Sinecod

maso na špejli

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 22.5.2015  19:51
    (Ne)zadaní (2013)

Vůbec jsem se nebavila. Líbil se mi trailer a to je tak jediné, co bylo vtipné a to pouze bez kontextu. Největší problém mám s hlavními postavami, které se vnitřně babrají ve svých pocitech, aby nakonec divák zjistil, že jsou všichni tři stupidní. Nejlepší scéna, která se mi po několika týdnech vybavuje je pouze Mackenzie Davis, která krásně zpívá a hraje na klavír píseň After You´ve Gone.

• 13.11.2017  07:42
    12 opic (1995)

Když jsem to viděla poprvé, líbilo se mi to, ale tak nějak normálně. Hodně jsem se snažila, abych se v tom orientovala a neztrácela. Vlastně jsem se soustředila hlavně na to, abych to pochopila. Po druhé a poté několikáté projekci už jsem ale zjistila, proč že jsou všichni nadšení. Celý film má skvělou atmosféru a výborné herce, miluju okamžik, kdy se to krásná Madeleine ve scéně v hotelu snaží všechno pochopit, miluju šíleného Brada i uslintaného Bruce, vlastně miluju každou scénu a každý záběr tohohle filmu!

• 19.5.2019  22:21
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Velká, velika škoda. Na zacatku ctvrte sezony jsem to vzdala. Trapnosti zacalo přibývat, humoru ubyvat, az z nej nezbylo nic. S vybornou první sérií se to nedalo vůbec srovnávat. To ovsem hovorim pouze o originalnim znění. S ceskym dabingem je to neskutečná žumpa uz od prvniho dilu. Jakej kreten to proboha překládal? To si to hodil do nejakyho prekladace a podle toho jel, či co? Všechny vtipy, ktere tam jsou vubec nedavaji smysl, natož aby snad byly vtipne. Kdybych to videla pouze v dabingu, jakože fakt ne, jsem normální, hodila bych to do odpadu a divila se vysokemu hodnoceni. Takže? SMRT DABINGU!!!

• 10.9.2008  19:06
    24 (2001)

Hrozný film. Barbora Seidlová je neuvěřitelně špatná herečka! Viděla jsem s ní asi pět filmů a ani v jednom nehrála jen tam prostě tak jako že byla! Na konci se mi z celé téhle příšernosti chtělo brečet!

• 22.2.2009  20:06
    27 šatů (2008)

Já zbožňuju tyhle trapný filmy :-D

• 13.9.2008  12:05
    8. míle (2002)

Čekala jsem od tohohle filmu pouze trapného Eminema a spoustu dalších šašků a to co jsem zhlédla bylo sice v podstatě opravdu hloupý (ačkoliv se fakt snažím nemít předsudky) ale nějak to klaplo, nebyl to průšvih a od té doby si nemyslím, že je Eminem moc trapný(jenom trošku). Dokonce jsem se přistihla, že při závěrečné scéně se blaženě usmívám...

• 30.12.2012  22:17

Byla jsem deprimovaná. Proto jsem se dívala na tenhle film. Proč ne, je to výplach. Takže, tenhle film je blbej. Ani taneční čísla nejsou dobrá, ani herci nejsou dobří, říkají pitomé věci a hlavní hezoun je držka. Nejméně hrozná byla Selena Gomez. Btw. po zhlédnutí jsem byla ještě o trochu více deprimovaná.

• 23.5.2015  22:58
    Absolutní nula (TV film) (2006)

Tohle je skutečně absolutní nula. Je to nesmyslné a hloupé. Scény s ledem a sněhem vypadají jako kulisy od prvňáčků vodavkama malované, herci jsou příšerní, scénář ještě horší. Ta hvězdička je asi za to, že mám pocit, že existují ještě horší filmy.

• 13.11.2013  07:57

Pěkný film na klidný večer. Jen mi na něm něco nesedělo a když sem ten večer usínala, přišla sem na to co. Žena, která se tři měsíce válí po rozvodu v posteli a žije v domě svých rodičů, aniž by si převlékla tričko či něco dělala, podle mě není žena, která si něco začne s o tolik mladším klukem a to ještě stylem nejdřív se budem líbat a pak na to hned vlítnem.

• 19.10.2013  13:25
    Alex a Emma (2003)

Až na ten upindaný konec celkem příjemný, ničím nepřekvapující, lehce romantický film. Neurazí, nenadchne. Na to, že to je o spisovateli, mohl se scénárista zaměřit na to, aby vykreslil svoje postavy trochu jinak než jen figurky bez mozku, povahy, osobnosti. Mám ráda, když znám své postavy. Průměr, spíš klesající dolů.

• 23.4.2014  07:15

Amazing? Ani náhodou. Snad ani to The good enough Spider-man mi tam nesedí. Ukecané, utahané, upindané, jakože hodně upindané. Uvědomuji si, že tohle nepatří k mým nejlepším myšlenkám, ale je to tak utahané, že mi přijde, že se tam vlastně nic moc neděje. Líbilo se mi, že Pítr hraje hry na mobilu, nataženej na pavučině, zatímco čeká na bedgáje. A proč se točí něco, co se natočilo před deseti lety? Slabší tři hvězdičky..

• 24.4.2014  07:23

Znovu jsem si potvrdila, že 3D není nic pro mě. Nedokážu se soustředit na všechny věci na plátně, jen na jedno místo a je to pro mě velmi rušivé. Romantická linka až příliš roztahaná (tak se rozejděte a nebo buďte spolu sakra) a absolutně nevýrazný záporák, který měl dvě akce a celou dobu filmu byl spoustaný a měl akorát silácký řeči. Harry jako další záporák byl úplně vedle, pořád vypadal jako klouček, kterýmu táta nechce koupit iPod a poslední záporák, no ten tam byl uplně mimo. Je tedy pravda, že konec před koncem mě dost zaskočil ačkoliv to zase tak překvapující není. Stopáž je dost přestřelená, o půl hodiny méně vzdechů by vůbec neuškodilo. Raimiho Spider-man u mě pořád vede a to celkem o dost. ___________________________________________________________________________________________________ K plzeňské projekci: Jsem moc ráda a vážím si toho, že byla i v Plzni, skutečně moc, ale pokud bude příště, velmi bych ocenila menší sál, jakože menší tak pro 50 lidí. Připadala jsem si jak na školním představení se vším tím zasraným popkornem a odporným srkáním litrový coly a hihňáním a volováním 17-18 letých dětiček, co se kurva neuměj chovat. Příště si raději zajedu do Prahy, protože tam se nebudu bát, že mi někdo přilepí žvýkačku do vlasů.

• 22.2.2016  17:21

Zábavná blbinka na relax. Jessimu a Kristen to spolu jde moc hezky.

• 24.1.2013  20:56

Viděn pouze díl z Grand Canyonem. Takhle mizernej dokument sem snad nikdy neviděla. Záběry z kaňonu skoro žádný, nejvíc se kameraman vyžíval z velmi blízkých záběrů na něčí ksichty, a vopravdu mě nezajímala paní hasička Danea nebo indiánský Pancho, kterej musí platit účty. Velká slabota.

• 7.8.2008  18:15

Pro mě neexistuje nádhernější film než je Amélie, dokonalejší lidská bytost než je Amélie, krásnější hudba než je v Amélii...

• 20.2.2016  12:01

Velmi příjemné, uvěřitelné. Jane nemá pocit sounáležitosti s manželem, chce od něj, aby byl někdo jiný, ale on jím není a nikdy nebyl a tak jí nemůže dát to, co ona chce. A on chce být otcem a děti jsou zase to, co ona nikdy nemůže dát jemu. Člověk jen potřebuje nějaký impuls, aby si to uvědomil. Už dlouho jsem neviděla takový hezký romantický snímek, a mám ráda příběhy, kde je mezi hlavními protagonisty větší věkový rozdíl. Navíc, hlavní postavu bohužel dokážu dokonale pochopit. Hudba i krásné prostředí tomuhle snímku také nahrává. Babky komentář, nakolik mohl být zajímavý (nebyl), byl akorát otravný a absolutně se nehodil.

• 1.11.2010  21:01
    Angel-A (2005)

Je to...ehm...divné. Chtěla jsem to napsat, ale víc už světu nesdělím. Nevím co. Je to prostě divný film.

• 11.11.2016  12:23
    Animatrix (2003)

Konečně jsem to pochopila!

• 30.7.2009  01:00

To bych ráda viděla ty pitomce, co dávají zahraničním filmům český názvy! Ashley Judd přirovnává chlapy k býkům a ženský ke krávám, aneb věřte mi, takhle vztahy opravdu fungují. No film je to dost na hlavu, ty amerikáni už vážně neví co by natočili, ale když to vezmu kolem a kolem, výsledek to není tak špatný. Všichni jsme samozřejmě věděli jak to dopadne, tenhle film by nás asi ničím moc nepřekvapil (možná tak :,,Eddie,jsem tvá sestra." - ,,Jane, co to povídáš?" - ,,Ray je náš bratranec." Diane: ,,Jsem vaše matka!"). Ashley je fajn a to i se svou teorií old cow a Hugh Jackman, no, to je škoda slov, páč já ho tak trochu zbožňuju a proto říkám, víc filmů s Hughem bez trička!

• 13.4.2009  12:13

Tohle bylo příliš děsivé na to, aby to byla pohádka. Nebo aby se mi to alespoň trochu líbilo. Brrr!

• 18.9.2013  12:47
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Nelíbí se mi Pohreich. Při každém jeho sprostém slově nadskočím, takže sem pak víc ve vzduchu než na gauči. Vařit umí, jistě, ale takových lidí je. Stačí mít pro jídlo cit a jde to samo. Hulváty nebrat.

• 1.2.2016  21:14
    Ant-Man (2015)

Dávám tři a je to s hodně odřenýma ušima. U marvelovky se mi nestalo, že bych se nudila. Zatím viděno jednou a jsem velmi nenadšená.

• 4.3.2016  20:45
    Arrow (TV seriál) (2012)

Musím říct, že jsem si chvíli musela zvyknout na celé to "hrdinství" tohohle seriálu, ale když jsem to hodila za hlavu, nechala jsem se unášet celkem příjemnou podívanou se všemi těmi malými tajemstvími postav. Vytknout by se dalo sobectví a pocit nadřazenosti hlavního hrdiny, ale bohatě to vynahrazuje svými cvičícími momenty. Pak taky pitomost v podstatě všech lidí, protože to, že si na hlavu dam kapucu a budu mít výrazné oční stíny nezmění moji vizáž tak, aby mě nikdo nepoznal. Nehledě na další poznávací znaky (chůze, vůně, pohyby). Nechápu, proč si s tím nikdo nedá tu práci. Co ale nedokážu překousnout je Laurel. Absolutně příšerná je nejenom její postava, ale také její představitelka, velice nesympatická Katie Cassidy. Jsem v půlce druhé řady a už se stačila zařadit na první místo příšerných ženských seriálových postav. Každý díl čekám, kdy jí někdo konečně křísně po hlavě a ona zapluje pod drn, leč, toho se asi ještě nějakou dobu nedočkám. Doufám, že si konečně někdo třeba ze scénáristů uvědomí, jak děsná je a vyplní mé přání. Well, in your face, bitch! Oblíbená postava: Sara Lance

• 9.8.2012  11:13
    Australia's Got Talent (TV pořad) (2007)

Tyhle soutěže mám ráda. Zahraniční tedy, ty mají nějakou úroveň a lidi je tam děsně baští, takže je i nějaká odezva a to je nápor na moje emoce (hih:D) ale Australská je děsná. Můžou za to špatně vybraní porotci. Asi jako u nás. Takovej boybanďák Brian McFadden umí velký prd a je tudíž dost trapný aby hodnotil i ty největší loosery. A třebas taková Dannii Minogue nikdy nevystoupila ze stínu své slavné sestry a tak mi přijde, že si to tímhle kompenzuje. Vyměnit porotce a pak se za ně třeba u takového Owena Campbella nebudu muset stydět.

• 30.4.2015  10:25

Nemohu hodnotit. Když jsem se s nadšením přihlásila na plzeňskou csfd projekci, nevšimla jsem si, že je to dabovaná verze a trpěla jsem až fyzickou bolestí. Neustále jsem si představovala, jak hezké hlasy herci mají, co ve skutečnosti říkají a jak odporný dabing je. Byla jsem tak znechucena, že jsem si z fimu neodnesla vůbec nic. Podnětný komentář tedy až zhlédnu v originálním znění.__________Po druhém zhlédnutí hodnotím.

• 25.12.2010  13:39

Fuj tyhle TV pohádky!

• 9.4.2016  11:29

Jedna hvězdička a to pouze za předtitulkovou písničku a titulkovou písničku Major Lazer - Get Free ft. Amber of the Dirty Projectors. Zbytek stojí za vyliž. Není to vtipné ani romantické, je to trapné a hloupé.

• 19.10.2010  13:20

Edward Norton je úžasný! Neuvěřitelně sympatický, elegantní, tichý, má krásnou mluvu, vůbec po všech stránkách je to výborný herec a tahle role mu krásně padla. Syrovost, jakési pomalé plynutí, doplněné nádhernou hudbou Erika Satie dělá z tohoto snímku něco velmi krásného.

• 18.6.2012  20:53

Málokdy dávám kraťasům pět hvězd, ale tenhle je moc milý, příjemný, poutavý. Hezká animace doplněná moc pěknou hudbou. Podmanivé. I want a shadow friend too. /watch?v=Uuq8GunJjos

• 22.12.2009  01:42

Špatný, moc špatný. Hlavní hrdina, blbec, který se k ženám chová jako k hadru přijede na svatbu svého bratra. A je tam i holka, do které byl zamilovaný od dětství, kdy to byl hodný a milý chlapec, dokud si jeho vyvolená nezatancovala na plese střední se školním playboyem. A tak konečně začal poslouchat svýho strýce, který byl taky příšernej děvkař. A na tý svatbě se objeví duch holky, se kterou přišel o panictví a ona ho vezme na jízdu jeho životem, aby za necelou hodinku poznal, že se od střední choval jako tupec a měl velkou touhu všechno napravovat. Takže znovu: špatný, moc špatný! Navíc sem celý film přemýšlela, jestli má nebo nemá Jennifer Garner knírka. Chci zpátky starý, dobrý, trapný romantický filmy a ne takovou blbost!

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10