Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Akční
  • Animovaný

Svědkové Putinovi (2018)

Myslela jsem, že toho o Putinovi vím poměrně dost, ale že je tak nehorázně nudnej, jsem fakt netušila.

K zemi hleď! (2021)

Přesvědčilo by mě to uvěřit, že lidstvo si nezaslouží nic než vyhynout, kdybych v to už dávno nevěřila.

plakát

Čtyři hodiny v Kapitolu (2021)

Kdo dění sledoval v přímém přenosu, se nic nového nedozví. Přijatelný úvod pro ty, kdo se s tou specificky vysírací americkou kombinací fašismu a excepcionalismu ještě nesetkali.

Zhoubné zlo (2021)

Wan se přestal pokoušet natočit dobrý film a vůbec poprvé natočil dobrý film. Vkusnost se přeceňuje, giallo vládne.

plakát

Slunce, seno, erotika (1991)

Troška točil hodnejm srdíčkatejm lidičkám svou typickou buranskou řachandu pro nevinné zasmání, a nějak mu z toho nechtěně vylezla generační výpověď o všeurčujícím českém komplexu méněcennosti, která éru svého vzniku zachycuje s podobnou kousavou přesností jako Chytilové Dědictví. Omylem geniální. Se děsím, jakou neplánovanou satiru za deset let vykoukám z Babovřesků.

Last Christmas (2019)

Brečela jsem jak želva. Obzvlášť v první minutě, když přes plátno šlehl titulek "Jugoslávie, 1999".

plakát

The Twilight Zone - Replay (2019) (epizoda)

Nedovedu si představit, že zamýšleným publikem mohl být kdokoli kromě zdvořilých středostavovských liberálů, jimž stačí jediný pohled na tu krvechtivou prasečkářskou karikaturu, aby se ujistili, že jestli je tohle ten rasismus, tak oni sami ho v sobě nemají ani špetku, depák.

The Plague Dogs (1982)

Milý deníčku, již nelze dále unikat před pravdou: Muž mě nenávidí. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč mi pustil snuff natočený lidma, kteří mají stoprocentně plnej sklep mrtvol. Odteď má zakázáno přiblížit se k animákům. Taky by ho mohlo napadnout pustit mi takové klasiky jako Čajový dýchánek ve Stalingradu nebo Úžasná pracovní morálka zaměstnanců Osvětimi.

plakát

Poslední noc v Soho (2021)

Na jednu stranu MeToo natočený voyeristicky upachtěným stylem, který vzbouzí otázku, zda Wright o existenci sexuálního násilí až do nedávna nevěděl, že je z něj tak roztomile paf, a na tu druhou z téhle doslovné a pečlivě vysvětlené študákoviny ve výsledku nevyšlo nic než standardní bitchfight. Protože když dělám přímočaré revenge porno na ose muž-žena bez jakýchkoli komplikujících faktorů, dává perfektní smysl zakotvit u konfliktu dvou žen a smečky mean girls. Skoro jako by tu někdo spíš než o MeToo chtěl mluvit o NotAllMen.

Ovládací panel
53. nej uživatel Česko