Fury musí podstoupit těžké oběti. (Disney+)

66pepo66

Vôbec ma to neprekvapilo. Tušil som to už dávno. :) Čo sa však týka tej prestrelky, to bolo tak trochu amatérske teda. Starý Fury si tam pobehoval hore dole akoby nič a iba zázračne mal čas na všetko čo mu len napadlo. Bez toho, aby ho zasiahla jediná guľka. Ale inak dobré. Len sa neviem zbaviť pocitu, že z toho mohli urobiť film. Naliať viac peňazí, prizvať viac "A" hercov z filmov a proste z toho urobiť plnohodnotný film. ()

tween3r

Tenhle díl mi sedl asi nejvíc, jenom mě mrzí ty nepodařené smrti postav. Jednu jsme ztratili nadobro, druhá nějakým zázrakem ožije a vůbec to není vysvětlený, a třetí bude snad taky definitivní? Dále je tam málo Rhodeyho, kterej je teda dle očekávání skutečně Skrull, a taky moc nechápu linku s Furyho ženou.. ale mimo to potěšila akce a stopáž, která byla tak akorát a vůbec poprvé jsem na konci cítil napětí. Uvidíme, co přinesou zbývající epizody a jak se to celý vlastně uzavře. ()

Patricius_

Secret Invasion - Epizóda 4 Štvrtá epizóda seriálu Secret Invasion je absolútnym vrcholom napätia a akcie. Tento diel nám prináša úžasnú zmes emócií, zvratov a odhalení, ktoré nás úplne pohltia. V tejto epizóde sa príbeh ešte viac prehĺbi a získava na intenzite. Postavy sú vystavené zložitým rozhodnutiam a ich motívy sú dôkladne preskúmané. Každý krok a každé rozhodnutie majú dôsledky, čo pridáva na vážnosti a dramatickosti celej situácie. ()

Tom10000

4.díl. Fury se dozvídá, že jeho bývalý kamarád z vlády na něj skrz jeho Skrullí ženu chystá atentát. Ta se ho však nechystá zabít, za což zemře. Následně se Thalos spolu s Furym vydává zachránit prezidenta USA, na nějž zaútočil Gravik a další Rusové, když přiletěli do Velké Británie s vrtulníky. Potyčka trvá několik minut. Fury sice zachrání prezidenta, ale Gravik zabijí Thalose. Je to už druhá ztráta pro našeho hlavního hrdinu. Jediný, kdo naopak ožívá, je G´aia. Ta se před svojí smrtí dokázala "vylepšit", když do sebe absorbovala některou ze superhrdinských schopností. Její následné setkání s otcem je poslední, o čemž však netušila, když se s ním ve zlém rozešla. 70 procent. Dojemné, ale dějová linie příliš široká nebyla. ()

Raid91

Skocime jim na to znovu... Každopádně jak jsem psal minule je to díl od dílu lepší a lepší a jestli to bude takhle stoupat dal, tak se to dost přiblíží kvalitě Winter soldiera. Od Invaze jsem moc nečekal a byl jsem zklamaný vzhledem ke komornosti ale zatím se drží pěkně 9/10 ()

mariannda

Za mě OK. Jen nechápu moc délku dílu a proč nejsou přístupné všechny hned na disney+. Smrt postavy na konci zamrzela, za mě zajímavější postava než Fury.. Obavám se ale, ze jeho narozdíl od Denerys je definitivní. ()

Johny203

Veľká škoda že chýbali gule udržať dejový zvrat a zvolilo sa toto detské riešenie. Napriek tomu to bola celkom vydarená epizóda až kým neprišiel záver......vojaci si vôbec nevšimli že medzi nimi sa strieľa. Navyše samotný zvrat je dnes už klišé kedy nové postavy nahrádzajú staré a celá tá posledná scéna je extrémne retardovaná, keby to natočil niekto kto má aspoň trochu rozumu vôbec by to nevadilo. ()