Biografie (1)
Josef Trojan působí jako melancholický, přemýšlivý, uzavřený, introvertní, vážný typ, který se jeden čas zhlédl v Kafkovi, který je mu blízký a jeho fyzická podoba s ním je zarážející. Po svém tatínkovi Ivanovi má touhu odvádět perfektní práci, pracovat na sobě, a to i po lidské stránce, po mamince je emočně spíše přecitlivělý. Sám o sobě říká, že mu chybí vůle. Dědeček Ladislav je herec, tatínek Ivan je herec, maminka Klára je herečka, strýc Ondřej je herec a… (více)
Videa (4)
Šarlatán (2020)
Zajímavosti (5)
Šarlatán (2020)
- Herec Ivan Trojan (Jan Mikolášek ve starší podobě) nevěděl o tom, že jeho syn a herec Josef Trojan (mladší podoba) se přihlásil do této mladší verze role, kterou hrál on sám. Dozvěděl se to až když Josef prošel celým castingem a roli dostal. (vyfuk)
Šarlatán (2020)
- Ivan Trojan se svým synem Josefem ve filmu ztvárnili stejnou osobu, a to Jana Mikoláška. Ve filmu se také objevil Trojanův syn František. (Duoscop)
Cena za štěstí (2019)
- Klára Pollertová-Trojanová hraje matku svému skutečnému synovi Josefovi a její skutečný tchán Ladislav Trojan jí hraje i toho filmového. Ve filmu se objeví také Klářin druhý syn František. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)
Galerie (54)
Související novinky

Agnieszka Holland dotočila Šarlatána
Uznávaná polská režisérka Agnieszka Holland (Hořící keř) dotočila nový snímek Šarlatán s Ivanem Trojanem (Ve stínu) v hlavní roli. Snímek podle scénáře Marka Epsteina (Václav) vypráví o slavném… (více)
Herec
Filmy | |
---|---|
2020 |
Šarlatán |
2019 |
Abstinent |
Cena za štěstí |
|
2013 |
Revival |
2011 |
Smíchov pláče, Brooklyn spí |
2005 |
Anděl Páně |
Seriály | |
---|---|
2023 |
Vědma |
2018 |
Dáma a Král |
Tóny smrti (S02E02) |
|
2017 |
Svět pod hlavou |
Mrtvý muž (E09) |
Dokumentární | |
---|---|
2020 |
Film o filmu: Šarlatán (TV film) |
2019 |
Ze života Ivana Trojana (TV film) |
2010 |
Neobyčejné životy (seriál) |
Ladislav Trojan (S02E10) |
|
2007 |
Teď vedou, babička s dědou (seriál) |
Hudební videoklipy | |
---|---|
2022 |
Lake Malawi: Spinning |
Krátkometrážní | ||
---|---|---|
2022 |
Mimo (studentský film) |
|
Nevěstky nemilují (studentský film) |
||
2019 |
Skvrna (seriál) |
|
Skvrna (E08) |
||
Julie (E07) |
||
Řád (E06) |
||
více epizod (5) | ||
2017 |
Rozverné léto (studentský film) |
|
2016 |
Domov (studentský film) |
Host
Pořady | |
---|---|
2021 |
28. Český lev - Ceny České filmové a televizní akademie za rok 2020 |
2014 |
DVTV |
2012 |
7 pádů Honzy Dědka |
2010 |
Show Jana Krause |
1998 |
Sama doma |
Související novinky

Agnieszka Holland dotočila Šarlatána
Uznávaná polská režisérka Agnieszka Holland (Hořící keř) dotočila nový snímek Šarlatán s Ivanem Trojanem (Ve stínu) v hlavní roli. Snímek podle scénáře Marka Epsteina (Václav) vypráví o slavném… (více)
Fanklub
(11)- petrsv (herec)
- Endlesska (herec)
- Eli17 (herec)
- Otschi (herec)
- hechal (herec)
- Betkamekot (herec)
- violinlover (herec)
- mrcn (herec)
- vericetti (herec)
- clumsy. (herec)
- sindypindy (herec)