Superšpion Orson Fortune (Jason Statham) a jeho tým špičkových agentů naverbují největší hollywoodskou filmovou hvězdu Dannyho Francesca (Josh Hartnett), aby jim pomohl při tajné misi, jejímž cílem je zabránit miliardáři a zprostředkovateli zbraní Gregu Simmondsovi (Hugh Grant) v prodeji nové smrtící zbrojní technologie, která hrozí narušit světový řád. (Vertical Entertainment)

mdf

Vcelku docela zklamání,sice osazení je dobrý,ale to je tak všechno,bez akce,nemá to šmrcn,spíš je to jen ukecané,bez hlášek a humoru. ()

mar4s

Pro dnešní dobu je tohle skvěle natočený, sestříhaný a režijně zpracovaný film. Důvodem proč jen 4*+ a né 5 je že Guy Ritchie má hodně vysokou laťku tím však nechci dehostovat tento počin. Film který Vás nenudí od začátku do konce. Což poslední dobou vytýkám u filmů např. Tarantina. Nečekejte nálož vtipů jako u gentlemen-ů ale zato herecky je to slast Huge Grant top, a neméně výrazný je i Josh Hartnett. Mladší generace ocení v osazení např  raperra JJ Bugzy Malone. Za mně Big Up Guy R. !! ()

davidb

Vyzerá to ako prequel k tomu trápnemu filmu s Melissou McCarthy Špiónka.... dobrodružstvá agenta Stathama. Má to svoje chvilky, ale jedine záver je tá pravá ritchieovka ()

Fibonacci

Po tomto je definitivne Guy VPitchie. uz džentlmeni ma tak nevzali ale vidim ze zaspinkal v skandinevien slipikoch na vavrinoch aj dalej a je dost mimo. Nestači len stethemovi povedať "Šperky a topanky daj do utierky" a mame film. ee. Je zbambuskovaný. 💣Nech si najme Ripettiho abo Strykamena a nech ho vyhrabú z tej hniloby, kde sa práve nachádza, lebo ak si seriozne myslí, že nás, bezvyznamny plebs, ohúri týmto výstrelkom, tak nam tu kvitne brečtan hlúposti a z vnúčika nám vyrástol prémiový kokot. Nikdy nevyzerali jeho filmy takto, akoby 10 rokov nevysypané vrece nudy, nenápaditosti a vtipu. Dobru noc.🪓 ()

majorzeman13

Od mistra Guye Ritchieho očekávám o něco více ! Snad příště to bude zase minimálně skvělá podívaná. Tento film je sice dobrý,fajn,cool,pohodička,ale pan režisér umí rozhodně více. Jason Statham to celé nezachrání s ostatními herci ( Grant,Aubrey Plaza,Hartnett ). ()

holtis

Ale jo, komedie Mission impossible s Jasonem Stathemem.  V obsazení mi nějak neseděla trochu kostnatá Aubrey Plaza a z Hugh Granta bych raději udělal drsného záporňáka. Ve scénáři chybí trochu kouzlo bondovek, ale jako odlehčený film na sobotní večer....proč ne. 50% je OK. ()

Langos

Na tenhle film jsem čekal celkem dlouho , a aby mě zklamal to nedovolím, takže k tomu mám spíš kladný postoj. Zašel jsem si na to do kina, myslím, že můj první film v kině za rok 2023 a musím uznat, že je to pěkná oddychovka. Akčňák s odlehčeným scénářem, který má komediální prvky a drsné chvilky. Co víc si přát? Rozhodně lepší propletenost. Film je dost promotaný, ale co se stane na konci, to mi hlava nebere. Jako kdyby Guy Ritchie celou snahu to BRUTÁLNĚ vytáhnout na konci ztratil. Závěr mi byl celkem pak jedno, mě hlavně zaujal scénář a zaujala mě atmosféra toho filmu a nejvíc asi kamera. Nejvíc scéna byla s tou kamerou přidělanou na zbrani. Za mě krásně promyšlený a akční. Určitě ne nejlepší film Guye Ritchieho, ale stejně je to moc fajn a proto 7/10. ()

LEFTFLANK

Toto bolo ťažko mimo mňa. Nepochopil som ani poriadne pointu "súperiacich" agentov, ale najviac ma sklamal chladný prístup Rithchieho. Chýba mi v tom srdiečko alebo skôr povedané zápal. Strašne sucho odvyprávané a podané. Statham tu hrá podobného tvrďáka ako vo Wrath of Man, ale kým to v polohe mafiánskeho bosa fungovalo, teraz to bol strašný prieser. Remeselne fajn inak nuda a šeď. Nečakal som veľa a dostalo sa mi holé nič. ()

HombreT

Myslím, že Ritchie sa už druhý krát snaží rozbehnúť si vlastnú špiónsku sériu....uvidíme, či z toho niečo bude. Tempo je klasicky svižné a človeku niečo podobné už akosi chýbalo....teda aspoň mne. Aj keď ten humor je tam akosi zle napasovaný (Plaza sa ksichtí až karikaturisticky), sú to veľmi silné tri zárezy na režisérovej pažbe a kľudne nech pokračuje vo svojej filmovej slobode. V prvom rade išlo vždy predsa o zhmotnenie snov, či nie ?! ()

Andrmen221

Tohle bylo těžký. Zápletka poměrně tuctová. Ale jako velký fanoušek režiséra Guye Ritchieho a snad ještě větší fanoušek Jasona Stathama, tohle prostě jo. Konečně lepší snímek, po tuctových Rychle a Zběsile, Hobbs&Shaw, Megalodon a podobných sraček. Doufám, že Jason začně být trochu obezřetnější při dalších nabídkách, ovšem pokračování Megalodone mě asi brzy přesvědčí o omylu. Herecké výkony jsou zde prostě dokonalé, myslím, že všichni ze sebe vydali maximum, strašně mě bavil humor, který tu je poměrně dost ukryt a v malém množství, což oceňuji. Střílečky s nových perspektiv mě velice zaujaly a určitě to tomu dodalo potřebnou jiskru. Hugh Grant je poslední dobou úžasný. Tento typ rolí mu prostě sedí. Podobně jako ve snímku Gentlemani byl zde opět brilatní. Původně jsem chtěl dát 4, byť děj samotný zavání třemi, to je pravda, ale prostě tohle jsem si užil, v Kataru jsem byl na stejném místě, kde film končil, takže prostě paráda :D Dám těch pět z pěti rovnou, protože si myslím, že až se na to podívám znovu, to bodování bych stejně upravil. Za mě fakt skvělý. ()

floppy4

Hádam prvá polka ma takmer unudila k smrti a tá zvyšná kde sa už minul zvyšok rozpočtu na akciu bola podpriemernou rutinou. Najnudnejší a najzbytočnejší film s Jasonom Stathamom so far. ()

biscuit

Je to takovej Guy Ritchie Light, ale možná právě proto mě to bavilo. Podle mě odlehčené přesně tak akorát, aby to byla zároveň popcornová zábava a zároveň to nebylo trapné. ()

tein

Ritchie a Statham - toto je už značně okoukaná a nezáživná kombinace. Ritchie už se očividně vyčerpal a ze sebe to nejlepší už dávno dal, a teď jen uboze tápe a vykrádá sám sebe. Statham je bohužel pořád stejnej a předvádí nudně to samé pořád a pořád dokola, a to co mohlo fungovat v prvních filmech v jeho začátcích cca 20 let zpátky, to je nyní už opravdu nuda a trapnost k uzoufání. Z toho tak jen vyplývá jak je mizernej herec a nedokáže se přesunout nikam dál. Jeho rádoby drsnej výraz v ksichtu a pleš z něj dobrého akčního hrdinu fakt neudělají. Oba z výše zmíněných nám teda předvádí ohranou podívanou bez špetky originality i nápadu a ukazují jen další variantu mnohokrát už viděnýho a navíc líp zpracovanýho. Jestli už jsou diváci v roce 2023 přesycení superhrdinskýma filmama tak co teprve pak těmato špionskýma akčníma hovadinama. Celé je to po vzoru: až to bude opravdu hodně pitomý a velká nuda tak tam násilím narveme něco jako vtip a rádoby hrozně cool hlášku. P. S. jedinej kdo zde podává solidní výkon je Grant, kterej se ovšem taky jako jedinej dokázal posunout někam dál a vymanil se ze škatulky herce přihlouplých devadesátkových romantických komedií. ()

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

19.01.2024

Britský režisér Guy Ritchie (Gentlemani, Rozhněvaný muž) v posledních letech nabral velmi zdatné tvůrčí tempo. Zatímco v loňském roce stihl představit v kinech akční komedii Operace Fortune: Ruse de… (více)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023