Reklama

Reklama

Bingbing Fan

Bingbing Fan

nar. 16.09.1981 (40 let)
Qingdao, Shandong, Čína

Biografie (1)

Fan Bingbing, narozena v roce 1981 v čínské provincii Šan-tung, je čínská herečka, zpěvačka a producentka. Za své herecké výkony získala řadu ocenění a spolupracovala s mnoha nejvýznamnějšími čínskými režiséry. Fan byvá popisována jako módní ikona a je stálicí nejen čínských bulvárních médií. Časopis Forbes ji v roce 2012 označil za třetí nejprominentnější čínskou celebritu. V roce 2007 založila vlastní filmové studio Fan Bingbing Studio. Je známá také pro svoji… (více)

Videa (1)

Ukázka z filmu 3

Zajímavosti (4)

The 355 (2022)

  • Bingbing Fan byla podezřelá z daňových úniků v Číně, kvůli čemuž mohla natáčet scény do filmu až od 9. dubna 2019. (lyukassza)

Lady of the Dynasty (2015)

  • Během propagačního promítání snímku byla ve filmu scéna, která byla později filmovými tvůrci z důvodů čistě jen diskutabilních odstraněna. Jedná se o scénu, v níž jen krátce znesvářená dvojice Yang Guifei (Fan Bingbing) a samotný čínský císař Tang Xuanzong (Leon Lai) míří v sedle svých koní do volné krajiny daleko z královského paláce. V okamžiku, kdy se císař pokouší malátnou Yang za jízdy dostat z jejího sedla na to své, strhává ji po částech stále větší a větší díly již tak ve větru volně povlávajícího oděvu, který v poslední fázi odhaluje všem divákům hereččino obnažené ňadro. (Conspi)

Galerie (87)

Reklama

Ovládací panel

Fanklub

(12)

Reklama

Reklama