Vetřelci z vesmíru unesou pozemské superhrdiny a jejich děti se musí naučit táhnout za jeden provaz, aby zachránily svoje rodiče i celou planetu. (Netflix)

E lan

Tak já nevím proč jsou všichni tak kritičtí. Není to nějaké veledílo, ale pro dětskou zábavu je to to pravé, zábavné, se slušnými (asi vzhledem k rozpočtu) triky a hereckými výkony. Děti se bavili, jak odpočíval a tak film splnil co jsme očekávali. ()

zapalik

Tady je zase primitivních zoufalců. Jak můžete hodnotit něco, co je pro děti 7-12 let? V rámci jejich žánru je to výborný. I já se párkrát zasmál, i když samozřejmě herectví je slabý a efekty taky, byť ty asi záměrně. Tolik mentálně postižených pózérů na ČSFD, to se jinde nevidí. ()

Likan7

Je to překvapivě snesitelnější než Žraločák a Lávovka. Dospělý to sice nebude vůbec bavit, ale neexploduje jim z toho alespoň hlava. Smutný ale je, že se Rodriguez, kdysi talent jak řemen, patlá s těmahle projektama pro děti. Co ho k tomu vede? ()

GameboyNES odpad!

jako sorry Bobe, podruhý servírovat žraločáka a lávovku, fakt tě to za to stojí?! Natoč už kurva tu třetí mačetu nebo další Planetu Terror! ()

papadoce

V prvom rade si to na začiatku povedzme, aby nevznikli pochybnosti o mojom mentálnom zdraví. Jedná sa tu o film výlučne pre deti, preto som hodne benevolentný. Ak by to tak nebolo, jednalo by sa o jednoznačný odpad odpadov. Tento film sa ale nechcel brať vážne a feťák Rodriguez proste chcel točiť s deťmi, o deťoch a pre deti (pri všetkej počestnosti). Využil vlnu superhrdinstva ktorého sú už roky plné kiná a bolo to. Ak to budeme brať výlučne z takéhoto pohľadu, potom sa deti zabavia, rodičia sa môžu zatiaľ vyklátiť v kúpeľni do bezvedomia a život pôjde ďalej. Ak to pôjdeme ale ohodnotiť ako film, potom sa zhrozíme nad tým, že sa tu nechal ponižovať Pedro Pascal, alebo že Priyanka s farbou mliečnej od figara a s topánkami tak dokonalými, že aj škaredé nohy by spravili oslnivými a výrazom vhodným tak do everythingbutt tu je zrejme pre ukojenie režiséra aby sa držal od detí, alebo že niekto je ochotný vyryhať bubáky na takúto ptákovinu. Miňko zabudol si ??? Ešte raz, je to PRE DETI. Takže tri. ()

Dejvecd

Nudný film s nudnými postavami a dejom. Farebná blbosť ktorá dokáže potešiť asi len malé deti. Jediná vec ktorá ma donútila dať tomuto filmu dve hviezdy je ako vždy úžasný Pedro Pascal. ()

tkey

Jednu hvězdu jen za Pascala, jinak absolutní totální odpad. Ještěže jsem při koukání byl slušně naloženej a slečna měla náladu si hrát nejen s mou úžasnou sarkastickou osobností. ()

PlysovyMacko

Superhrdinovia sú uneseni mimozemšťanmi, tak do akcie idú ich deti a musia všetkých zachranit. Kebyže mam desať rokov, tak ma to baví viac. Rozuzlenie tiež zodpovedá detskému filmu a efekty nič moc. Potešia len známe mená v rolach rodičov superhrdinov. ()

palmovylist

Zase jednou volba naslepo...film pro děti s dětma v hlavních rolích, takže ne úplně můj šálek kávy, ale překvapivě se to docela dalo...občas trochu trapné, občas i překvapivě vtipné. Díky kratší stopáži ani moc nenudí...45% . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . a tady je Slo-Mo ()

blazma

Docela fajn obsazení co e rodičů týče, ale jinak je to další pokus o sty Spy kids :D pro děti do 7 let v pohodě :) ()

Mustaffa

Pro dospělého diváka je to nekoukatelná záležitost (ošklivé triky, slabý děj, nesympatičtí herci atd.), ale mé pětileté dceři se to moc líbilo a vo tom to je. ()

warha odpad!

Po SK 4D, dobrodružství Žraločáka a Lávovky, tu máme další zatmění a odpad od Roberta. I v tomhle případě je mi záhadou jak dokázal překecat známé jméno k učinkování. ()

sirjohn

V přehršeli kvalitních hlubokých příběhů, či naopak až nalinkovaně hloupé béčko pořád o tom stejném, jsem dal asi na intuici a trailer mě zaujal - super rozhodnutí ! Když tu vidím ty komentáře (některé)..psát o tom, že to je film pro děti a nejsem cílovka - pardon, když nejsem cílovka = vypínám, Vy ne? :). Co bych řekl k filmu - je chytrý, zábavný, "není hloupý", má šťávu, návaznost, příjemné efekty a i posazení sci-fi příběhu bylo za mě povedené a ještě ta moudrá vzdělávací složka. To je moc super, protože svět opravdu tvoří každý z nás a nic proti milí rodičové, ale pokud se každému dítěti bude líbit Noční můra z Elm Street nebo Halloween 5, tak tu prostě budou jiné děti, než ty, co uvidí film, kde se má táhnout za jeden provaz jako tým. K zamyšlení? :) (podotýkám, jsem naivní realista, takže pokud nevychováme děti s láskou a respektem k sobě, ostatním, s rozumem a chytrostí, pak to mít nebudou. Vzpomeňte si na všechno, co Vám jako dítěti chybělo a vzpomeňte si, co pro Vás bylo to nejdůležitější. Třeba když se rozčilovali. Na sebe, na Vás. Co jste v tu chvíli chtěli, na čem Vám záleželo? Zkuste se chovat k dětem tak, jak si to oni zaslouží i tak, jak jste si to zasloužili oni, protože pokud to NĚKDO nezmění, pak se budeme dětem mstít za ublížení páchané našimi rodiči stále dokola a budou zažívat co Vy a s velkým prominutím - to je úpadek inteligence. Každý milující rodič chce to nej, holt svoji část z dětství i ze života, která dovolí řvát na dítě, které jen brečí a chce lásku mámy....musí holt se rodič probudit a láskou "obejmout", přemoci sám své vlastní zkušenost, anebo prostě laicky "nechť zvítězí rozum". Tedy pro mne nejsou cílovou skupinou jen dětí 6-13 (protože větší si už doufám pustí když už Enderovu hru), ale i pro všechny dospělé. Film jsem si užil, byl velmi příjemným okamžikem a jako dítě by to pro byl jeden z oblíbených ! (na co rádi vzpomínáte, že jste milovali..Gumídky, co chránili spravedlnost před zlem? Pak zde nevidím rozdíl..vy "nejsem cílová skupina" :D). Zdar ! ;) ()

PanJelen

Občas člověka napadne ta blbost, pustit si už od začátku divně vypadající film a s žádným očekáváním, potěšit své vnitřní dítě. Jenže ono je to fakt moc blbý a někteří hrdinové junioři, vyloženě lezou na nervy, jako třeba svalnatá holčička, co ráda upouští bubliny a natrhává zadek těm divným vetřelcům. Těm opravdovým dětem se to asi bude líbit to ano, ale ten hloupě nečekaný závěr, kdy je vše jinak než se zdá, mě dokopal až k té jedné hvězdě. ()