Reklama

Reklama

Vlk a lev: Nečekané přátelství

  • Francie Le Loup et le lion (více)
Trailer 2

Dvacetiletá dívka Alma přeruší své studium hry na piano a odjede na nějaký čas na chatu po svém dědečkovi, která leží na ostrově uprostřed majestátní kanadské divočiny. Brzy potom se její život obrátí vzhůru nohama a navždy změní. Po letecké havárii v lesích objeví malé lvíče určené pro výcvik v cirkuse a současně s tím se ujme i mláděte vzácného stříbrného vlka, kterého do chaty přinese vlčice uvyklá na přítomnost a přízeň jejího dědy. Rozhodne se je ochránit před světem lidí, postarat se o ně a dohromady vytvoří neobvyklou rodinu. Zvířata mají ostrov jen pro sebe a učí se v přírodě divokým instinktům, Alma je učí poslouchat hru na piano, a přestože s postupem času vlk i lev rostou z roztomilých mláďat do podoby a do síly obávaných šelem, pouto všech tří je stále silnější. Dlouhé soužití ale skončí během okamžiku, kdy idylu ostrova naruší dotek civilizace. Alma je po nehodě odvezena do nemocnice, lev je odchycen do cirkusu a vlk přesunut do rezervace. Právě on, vlk jménem Mozart, ale nikdy na jejich velkou trojku nezapomene a po čase uteče s odhodláním najít kamaráda lva a pak společně i Almu. Velké dobrodružství a dlouhá cesta vlka a lva napříč divočinou teprve začíná... (Bontonfilm)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (6)

Marsik 

všechny recenze uživatele

Pro děti určitě moc hezká nenáročná podívaná, byť v závěru to vypadalo na doják, což by děti nesly těžce. Nakonec ale vše dobře dopadlo, v kině záběry hezky vynikly, a tak člověk trávil hoďku a půl u příjemného rodinného filmu. 75% (A) ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Snímky a lá Volání divočiny (ať už jde o lví či psí verzi) nemusí mít komplexní děj, protože člověku někdy jen stačí, když se kochá neuvěřitelnými záběry divokých zvířat a přírody. Tak je tomu ostatně i v případě Vlka a lva! Film nemá příběhově moc čím překvapit a místy hraje okatě sentimentálním způsobem na city, nicméně se na něj i tak pěkně dívá, přičemž vedle krásných záběrů zvířat a přírody nabízí slušný soundtrack. Pohodová rodinná záležitost! ()

Carlie 

všechny recenze uživatele

Roztomilý příběh, který se bude líbit dětem a pěkná propagace ochrany zvířat, ale jako film se mi to příliš nelíbilo. Sentimentální děj, který je celý jedno velké klišé na mě prostě nefunguje a výsledek je dost neambiciózní a i přes krátkou stopáž místy nudný. 2-3 hvězdy. ()

Galerie (35)

Reklama

Reklama