Reklama

Reklama

Kdo zabil Saru?

(seriál)
  • Mexiko ¿Quién Mató a Sara? (více)
Trailer

Série(3) / Epizody(25)

Obsahy(1)

Álex chce za každou cenu prokázat, že na něho hodili sestřinu vraždu, a neváhá se mstít. Rozhodne se vytáhnout na světlo mnohem víc než jen skutečného pachatele. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Kdo zabil Sáru? No já vám to rozhodně nepovím, ani kdybych chtěl. Z obrazovky na mě totiž vydefilovala partička hystericky přehrávajících, důkladně progelovaných a mimořádně slizkých metromačů a homokládů, jímž zdatně kundovala afektovaně intonující a strojeně gestikulující kohorta prkenných, totálně vybrakovaných plastických trhavin s tlustýma, krabatýma prdelema, narvaných do o dvě čísla menších šatů, a ten nesporný výkvět živočišného neherectví za zvuků hudby z porna a s dialogy jako z Ústavu pro léčbu cerebrálních malformací rozehrál krystalicky žumpoidní mexickou telenovelu tak prudce sofistikovanou, že mi po třetím díle narostlo vole, měl jsem neodolatelnou chuť hladit kočky, skáknout si s pár životem zklamanými obézními padesátkami na dortík a na bingo, načež s nimi pak pořádně zapařit u TV Šlágr. Tak jsem to raději vypnul. Takže ať už Sáru zabil třeba José Armando Tontuelo, utajovaný čtvrtý levoboček zlotřilého miliardáře, dona Juana Marca de Inbecilidad a jeho homosexuálního komorníka Paca, nebo Esmeralda Putañismo, holka tuk a strie, udržující vášnivý a nesmírně romantický incestní vztah se svým postiženým bratrem Enriquem, o němž si celou dobu nedopatřením myslela, že je to nevlastní strýc tajemné bohaté vdovy a gastronomické mecenášky Pillar Abohetado y Coprpulenta, skrývající špinavé rodinné tajemství o tom, jak ji hanebně zradila její vlastní tortilla, jsem štěstím bez sebe, že jsem se to nedozvěděl. Sedm dalších hnisajících dílů by mi totiž mohlo klidně přivodit rakovinu vkusu či traumatickou demenci. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Who cares who killed Sara! Tímhle mě Netflix vůbec nepotěšil. Ve spojení Mexiko/Thriller/Mysteriózní člověk čeká mexické kartely, obchod s bílým masem, mučení, vraždy, drogy, ale kdepák tohle je Soft telenovela z Mexika, která je čisté drama a za celý seriál se tam doslova nestane nic zajímavého. V prvním díle to ještě jde, chlap vyjde z vězení po 18 letech plánování a rozhodne se mstít rodině, která ho tam dostala. Člověk by čekal, že za 18 let vymyslí šílený plán jako Profesor v Money Heist, ale tady se zmůže maximálně na výhružky nic jiného. Ke konci seriálu jsem marně doufal, že alespoň půlka lidí bude mrtvá, ale to jsem byl přehnaně optimistický. Tohle je klasické melo drama, kde se řeší rodinné vztahy, kdo s kým chrápe a kdo koho podvádí. Jediné, co potěší jsou četné erotické scény, to je taky to jediné, čím tvůrci dokážou zaujmout, pokud není na scéně ústřední gay couple, kteří tam jsou snad častěji než hlavní hrdina 😃 Scénaristicky mi to přišlo slabé ( Mexiko přece jen není Španělsko), postavy mi k srdci nepřilnuly, každých 5 minut je tam otravný flashback, kde jsem měl problém vyznat se, o kterou postavu se jedná a jelikož se tam neděje nic, co by mě zajímalo, tak i zábava šla bokem. V 5 díle jsem váhal, zda mám seriál dokoukat a udělal bych líp, kdybych to vzdal už tehdy. Největší zhovadilost seriálu je, že to, na co divák 7 hodin čeká, si tvůrci šetří pro případnou druhou sérii a u té já už nebudu. Ženské a milovníci telenovel/dramat budou možná spokojení, já si teď budu muset jít pustit samuraje s ninjama na spravení nálady. Tohle byl vyloženě ztracený čas. 4/10. ()

Reklama

Houbiczska 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle skvost z Mexika od úplně neznámých tvůrců a herců je za poslední dobu jednoznačně to nejlepší, co se objevilo nejen na celém Netflixu, ale možná v celé kinematografii. To, co původně začíná jako banalita, a tedy snaha o prokázání vraždy, se postupem času převrhne v intenzivní a strhující podívanou dosahující biblických rozměrů a já jsem nadšený jako ještě nikdy. Způsob, jakým je seriál podáván tj. retrospektivní vyprávění událostí a vzpomínek + dění v přítomnosti dávající do kupy finální obrázek, je sakra poutavý, každý díl si drží svůj standart a každý přinese klíčový moment vedoucí k závěrečnému rozuzlení. Postavy jsou sympatické, skvěle zahrané a každý charakter se v průběhu seriálu vyvíjí od nevinného člověka po šíleně hnusnou svini se svým vlastním, zvráceným tajemstvím. Během seriálu si divák bude vymýšlet stovky teorií, jak, co, kdo a proč, ale finální zvrat s ROZHODNĚ NEJLEPŠÍM CLIFFHANGEREM zamíchá úplně vším a jestli mi hned nedají druhou sérii, tak se zblázním. Osmý díl považuju za vrchol jakéhokoliv seriálu a nejen tam, ale v celém průběhu jsem byl napjatý, měl jsem husí kůži a pouštěl si další a další díl jako drogu. Nepopsatelný seriál a už teď to řadím na topku celého mojeho žebříčku a klidně bych si první řadu sjel hned teď znovu, protože takové emoce ve mě ještě žádný předtím nevzbudil. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

No a toto je čo za absolútne primitívnu, doslova slizskú pičovinu? Takže takto. To, že to má “look” telenovely ešte prekúsnem, ba dokonca aj to totálne umelé, netalentované herecké obsadenie s nepresvedčivými výkonmi. Nuž ale ten samotný príbeh, no najmä ten dementný spôsobom, akým sa dej rozmotáva, pričom jedna hlúpejšia pasáž strieda druhú, to už mi teda fakt vadí. Toto nemá s inteligentným krimi projektom nič spoločné, pričom toto docenia akurát tak ženy či začiatočníci s daným žánrom. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

To ako vážne myslia, že bude druhá séria? Ako na čo to bude dobré? Založiť celý seriál iba na tom, že divák pozná vraha a hlavný hrdina sa chudák trápi vo svojej nevedomosti môže fungovať iba pár častí, a tie sa práve minuli. Vrah je totiž jasný už veľmi skoro, ale aby človek nezostal na pochybách, ešte v poslednej časti sa dostane divákovi aj obraz. Založiť druhú sériu na nejakej zcestnej tajomnosti Sáry s temnou minulosťou je už dosť mimo. Malo to skončiť už teraz a bolo by lepšie. Čo sa týka dejovej linky, nemôžem tvrdiť, že by bola vyslovene zlá, dokonca som sa na jednom mieste slušne nadpriemerne pobavil - keď mali v predposlednej či poslednej časti to rodinné stretnutie a všetko to na hlavného grázla prasklo. Ale to je asi tak všetko, väčšinou samá nuda s pár zábleskami priemernosti. To najhoršie je však herecká stránka, tá bola vážne príšerná. Syn toho grázla Rodolfo mi napríklad pripomínal nasratú gorilu, ešte tak aj chodil, zhrbený a s rukami pod kolená. No hrôza. Ale aspoň sranda. Podpriemer. 40/100 ()

Galerie (165)

Zajímavosti (3)

  • Herec Eugenio Siller (José María Lazcano) prozradil, že produkce dala hercům „volnost“ ohledně jejich projevu – každý z herců tak mohl své postavě vdechnout zcela specifické osobnostní rysy. (fiLLthe3DD)
  • První (2021) a druhá série (2021) se natáčely v Mexiku, a to konkrétně ve městech: Ciudad de México, Pueblo, Guadalajara, Acapulco a Valle de Bravo (jezero Avándaro). Členové štábu pak museli dodržovat přísná hygienická opatření kvůli pandemii covid-19. (fiLLthe3DD)

Související novinky

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu…

Reklama

Reklama