Reklama

Reklama

The Adventures of Sam & Max: Freelance Police

(seriál)
  • Slovensko Sam a Max

Obsahy(1)

Sam a Max dostávajú príkazy od tajomného komisára, ktorého nikdy nevideli. Pri plnení svojich úloh sa dostanú na odľahlé a exotické miesta napríklad na Mesiac, na horu Olymp či do stredu Zeme. (TV JOJ)

Recenze (4)

JamesSi 

všechny recenze uživatele

"You crack me up, Little Buddy" Je to upřímně jen trochu nadprůměr. Tvůrci se nemohli tak odvázat, jako ve hrách od Lucasarts a Telltale. Pár vtipů však stále nečekáte - např.: parodie na Apocalypse Now. Ale i tak Sam a Max je prostě podhodnocená série, která by si zasloužila více. Snad se toho "více" dočkáme s právě vydaným remakem první Telltalovské série a chystanou VR hrou. "You don't even like girls, Max" 7/10 ()

Melios 

všechny recenze uživatele

Legendárna nerozlučná a šialená, komiksová, detektívna dvojica, ktorej žiadne filmové či popkultúrne klišé nie je cudzie a už vôbec nie sväté sa konečne dočkala uznania aj v našich končinách. Ako je možné, že to trvalo tak dlho mi doteraz ostáva záhadou... ()

Reklama

GigaPudding 

všechny recenze uživatele

Velmi vtipné, ale vzhledem k tomu, že to vysílali dětem, tak bohužel to nemohlo zajít do takových krajností jako v komiksech nebo videohrách Sama & Maxe. :) Jinak je tu ovšem výborný dabing a pro mě osobně je tu nejlepší Sam v porovnání s videoherním Samem novým i starým. Ale i přes zpřístupnění dětem je to pořád ten úžasný Sam & Maxovský humor. :) ()

Galerie (57)

Reklama

Reklama