Reklama

Reklama

Joachim Paul Assböck

nar. 26.10.1965 (55 let)
Kolín nad Rýnem, Západní Německo

Zajímavosti (1)

Galerie (28)

Reklama

Herec

Filmy
2021

The Witch and the Ottoman

2019

Die Eifelpraxis - Herzenssachen (TV film)

 

Ein ganz normaler Tag (TV film)

2018

Die Eifelpraxis - Aufbruch (TV film)

 

Hot Dog

2017

Es war einmal in Deutschland...

 

Schneeflöckchen

2016

Gernika

 

Mängelexemplar

Reklama

Reklama

 

Zwei verlorene Schafe (TV film)

2015

Most špiónů

 

Perdiendo el norte

2013

Zlodějka knih

2011

Kdo, když ne my

 

Lidice

 

V temnotě

 

Ztracený čas

2010

Joanna

2009

Exploze

 

Liebling, weck die Hühner auf (TV film)

 

Odstřelovač: Odvetná zbraň (TV film)

 

Romy (TV film)

2008

Der Baader Meinhof Komplex

 

Die Lüge (TV film)

 

Evet, beru si tě!

 

Gott schützt die Liebenden (TV film)

 

Nářek mé matky

2007

A2Z

 

Katyň

 

Trust.Wohltat (TV film)

 

Tři dívky

2006

Asudem

 

Nevěř nikomu! (TV film)

2005

Vzdušný most (TV film)

2004

Anfänger! (studentský film)

 

Close

 

Zeit nach der Trauer (TV film)

2003

Brána k nebesům

 

Die Sitte - Blindes Verlangen (TV film)

 

Poslední taxi (TV film)

2002

Die Frauenversteher - Männer unter sich (TV film)

 

Eva Blond II: Kniha urážek (TV film)

 

Pianista

 

Souboj o vše (TV film)

2001

Mušketýr

 

Nezlomný

 

Null Uhr 12

 

Sass

 

Ztracený prapor (TV film)

1999

Einfach raus (TV film)

 

Komisařka Rosa Roth - Mráz kopřivu nespálí (TV film)

 

Oskar und Leni

1997

V nepřátelských vodách (TV film)

1996

Der Venusmörder (TV film)

 

Netvor

1993

Schindlerův seznam

TV seriály
2018

54 hodin

 

Epizoda 1 (E01)

 

Policie Hamburk

 

Pátek třináctého (S13E09)

2017

Babylon Berlín

 

Epizoda 7 (S01E07)

 

Epizoda 5 (S02E05)

 

Epizoda 1 (S01E01)

 

Berlínská mise

 

Výměna (S02E05)

 

Kobra 11

 

Ztracené děti (S22E09)

 

Letzte Spur Berlin

 

Existenzkampf (S06E07)

 

SOKO Wismar

 

Eisbärchen (S14E17)

2016

Die Stadt und die Macht

 

Alles was ich bin (E06)

 

Familienbande (E05)

 

Am Scheideweg (E04)

 

Kriminálka Stuttgart

 

Ausgebremst (S07E12)

2015

Jezero Weissensee

 

Am Abgrund (S03E05)

2014

Kobra 11

 

Temná strana (S19E01)

 

Pěrevodčik

2013

In Your Dreams - Sommer deines Lebens

 

Jezero Weissensee

 

Morgenluft (S02E06)

2012

Bella Block

 

Unter den Linden (E32)

2010

Kollegium - Klassenkampf im Lehrerzimmer

2008

Anna und die Liebe

2007

Místo činu

 

Die dunkle Seite (S38E15)

2006

Specialisti: Kriminální policie Rýn - Mohan

2003

Bewegte Männer

 

Die Erbtante (S01E03)

 

Ein Mann im Schrank (S01E01)

 

In aller Freundschaft

 

Ganz oder gar nicht (S06E19)

 

Mravnostní oddělení

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Das Geheimnis der Braut (S04E04)

2002

Blond: Eva Blond!

2001

Bronski & Bernstein

 

Nackte Angst (E08)

 

Sommer und Bolten: Gute Ärzte, keine Engel

2000

Monsignor Renard

1999

Jets - Život na hraně

 

Kriminálka Kolín

 

Správná dvojka

 

Die Natter (E12)

1998

Helicops

1997

Alphateam - Die Lebensretter im OP

 

Kobra 11

 

Brokovnice (S02E01)

 

Místo činu

 

Willkommen in Köln (S28E22)

 

Der Tod spielt mit (S28E17)

 

Operation Phoenix - Jäger zwischen den Welten

 

S.O.S. Barracuda

1996

Mona M. - Mit den Waffen einer Frau

 

Zámecký hotel Orth

1995

Inspektor Balko

 

Tödliche Wahl

1994

Rosa Roth

 

Ve jménu zákona

1981

Případ pro dva

Dokumentární
2014

Terra X: F wie Fälschung (TV seriál)

2006

Die Kinder der Flucht (TV seriál)

2004

Die Stunde der Offiziere (TV film)

2001

Jud Süß - Ein Film als Verbrechen? (TV film)

Host

Pořady
2018

Danke Deutschland!

2014

MDR um 4

Ovládací panel

Reklama

Reklama