Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý pár (Sydney Sweeneyová a Justice Smith) se začínají zajímat o sexuální život svých sousedů přes ulici (Ben Hardy a Natasha Liu Bordizzová). Poté, co zjistí, že jeden z nich partnera podvádí, počáteční nevinná zvědavost se mění v nezdravou posedlost. Jejich životy svede dohromady pokušení a touha, jež mají smrtící dopad. (Prime Video)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

Cappuccino 

všechny recenze uživatele

Sydney Sweeney a Ben Hardy zahrali svoje postavy na jednotku. __ Po nudnejšom rozbehu nasledovalo zaujímavé sledovanie susedov, ktoré však kazilo prihlúple/tínedžersky naivné správanie hlavnej hrdinky. Záverečná tretina bola vcelku napínavá, ale absolútne neuveriteľná. Cítil som, že tvorcovia veľmi tlačili na pilu, aby všetko do seba zapadlo. SPOILER: Pritom je nad slnko jasné, že by Pippa plná výčitiek so Sebastianom nikdy nespala a určite nie v byte, na ktorý bolo od nich vidno, čo dobre vedela. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Když už v tom tedy byla řeč o Ezopových moudrech, hned mi to připomnělo tu slavnou bajku s poučením o Myši a vlaku. To takhle lezla úplně vypatlaná myš přes koleje, a když už přelézala tu vzdálenější, náhle se objevil vlak a ujel ji ocásek. Myš byla z toho samozřejmě úplně perplex a dost trojčila, co si teď jakože bez ocásku počne, načež se rozhodla pro něj vrátit. Přelezla kolejnici, spokojeně čapla ocásek, ovšem když lezla zpátky, zase se náhle objevil vlak a ujel ji hlavu. A to nesporné morální poučení a krutopřísné moudro z celé té lapálie zní: „P… Moment, v náhlém záchvatu grafománie jsem úplně zapomněl napsat nejdřív něco k filmu. Myší je zde totálně iritující a až děsivě prkenná piča s mongoloidním kukučem, která se před kameru dostala snad jen díky svému očividnému hrudnímu talentu. Ta jednoho dne začne se svým snoubencem, až děsivě prkenným negrem s akutní poruchou artikulace, který se před kameru dostal snad jen díky svému BLM logopedovi, šmírovat páreček odnaproti, ve složení - až děsivě prkenný velkobritský bukvoid, který se před kameru dostal snad jen díky tomu, že mocinky chodil do fitka a pak přeblafl producenta, a euroasijská mula, která asi jako jediná z celého toho hororově ochrnutého obsazení příjemně vypadá a dokonce i občas hraje. Načež následuje dvouhodinová hitparáda naprostého kauzálního kokotismu a debilně účelových pičonáhod pro náctileté vymaštěnce, jen aby to hlavně bylo jakože kůl, vrcholících jakž tak kulantním nápadem. K němu se však satanžel vcelku nudně, zcela přitrouble a herecky totálně koženě doplazili po zádech downů, laciných štětek a přes několik „nesmírně vzrušujících“, kýčovitě sterilních softpíchaček a la „megazkušená nabíječka“ Rosamunde Pilcher, zabíraných navíc tak ze sta metrů, aby jej v dementfinále využili asi jako impotent šprcky. Taxnad ještě ten hluboce filosofický přesah pro všechny ty semiretardované labilní myši s velkýma kozama: „Pro jeden ocas hlavu neztrácej!“. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Dlhý (čo by nevadilo) a zvláštny (čo vlastne tiež nevadí, ehm...) film, od ktorého tak nejak automaticky (vzhľadom na voyeuristický resp. stalkerský motív) čakáte drsný psychotriler a napokon sa z toho vykľuje niečo úplne iné. Ale neprekáža vám to a celkom si to užívate (vďaka hypnotickej atmosfére, slušnej výprave a dobrému kastingu v čele s megasladkou Sydney Sweeney). No a keď sa „zmierite“ s tým, že toto nebude druhá Ruka na kolíske, tak sa vo finále tvorcovia vytasia s pár nečakanými twistami, po ktorých si uvedomíte, že ste vlastne celý čas pozerali drsný psychotriler, len to bolo tak rafinovane zakamuflované, že ste si to nevšimli. Za mňa veľmi fajn (i vďaka light erotike, určite by som to ale neoznačil za „poriadny“ erotický triler, takže nadržanci bacha na to!) hra s divákom, ale na štvrtú hviezdu to nemá. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Pozor, vaši sousedé vás šmírují! A může to mít až fatální následky. Tenhle snímek proti sobě staví Sydney Sweeney a Justice Smithe, kteří spolu tvoří nekonfliktní milostný pár, co se právě nastěhoval do vysněného hnízdečka lásky, a Bena Hardyho s Natashou Liu Bordizzo, kteří představují milostný pár odnaproti., co je samý svár a je sžíraný nevěrou. Vtip je v tom, že nově nastěhovaný pár se začne bavit pozorováním a šmírováním svých nových sousedů, co mají okna přes ulici a u kterých je pořád živo, dokonce si troufne do své ujeté zábavy zapojit důmyslné odposlouchávací zařízení, aby byl neustále v obraze. Snímek je to zajímavý, poměrně neotřele zpracovaný, ale neuváženě dlouhá stopáž, bezmála dvouhodinová, jej činí tak trochu rozvleklým. První hodinu v podstatě jen sledujeme dlouhou a táhlou expozici, jejíž hlavní náplní je počet sousedských i sousedových koitů a orálních dovedností, načež druhá polovina přichystá divákům nejedno nečekané překvapení. Především vyjde najevo VELKÁ POINTA, která celé dosavadní dění, o němž si divák myslel, že v něm má celkem jasno, převrátí zcela naruby. A Sydney Sweeney předvede svoji prsní výbavu. Obnaženou. Ta se sice chlubí objemným hrudníkem, má také nesporný herecký talent. Herecky jsou všichni v pohodě, jen Justice Smith a jeho hlas narušoval komfortní hereckou sestavu. Méně známý režisér Michael Mohan našel inspiraci pro svůj film na návštěvě u svého kamaráda, který měl podobně situovaný byt, jaký se zde prezentuje. Pokusil se o nějaké ty artové kudrlinky, nevyhýbal se nahotě a pro svůj film sehnal adekvátní herecké obsazení. Je samozřejmě občasně znát, že má ještě rezervy v rytmice filmového vyprávění a dost sporná je též pravděpodobnost celého vyústění příběhu. A napříště rozhodně musí uvážit střízlivou stopáž filmu. Můžu ovšem prohlásit, že svůj erotický thriller podal neobvyklým způsobem a nějakým režijním umem a originalitou rovněž disponuje, což mu ve výsledku vyneslo příznivé hodnocení. 7/10 ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"The Voyeurs" je počas hodiny a pol nesktuočne vlečúca sa nuda, ktorú na konci doslova oživíme zvratom, nad ktorým sa ale človek nesmie veľmi zamýšľať. Pretože v podstate je to skôr komickým zakončením, než čímkoľvek iným. Ale okey. Ja môžem povedať, že aspoň som sa dočkal nejakej pointy. Na druhú stranu je ale treba povedať, že keby film skončil v bode asi 15 minút predtým než reálne skončil, tak by jeho pointa dopadla oveľa kvalitnejšie. Tu mám ale pocit, že tvorcovia absolútne podcenili niekoľko dôležitých elementov. Budovanie napätia, vzťah s postavami a výsledné posolstvo, ktoré tu nakoniec chcú adresovať. Na druhú stranu ma ale miestami celkom prekvapil. Tak ako často píšem, že ak niečo reálne nevidíme, len to máme sprostredkované, stalo sa to skutočne? Tak tento film to v jednej scénke skutočne posunul niekam, kde ma prekvapili. Nebudem vysvetľovať, no niečo tu tvorcovia veľmi dobre zvládli. A to je asi aj najlepšie na celom filme. Inak je to nudná konverzačka, kde máme dialógy o tom, ako niečo nemáme robiť, ale stáva sa z toho zakázané ovocie, ktoré veľmi chutí a nakoniec nevieme ako z toho všetkého von. A máme to dokopy na dlhšie ako hodinu. A trvá to nekonečne dlho, kým sa ľady konečne niekam pohnú. A potom je treba povedať ešte aj to, že na to, aby tento film fungoval dobre, by nám naša hlavná hrdinka Pippa mala byť o niečo viac sympatická, aby sme nejako dokázali s ňou súcitiť alebo nejako jej fandiť. Lenže vzhľadom na to, aké rozhodnutia robí je to celkom náročné. Takže ani v tomto ohľade nemôžem pochváliť. Mimo iné som zhodnotil, že Ben Hardy na mňa pôsobí ako herec, ktorý má možno look mladého Leonarda DiCapria z čias filmu "Titanic" no jeho charizma je skoro absolútne nulová. A neviem či to bolo len kvôli tejto role alebo všeobecne, ale nejako to na mňa ako diváka neprešlo. Film je slušné sklamanie, no na druhú stranu, asi to mohlo byť horšie. Každopádne stále čakám na to, kedy sa dočkám podobného thrillerového zážitku, ako to bolo v roku 2016. Už 5 rokov som sa nedočkal lepšieho thrilleru ako "Nocturnal Animals". No tak ľudia, snažte sa trocha. Hodnotenie: C ()

Reklama

Reklama