Reklama

Reklama

Emilio Estevez

nar. 12.05.1962 (58 let)
New York City, New York, USA

Biografie (1)

Blondiak Emilio Estevez, Newyorčan vyrastajúci v Los Angeles – herec, režisér, producent, scenárista, hosť v show Saturday Night Live. Narodený v znamení Býka Janet a Martinovi Sheenovcom. Martin je hercom („Apokalypsa“, seriál „Západné krídlo“). Tomuto umeniu sa venujú aj jeho deti. Okrem Emilia, ktorý je spomedzi nich najstarší, je to sestra Renée, brat Ramon a brat Carlos AKA Charlie Sheen. Všetci hrali bok po boku v detstve, keď dostal Emilio 8mm kameru a… (více)

Videa (3)

Zajímavosti (21)

Stánek s polibky (2018)

  • Scéna, kdy je Elle po škole, velmi nápadně připomíná film Snídaňový klub (1985). Studenti sedící v místnosti se podobají nejen vzhledem a oblečením, ale dokonce mají i podobný zasedací pořádek. Dívka vpředu u okna připomíná postavu Claire (Molly Ringwald) a chlapec za ní Johna Bendera (Judd Nelson). Přímo za Elle pak můžeme vidět ve svetru dvojníka Briana (Anthony Michael Hall). V řadě u dveří pak kromě Noaha sedí také dvojnice Allison (Ally Sheedy) a v modrém tílku také dvojník Andrewa (Emilio Estevez). (six_seven)

Pouť (2010)

  • Film bol inšpirovaný 19-ročným synom Emilia Esteveza, Taylorom, ktorý v roku 2003 absolvoval pútnickú cestu so svojím dedkom Martinom Sheenom. Film je venovaný Franciscovi Estevezovi, teda otcovi Martina Sheena. (Polcas)

Galerie (224)

Reklama

Herec

Režisér

Scenárista

Producent

Filmy
2018

The Public

2010

Pouť

Host

Ovládací panel

Fanklub

(22)

Reklama

Reklama