Reklama

Reklama

Gentlemani


Kde mám trávu? (E03)

(epizoda)
  • Velká Británie Where's My Weed At? (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Jimmy se při práci nechá rozptýlit. Dodávky váznou, a bratři Hornimanové proto vyrazí na riskantní jízdu k nespokojenému zákazníkovi. (Netflix)

Recenze (7)

darthvader77 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Situace neustále eskaluje. Efektivní režie Guy Ritcheho nepřestává uvádět člověka do úžasu speciálně nechronologické vyprávění Jimmyho. Herecké výkony jsou naprosto fantastické speciálně představitel Fredwarda si to dává. Plot se rozšířuje a komplikuje, líbí se mi tahle ta řada nešťastných příhod. Scénka s mačetou je pamětihodná a zároveň děsivá stejně jako úvodní scénka s marihuanou navnadí. Tony Blair pobavil a nemůže se dočkat dalších epizod. ()

Reklama

Rocky88 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Postavy jsou geniální. Víc prostoru tentokrát dostal supervisor THC bujení a moje bránice byla bezbranná pokaždé, když moje aurální smysly zachytily každou jeho větu. Fred je taky k popukání čím dál víc. Můj problém s tímhle dílem je, že příběhově působil jako side quest. Možná docením později. ()

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zaujímavá časť ktorá by sa nikdy nestala ak by hulič a vývojár mal byť zároveň šoférom a logistickým koordinátorom. Na toto mame delbu práce a hlavne vývojár je príliš dôležitý aby ho len tak nechali chodievať kade tade. Každopádne, veľmi pútavé rozprávanie aj flashbacky udalostí. Opäť sú na scéne postavy ktorých neprekvapí absolútne nič a bez mihnutia oka by prevzali cash od mimozemšťanov. Ozaj, príbeh by sa naďalej opäť nezamotal keby debilny bruško odíde hneď z miesta činu, prípadne by hlavný hrdina nepockal kým by brasko fakt neodišiel a až následne by spustil akciu. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama