Reklama

Reklama

Reiner Schöne

Reiner Schöne

nar. 19.01.1942 (80 let)
Fritzlar, Hesensko, Německá říše

Zajímavosti (3)

Pistolníci (1987)

  • Až na Tonyho Addabba, pro něhož byla role Matta Everetta filmovým debutem, byli tehdy již oba zbylí protagonisté, Reiner Schöne i Art Hindle, poměrně známí. Na přebálce dobových videokazet (později DVD) a na plakátech jsou však až na světlé výjimky téměř k nenalezení a veškerá reklama se točila především okolo tehdy hojně obsazovaného a populárního George Kennedyho. (Tai_K_B)

Pistolníci (1987)

  • Týden před natáčením, při nácviku práce s bičem, spadl Reiner Schöne (Dutch Everett) z koně a zlomil si levé zápěstí. Před štábem hodlal tento „detail“ původně utajit, ale věc se „provalila“ již během letu na natáčení, kdy k němu čirou náhodou na vedlejší sedadlo přisedl producent Pistolníků Larry Jacobson. O roli ale Schöne nepřišel a většinu jí natočil s rukou ve speciálním obvazu ze skleněných vláken, který velmi dovedně maskoval pod speciální, na míru vyrobenou koženou rukavicí. Byl kvůli tomu dokonce poupraven scénář a do barové bitky byl přidán záběr, v němž si Dutch poraní hřbet levé ruky při vykrývání jednoho z útoků bičem. (Tai_K_B)

Pistolníci (1987)

  • Kvůli roli v tomto filmu se Reiner Schöne (Dutch Everett) naučil zacházet s dlouhým bičem. Jeho lektora ve filmu můžeme zahlédnout, zahrál si totiž jednoho z Turnerových honáků, s nímž Dutch v baru svedl souboj na biče. Tato scénka trvá bez mála 2 minuty, její natáčení ale trvalo 16 hodin a zabralo celý jeden natáčecí den. (Tai_K_B)

Galerie (124)

Reklama

Herec

Filmy
2019

Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise nach Menorca (TV film)

 

Villa Eva (TV film)

2017

Die Konfirmation (TV film)

 

Für Emma und ewig (TV film)

2016

Hotel Heidelberg - Kommen und gehen (TV film)

 

Shakespeares letzte Runde (TV film)

 

Undercover küsst man nicht (TV film)

2015

Herbert

 

O bílém hadovi (TV film)

Reklama

Reklama

2013

Die Dienstagsfrauen - Sieben Tage ohne (TV film)

 

Skandál (TV film)

2012

Das Kind

 

Čtvrtá mocnost

2011

Kazatel

 

Neue Chance zum Glück (TV film)

 

Podfukáři (TV film)

 

Rookie - Fast platt (TV film)

2010

Halbblut - Karl-May-Spiele Bad Segeberg 2010 (TV film)

 

Modrá lucerna (TV film)

 

Snowman's Land

 

Teufelskicker

2009

Die Trickser (TV film)

2008

Man liebt sich immer zweimal (TV film)

2006

Auf ewig und einen Tag (TV film)

2005

Daleko od ráje (TV film)

 

Vidíš mě? (TV film)

2004

(T)Raumschiff Surprise - Periode 1

2003

Perfektní život (TV film)

2002

Detective Lovelorn und die Rache des Pharao

 

Karl-May-Spiele: Im Tal des Todes (TV film)

 

Vražda u jezera (TV film)

 

Zločiny podle Mary Higgins Clark: Dělej, že ji nevidíš (TV film)

2001

Ice Planet

 

Kameny světla (TV film)

 

Null Uhr 12

2000

Otto - Der Katastrofenfilm

1999

Bomby pod Berlínem (TV film)

 

My Little Assassin (TV film)

 

Smrtící chřipka (TV film)

 

Wasted in Babylon

1998

Babylon 5: Na počátku (TV film)

 

Srdeční záležitosti (TV film)

1997

Mortal Kombat 2: Vyhlazení

1996

Útok na ponorku

1994

Nobody's Children (TV film)

1990

Příběh služebnice

1989

Love and Betrayal (TV film)

1987

Pistolníci (TV film)

1985

Sterne fallen nicht vom Himmel (TV film)

1981

Aufsteiger, Der (TV film)

1980

Kein Geld für einen Toten (TV film)

1979

Götz von Berlichingen mit der eisernen Hand

 

Hatschi! (TV film)

1978

Drei Mann auf einem Pferd (TV film)

 

Ehrlich währt am längsten (TV film)

1976

Anita Drogemöller und die Ruhe an der Ruhr

1975

Change

 

Glückliche Reise (TV film)

 

Vražda na Eigeru

1974

Aufs Kreuz gelegt (TV film)

 

Zwei himmlische Dickschädel

1971

Messe der erfüllten Wünsche, Die (TV film)

 

Návrat Sabaty

1970

Schwabing so, so - oder so? (TV film)

1969

p wie petersilie, pille, presswurst, pinscher, punkt punkt punkt (TV film)

 

Šéf přijde ve dvanáct

1968

Wir lassen uns scheiden

1966

Trick 17 B (TV film)

1965

Orpheus steigt herab (TV film)

1957

Drei leere Räume (TV film)

Seriály
2022

Wilsberg

 

Gene lügen nicht (E74)

2021

Katakomben

 

Die Rache (E06)

 

Die Verschwundene (E04)

 

Die Suche (E03)

 

Die Unsichtbaren (E02)

2020

Ella Schön

 

Schiffbruch (S03E02)

 

Feuertaufe (S03E01)

 

Rodina doktora Kleista

 

Liebesspiel (S09E14)

2019

Die Spezialisten - Im Namen der Opfer

 

Der Schwimmer (S04E07)

 

Hubert a Staller

 

Der Aussteiger (S08E08)

 

Místo činu

 

Borowski und das Haus am Meer (S50E35)

2018

Beck is back!

 

Eid des Hippokrates (S01E07)

 

Todesraser (S01E06)

 

Einsteinovy záhady

 

Kollaps (S02E10)

 

Isobaren (S02E09)

 

Expansion (S02E03)

 

Optik (S02E01)

 

Ella Schön

 

Záležitost s láskou (S01E02)

 

Setkání na ostrově (S01E01)

 

Loď snů

 

Los Angeles (E80)

 

Rodina doktora Kleista

 

Vatergefühle (S07E11)

2017

Einsteinovy záhady

 

E.M.P. (S01E11)

 

Magnetismus (S01E10)

 

H2O (S01E05)

2015

In aller Freundschaft

 

An die Nieren (S18E30)

2014

Inga Lindström

 

Sen o Siljanském jezeře (E52)

2013

Policie Hamburk

 

Nevěstino tajemství (S07E22)

2012

Rosamunde Pilcher

 

Tajemství starého panství (E110)

2011

Kriminálka Stuttgart

 

Wasenmord (S02E20)

 

Poslední polda

 

Školka hrůzy (S02E11)

2009

In aller Freundschaft

 

Versuchung (S12E07)

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Masernparty (S09E25)

2008

Ihr Auftrag, Pater Castell

2007

Rosamunde Pilcher

 

Mlha nad zámkem Kilrush (E76)

2006

Rosamunde Pilcher

 

A najednou to byla láska (E69)

2005

Chudí milionáři

 

Fünf Sterne

 

Loď snů

 

Vancouver (E50)

2004

Beauty Queen

 

In aller Freundschaft

 

Abgerechnet wird am Schluss (S07E11)

 

Inga Lindström

 

Vytoužený Marielund (E01)

 

Poldové z Rosenheimu

 

Die sündige Sennerin (S03E04)

2003

Edel a Starcková

 

Wann ist ein Mann ein Mann (S02E10)

 

Speciální tým Kolín

2002

Edel a Starcková

 

Eiertanz (S01E07)

 

Inspektor Rolle

 

Top oder Flop (S01E01)

2000

Aeon - Countdown im All

 

JAG

 

Rozdílný mír, část 2. (S06E08)

1999

Batman budoucnosti

 

Candy Club

 

Jack & Jill

 

Rodinné právo

 

Rosamunde Pilcher

 

Kouzlo lásky (E26)

1998

Sedm statečných

1997

Babylon 5

 

Atonement (S04E09)

 

St. Angela

1996

Policie z New Orleans

1995

Cesta do neznáma

 

Legend

 

Revenge of the Herd (E09)

1993

To je vražda, napsala

 

Vraždící fantom (S10E04)

1992

Doktor z hor

 

Glückliche Reise

 

Heimatgeschichten

1991

Tarzan

 

thirtysomething

 

Out the Door (S04E19)

1990

Jake a Tlusťoch

 

Kolem půlnoci (S04E04)

 

MacGyver

 

Zeď (S06E05)

 

Star Trek: Nová generace

 

Poslušnost (S03E18)

 

Zákon a pořádek

1989

Hájovna Falkenau

1988

China Beach

1987

Amerika

 

Eurocops

1986

Detektivbüro Roth

 

Großstadtrevier

 

Matlock

 

Silverův návrat na ostrov pokladů

 

Ostrov pokladů (E10)

 

Španělské zlato (E09)

 

V řetězech (E08)

  více epizod (6)
1984

Případ pro dva

 

Chemie eines Mordes (S04E04)

1983

Scarecrow and Mrs. King

1981

Simon & Simon

1979

Knots Landing

1976

Der Winter, der ein Sommer war

1975

Grands détectives, Les

1974

Místo činu

 

Eine todsichere Sache (S05E02)

1973

Lokaltermin

1972

Motiv Liebe

Dokumentární
2018

Der Auf-Schneider: Aufstieg und Fall eines deutschen Baulöwen (TV film)

2015

Wundervolle Welt 3D - vypravěč

2014

Vikingské ženy (TV film)

2012

Vom Reich zur Republik - Reichsgründung/Die nervöse Großmacht (TV film)

2004

Freedom2speak v2.0

Krátkometrážní
2012

In the Deathroom (studentský film)

2010

Go Bash!

Host

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama