častí - prílet Angely, či príchod démonov. Vcelku podarená je prerabavka úvodných titulkov a masky. Zvyšok otrocky kopíruje predošlé časti, jedinou zmenou je možnosť ujsť z areálu Podčiarknuté sčítané, najslabšia časť série, ktorá pravdepodobne pochovala ďalšie možné pokračovania je na svete. ()

Knor

Tohle byl průser jako vrata. Předchozí díly jsou super, ale tady chybí zásadní věc - sranda a nadhled. Proč tomu chtěli dát vážnej ksicht nechápu, herci špatný, scénář nudnej, efekty směšný. Jediný co mě udrželo v pozoru byly pěkný holky, co se nebáli ukázat kozy. Celkově hrozná nuda. ()

ac1976 odpad!

Jednotka milá spomienka, dvojka hlúpa a toto... Ak by tie nesympatické ksichty boli zajebané hneď pri prvej trápnej prestrelke ušetrilo by to čas. Zaujímavý len vyfajčený revolver a hláška, že tá hnusná blondína je chodiaca spermobanka. ()

Katy19

Na tenhle film si pamatuju z mládí, když jsem se u něho pozdě v noci bála. Za blonďáka, efekty a nostalgii dávám tři hvězdy. ()

Naranyan

Velmi podprůměrný horor jsem viděl ve velmi podprůměrné kvalitě asi TVripu s katastrofálním dabingem. Horory mám rád, ale sakra takhle asi ne. Věřím, že před těmi 12 lety to mohlo být něco (už jen fakt, když člověk měl doma VHS video byla bomba), jenže já ho viděl dnes, takže nemohu jinak :-(. ()

montel

Parta mladých lidí jede na párty oslavit Halloween. Cestou zastaví na benzínce, kde se dostanu do křížku s obsluhou. Následně jeden z party omylem střelí policistu a protože policie odřízne všechny dostupné cesty, nezbívá jim než se ukrýt v opuštěném domě. Zde ale vládne Angela, vládkyně démonů... Velmi povedený horůrek s prvky komedie, docela dobrými efekty a pár nahotinkami. Takové filmy už se netočí,zlatá 90.léta. Za ty super hlášky musím jednu hvězdu přidat. 65% ()

EL5530

Kdysi jsem viděl dvojku a pamatuji si, že se mi vcelku líbila ale tohle? Tohle je opravdu trapný. Hvězda za Angelu a její sakra dlouhý jazyk a ta druhá? Druhá za zabití hodinky a půl z nudného dne. ()

filmos

Proč ty dobré horory vždy negativně hodnotí nýmandi co ujíždí na kriminálkách drama a podobných splašek? ()

drkaldj

Začátek trochu chaotický (hlavně na benzínce). Většina postav totálně šablonovitá. Scénář by nemusel být špatný, kdyby ho nepsal někdo, kdo nejspíš trpí pocitem že je největší alfa. Nebo ten co byl celý život utlačovaný a tímhle filmem si chce naopak svoje alfovství dokázat, protože v reálném světě nemohl (ten týpek nabytý testosteronem mě totiž pěkně štval a hlavně jak byl neustále v popředí jako hlavní postava). Jedná se o třetí díl nebo je to remake? (asi ať si každý vybere). Scénáristicky nedotažené ze všech úhlů (od režiséra prvního dílu bych čekal víc). Režisérsky nezvládnuté. Pozitivum jsou dvě pěkný holky (ale třeba se vám budou líbit i další dvě) a docela pěkný masky (které jsou ovšem nepatrně horší než v předešlých dílech). ()