poster

The Adventures of Sam & Max: Freelance Police (TV seriál)

 • Slovensko

  Sam a Max

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 1997, 24x12 min

 • ComicGuy
  *****

  Legendárna nerozlučná a šialená, komiksová, detektívna dvojica, ktorej žiadne filmové či popkultúrne klišé nie je cudzie a už vôbec nie sväté sa konečne dočkala uznania aj v našich končinách. Ako je možné, že to trvalo tak dlho mi doteraz ostáva záhadou...(9.5.2020)

 • GigaPudding
  *****

  Velmi vtipné, ale vzhledem k tomu, že to vysílali dětem, tak bohužel to nemohlo zajít do takových krajností jako v komiksech nebo videohrách Sama & Maxe. :) Jinak je tu ovšem výborný dabing a pro mě osobně je tu nejlepší Sam v porovnání s videoherním Samem novým i starým. Ale i přes zpřístupnění dětem je to pořád ten úžasný Sam & Maxovský humor. :)(21.1.2010)

 • PeterJon
  **

  Slabé, humorom sa len veľmi zriedka chytím. Nudné a hlučné.(4.6.2016)

 • JamesSi
  ***

  "You crack me up, Little Buddy" Je to upřímně jen trochu nadprůměr. Tvůrci se nemohli tak odvázat, jako ve hrách od Lucasarts a Telltale. Pár vtipů však stále nečekáte - např.: parodie na Apocalypse Now. Ale i tak Sam a Max je prostě podhodnocená série, která by si zasloužila více. Snad se toho "více" dočkáme s právě vydaným remakem první Telltalovské série a chystanou VR hrou. "You don't even like girls, Max" 7/10(7.2.2021)