Po tragickej smrti Blackthorne zvažuje skutočnú povahu Toranagovho plánu. (Disney+)

PeteBuck

Ja z toho neskákam nadšením. Naozaj to s poslednými časťami šlo akosi dole vodou. Postavy tam umierali v rozpore s predlohou, alebo sa chovali ako blbci. A teraz je mi jasné prečo. Vraj natočia druhú a tretiu sériu. Takže je to jasné. Tvorci si povedali, že vezmú knihu a urobia si z toho úvod k svojim fantáziám. A keďže vidím, ako si poradili s knihou, neverím, že to bude bohviečo. ()

holjit

Souhlas s Karlitem 74, jsem nadšenec knihy, četla jsem ji asi 100x, seriálu s Chamberlainem, kde nebyl kolikrát překlad z Japonštiny, ale to nevadilo, bylo to ostré, surové, Andzin nebyl dement, ale chápu, pro ty, co neznají knihu, že se jim to líbí, mě taky, ale s předlohou to nemá nic společného, a výrazy mají všichni stejné celý seriál. Toranaga a Isido byli tvrďáci bez emocí a tady i slzy proběhly, no nic, nedá se nic dělat, zlaté Anime ()

Karlito74

Zazvonil zvonec, slátanině konec. Komik si zachytal neexistující rybu, primitiv se doučil od minulého dílu japonštinu a zařval si na šéfa.  Zahodil křížek do vody, pak ho asi musel vylovit, když ho měl na smrtelném loži v ruce. Hitparáda nelogičnosti pokračuje. Nemastné, neslané. Jedna hvězda za to, že to skončilo. Vydělá to, ceny budou, protože dnes je žádoucí pouze vizuál. Kanadský les je hezký a oblečky taky.  Závěrečná seppuku je výsměch všem samurajům a logice vůbec. Inu knihu zahodili už v půlce. Išido má na oblečku rodový znak Takedů. Už vidím toho odborného poradce jak říká : tohle bude dobře vypadat, to tam dáme. A opičák Buntaró táhne za jeden provaz, jde mu to i s parohama a veškerý vztek ho přešel. Inu to je takové americké, doteď jsme nic nechápali a teď jsme tým 😄 Nejásám, z tak skvělé knihy takový paskvil, brrr! Pro Cain(cz) - zde se hodnotí filmy či seriály a tomu podobně, nikoliv recenzenti. Když jsem se podíval na vaše rencenze, mohl jsem snadno dojít k určitému závěru. Nechám si to však pro sebe. ()

ludvik2

tak já mu celou dobu fandim, považuju ho za chudáka a on je to sviňák co to má celou dobu promyšlený :D Wyschi díky za úryvek z knihy, sedí na vlas PS: Karlito74 je opravdu retardovaný troll ()