Když matka jako dítě utekla z kultu, musí čelit své minulosti, když její zlověstní členové vniknou do jejího domu a pokusí se ukrást jejího osmiletého syna Davida. Nyní jsou dva na útěku, pronásledováni detektivem, který je odhodlán oba zachránit. Od jeho přerušeného únosu se u Davida něco změnilo a chlapec podlehl záhadné nemoci. V návaznosti na své mateřské instinkty, aby ho zachránila, se jeho matka dopouští nevýslovných činů, které ho udrží naživu, ale bitvu prohrává. Brzy se musí rozhodnout, jak daleko je ochotna zajít, aby svého syna zachránila. (Flekoun58)

Accuphose

Ten film je rozhodně dobrej, řekl bych, že má i celkem kvalitní artovej přesah a úplně novej pohled na mnohokrát zpracované téma. Ale trochu mu schází líp zpracovanej závěr, nakonec i ten démon za mě mohl bejt lepší, nicméně váhám mezi 3 a 4 hvězdičkami. Jednoznačné plus je pro mě role matky, která byla skvěle zahraná. Dám zatím 3 a pokud natočí ještě lepší pokračování, budu to brát jako Prequel a dám o hvězdičku navíc. ()

LadyCroft

Typ hororu, u kterého máte chvíli chuť nadávat, čemu jste to obětovali čas, chvíli se smát. Závěr kandiduje na trapnost roku. Uf. ()

Mukade

SPOILER ------------ Oh, lol, chcel som tomu dať 4**, ale vďaka IMBECILNÉMU záveru tomu dám, z milosti, 2**. Imbecilita a NEREALISTIČNOSŤ je v tom, že samozrejme všetko mohlo byť inak, keby mu nevolala resp. nepovedala že ide späť domov. A tak by to aj bolo v skutočnosti, pretože nebola retardovaná (no čo iné by sa dalo čakať akože tam  okamžite príde a bude vyrušovať, prerušovať..) ale........ ale scenáristova múdra hlava chcela mať takýto záver tak účelovo to takto "úžasne" zariadila. Ehm, super. ()

Miroslav.Zac

Film, který kvůli atmosféře hází logiku za hlavu, na začátku vás navnadí na mateřskou lásku, schopnou pro dítě udělat cokoliv, Cokoliv, COKOLIV, a vy prostě chcete vidět, jak daleko dokáže zajít, abyste pak na konci koukali jako sysel na kombajn a přemýšleli, jestli vás konec uspokojil, nebo naštval. ()

sadsammy

Asi nic, nedoporučuju, zbytečně stravené skoro dvě hodiny... příběh nijak zvlast nezaujal, postavicky taky celkem slabe.. ()

Berserkr1111

Dá se na to dívat, ale rozhodně ne dva krát. Za dva měsíce si nebudu pamatovat, o čem to bylo. Nápad dobrý, ale scénáristicky nezvládnutý. Matka samoživitelka žije ve velkým bejváku z platu učitelky první třídy. V domě se jí objevilo 10 lidí, není absolutně žádný důkaz vniknutí nebo jejich přítomnosti, policajtům na všechno odpovídá ne a policajt na to, "Já vám věřím." Dobrý téma, jakš takš herci, blbě napsaný postavy. Scénárista s logikou děje a chování postav dělá to samý, co Zeman s ústavou. Závěr to úplně zabil. ()