Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
Kdo všechno se údajně objeví ve třetím Deadpoolovi?

Kdo všechno se údajně objeví ve třetím Deadpoolovi?

14.08.2023 Autor dO_od

Od té chvíle, co Marvel ve filmech otevřel brány alternativním vesmírům tvořícím jeden velký multivesmír, jedou fanouškovské spekulace ohledně cameo rolí ve všech budoucích snímcích či seriálech na maximum. Ještě před premiérou druhého Doctora Strange byl tak internet plný všelijakých „zaručených“ informací o tom, jak se ve filmu objeví například Tom Cruise coby Iron Man apod., přičemž se nakonec ukázala jako pravdivá ani ne půlka. No a nejinak tomu je nyní i v případě třetího Deadpoola.

 

Třetí Deadpool bude prvním oficiálním přivítáním mutantů do MCU, navíc se jedná o dílo zděděné po akvizici studia 20th Century Fox, které předtím dělalo sérii X-Men. A vzhledem k tomu, že některé hvězdy X-Menů už se v MCU objevily (konkrétně třeba Patrick Stewart jako Profesor X), dávalo by smysl, že nový Deadpool tento průnik ještě rozšíří. Ostatně druhou hlavní roli v něm má po Ryanu Reynoldsovi Hugh Jackman coby Wolverine. Co však zatím známo není, v jakém univerzu se vlastně snímek bude odehrávat, nebo jak bude zapadat do hlavní dějové linky MCU. A právě proto, že kolem příběhu panuje stále spousta neznámých, je už internet nějakou dobu plný divokých spekulací ohledně toho, kdo všechno se ve filmu ukáže. Koneckonců, podívejte se sami:

 

Starší Dafne Keen jako X-23, Ian McKellen jako Magneto, Elizabeth Olsen jako Scarlett Witch a dcera Magneta, Channing Tatum jako Gambit, Halle Berry a Famke Janssen jako Storm a Jean Grey, Tom Hiddleston jako Loki, Julian McMahon jako Doctor Doom, Wesley Snipes jako Blade, Brian Cox jako William Stryker, Jennifer Garner jako Elektra, Ben Affleck jako Daredevil, Colin Farrell jako Bullseye, Taron Egerton jako alternativní verze Wolverina a v neposlední řadě Taylor Swift jako Dazzler.

 

Jak vidíte, seznam je to poměrně dlouhý a stejně tak bláznivý, ve skutečnosti se totiž ve filmu nemusí (až na pár již potvrzených výjimek jako Garner) objevit vůbec nikdo z výše zmíněných, pravděpodobnější ale je účast několika z nich, rozhodně však ne všech. Nutno však dodat, že jakkoli bizarně se může jevit role Taylor Swift, zpěvačka už se v několika filmech objevila, a navíc je dobrou známou manželky Reynoldse Blake Lively.

 

S tímto vším pak souvisí ještě jeden nepotvrzený drb, a to že Hugh Jackman údajně navrhoval šéfovi Marvelu Kevinu Feigemu, aby byl Wolverine hlavní postavou chystaného snímku Avengers: Secret Wars. Pokud by to byla pravda, Jackmanova role by v MCU byla daleko větší, než s čím se původně počítalo. Znova je však třeba zdůraznit, že jsou to všechno jenom spekulace, a celé to nakonec může být úplně jinak. Produkce na třetím Deadpoolovi je každopádně stejně jako všechny další v Hollywoodu pozastavená do té doby, než se studia vrátí k jednacímu stolu s herci a scenáristy a začnou s nimi opět jednat férově.

Reklama

Související novinky

Malý obchod hrůz čeká návrat

Malý obchod hrůz čeká návrat

16.03.2024

Pokud si občas říkáte, že masožravé rostliny nemají na velkém plátně dostatek reprezentace, možná se to brzy změní. Podle informací serveru Deadline je totiž v přípravách nová verze klasické… (více)

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Před dvěma lety se i měsíce po premiéře kina stále bortila pod nápory nadšených fanoušků, kteří dotlačili tři pavoučí hrdiny k obřím tržbám ve filmu Spider-Man: Bez domova. Právě tento film ukázal,… (více)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Lednové tipy z VOD služeb

Lednové tipy z VOD služeb

31.01.2024 Reklama

Zima nám stále ještě nekončí, a tak pokud hledáte nápady, jak si zpříjemnit chladné večery strávené u televizních obrazovek v pohodlí a teple domova, máme pro vás opět pár zajímavých i netradičních… (více)

Ben Affleck a Matt Damon míří na Netflix

Ben Affleck a Matt Damon míří na Netflix

26.01.2024

Osvědčené hvězdné tvůrčí duo kráčí vstříc další filmové spolupráci. Po loňském chváleném dramatu Air: Zrození legendy a pár let starém Posledním souboji vyhlíží oscarová dvojice Ben Affleck s Mattem… (více)

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Zanedlouho přistane v kinech akční jednohubka od Matthew Vaughna s názvem Argylle: Tajný agent. Jakmile pak má režisér na kontě nějaké oblíbené franšízy, je nasnadě, že na ně budou padat dotazy při… (více)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

V pondělí 22. ledna 2024, den před vyhlašováním nominací na Ceny Akademie, byly oznámeny nominace na nechvalně známé anticeny Golden Raspberry Awards, které každoročně vyzdvihují spíše ty nelichotivé… (více)

Třetí Top Gun se řítí

Třetí Top Gun se řítí

12.01.2024

Top Gun: Maverick, který před rokem a půl zboural kina, je nejúspěšnějším filmem megastar Toma Cruise a celosvětově si doletěl pro 1,5 miliardy dolarů. Bylo tedy jen otázkou času, než Paramount… (více)

Tom Cruise se vrací k Warnerům

Tom Cruise se vrací k Warnerům

10.01.2024

Když byl Tom Cruise ještě jednadvacetiletým mladíčkem, jeho průlomem byla role Joela Goodsena, jenž si ve filmu Riskantní podnik chtěl vyhodit z kopejtka. Ten vzešel ze slavného studia Warner… (více)

Reklama

Reklama

Nejčtenější novinky

James Bond se vrací do Čech

James Bond se vrací do Čech

01.04.2024

Barbara Broccoli a Michael G. Wilson, kteří jsou zodpovědni za směřování bondovské značky, se v minulosti nechali slyšet, že netouží po příliš mladém herci, který by se chopil role agenta s povolením… (více)

Tržby druhé Duny zcela předčily první díl

Tržby druhé Duny zcela předčily první díl

17.03.2024

Epickému science fiction v režii Denise Villeneuvea se po osmnácti dnech v kinech velmi slušně daří. V neděli 17. března dosáhl snímek Duna: Část druhá celosvětových tržeb téměř 495 milionů dolarů (z… (více)

Nejnovější novinky

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů

12.04.2024

Pokud přítomnost na letošní konferenci CinemaCon v Las Vegas pojalo nějaké hollywoodské studio ve velkém a hodlalo se co nejvíc předvést před kinaři z celého světa, byla to nejspíš společnost… (více)

Reklama

Reklama