San, šéf hongkongského syndikátu a Chai, pašerák drog a člen narkomafie Zlatý trojúhelník se sejdou v přeplněném zábavním parku, aby pod ochranou svých tělesných strážců uzavřeli obrovský "kšeft". Avšak někdo informoval policii. Kapitán Tong nastraží past v naději, že se mu na jeden zásah podaří zatknout všechny překupníky s drogami. Vtom na scénu vstupuje záhadná dívka a zásah překazí... Nastane přestřelka a v chaosu se podaří překupníkům uprchnout. Sam podezřívá ze zrady Chaia a přikáže ho odstranit. Chai umírá v náručí svého syna Ricka. Rick přísahá pomstu... (Intersonic)

Psycho.R

Tak tohle byl fakt úlet. Nemám tušení o co tu šlo, několik dějových linek, jakmile dojde k nějaké akci a to jen stačí, aby někdo popoběhl, tak se rychlost změní dvojnásobně (což u hongkongských filmů bývá normální, ale ne takhle). Díky tomu ani dabing nestíhá a čeština je proto vyslovována snad nejrychleji, jak jsem kdy slyšel. Každopádně tenhle film mi zůstane v paměti kvůli něčemu úplně jinému a to poslední scéně. Herci se rozhodli nepoužít kaskadérů a natočit ji sami. Ovšem špatně připravený výbuch všechny tři sejmul ještě, než stačili vyskočit z balkonu. Je proto vidět hořící postavy padat hned z několika úhlů a opakovaně. Všichni se prý dlouhodobě museli léčit. Když jsem to četl, protože to Vám hned závěr řekne, měl jsem fakt zvláštní pocit. Takže hvězda za jejich odvahu navíc. Ps. s jedničkou to nemá nic společného kromě herečky Moon Lee. ()

Artie

Jedná se o výborný akční film, který splňuje pojem "akční" v každém svém okamžiku. Od mala jsem si pamatoval jen několik scén, hlavně to mučení dcery bývalého šéfa pomocí podivných brouků... bojové scény jsou dobré a tempo filmu se nezastavuje. Herci jsou vybráni výborně, jen český dabing ve kterém se dá film sehnat působí docela komicky. Netradiční velkolepý konec filmu mě docela překvapil, hlavně ta poslední obrazovka pod níž běží titulek, že v této scéně došlo k chybě načasování výbuchu střelného prachu a všichni 3 představitelé hlavních rolí, kteří trvali na tom, že budou scénu točit osobně byli při výbuchu budovy zraněni. Počítám, že scénář konec plánoval trochu jinak:) ()

Clark_Kent

Opět perfektní Moon Lee při závěrečné scéně se zranili tři hlavní herci a mezi nimi byla i Moon Lee. Zamrazilo mě nakonci. ()

Cortesz

Příběhově možná o kapku lepší než předešlý díl, ale zase se mi zdálo, že tu bylo méně akce, ale i tak je podařená, ale i tak u mě stále vítězí Red Force. Zajímavý byl finální výbuch, při kterém se hlavní protagonisté zranili. Ovšem na dobu vzniku slušný akční snímek. ()

djbarrel

Další kung-fu orgie ! Tentokrát ne tolik feministické jako v jedničce. Tak mě napadá, že japonci umí jen dva typy filmů dobře. Skvělé atmosférické horory a taky samoúčelné filmy bez děje s délkou okolo 90 minut. To se každému nepodaří. Závěrečná řežba je dost dobrá, zbytek filmu je jen samoúčelná vata. 62 % ()

Valenta28

V tomto filmu mě nadchlo jen pár věcí. Zaprvé atmosféra, která byla přijatelná. Docela mne bavila. Té jedna hvězda náleží. Poté nebyly k zahození ani herecké výkony, které na béčko z konce osmdesátek byly zábavné a poměrně důvěryhodné. Třetího mišelína bych podal přestřelkám a rvačkám, které byly perfektní. Hbité a zábavné. Shrnutí? Typické béčko tehdejších let se skvělými akčními momenty. ()

70s80s90s

Tieto Hongkongske akcnaky su totalny masaker. Doteraz neprekonane. Co herec, to kaskader. Ziadne rozdiely v pohlavi a surove mlaticky. Nevydarena posledna scena zapisana do historie akcneho filmu, kedy po vybuchu plamene zachvatili troch hercov. Najviac to schytala najkrajsia bitkarka Moon Lee. ()