RocknRolla (2008)

ROCKNROLLA! Nieje to o bubnoch, drogách alebo liečebniach TO NIE! Je to o niečom viac:-)

Ospalá díra (1999)

Vo filme sa dá veľmi viditeľne spoznať Burtonov rukopis. Ta pochmúrna až groteskná atmosféra je uchvacujúca, vytvoriť niečo také je skutočne obdivuhodne i keď Burton s tým asi problém nemá.

Kmotr III (1990)

Je fakt zaujímave že tretia časť Krstného otca ma asi rovnakú silu ako mali predošlé časti. Keď som sa chystal pozrieť si ju ani som si nemyslel že by táto časť mohla ešte niečo nove ponúknuť. A predsa! Koniec filmu ma fakt dostal. Keď sa to tak vezme záver každej epizódy bol taký. Takže predsa posledná čas trilógie nemohla sklamať. Taktiež som v závere pociťoval isté emócie čo v predchádzajúcich častiach nie.

Kmotr II (1974)

Toto pokračovanie mám pre isté veci ešte račej než prvú časť. Prijemne spestrenie filmu sú scény s mladým Vitom Corleonem, ktoré film tak prijemne okoreňuju. Obdivuhodne na tomto filme je fakt že pri tom akú ma dĺžku som sa skoro ani len raz nenudil.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Tento film by som skôr zaradil k priemerným. Proste ma to nie jak nepresvedčilo, lepšie povedané nebolo to nijak zvlášť dôveryhodne. Príbeh dvoch chlapov, ktorý trpia posledným štádiom rakoviny a chcú si užiť posledné dni života by mal vyzerať inač. Toto zo mnou bohužiaľ ani nepohlo, proste nepocítil som žiadne emócie. Jedine čo mi tento film dal je zistenie že budem musieť ísť k moru, totiž v nebi sa hovorí len o ňom, to bolo pekné.

Pahorek (1965)

Film ma veľmi skromný dej bez nijakých väčších zvratov, ale od úplného začiatku až dokonca je v ňom toľko psychického teroru, nátlaku a buzerácie ako som v žiadnom inom ešte nevydeľ.

Život je krásný (1997)

Ešte nikdy som nevidel film, ktorý tak dokonale spojuje drámu a komédiu zároveň. Človek sa pri tomto filme zasmeje ale i zaplače, to sa len tak nestáva. Aj keď sa tento film vysmieva vojne a jej hrôzam našťastie robí tak s nesmiernou slušnosťou.

Glen, nebo Glenda (1953)

Hodnotiť tento film je fakt zaujímave, buď si poviete že to je asi tá največia kravina, čo aj je:-). Alebo to všetko vezmete s humorom a skvele sa na tom pobavite. Mne sa to strašne páčilo hlavne pasáže s Lugosim, miestami som mal pocit že pustím do gati :-)) i keď to tak asi nebolo myslene

Andromeda (2000) (seriál)

Tá jedna hviezdička len pre Lexu Doig, všetko ostatné na tom je sračka s prepačenim :-)

12 opic (1995)

No ja neviem pochopiť tie vysoké hodnotenia. Asi mi pri pozeraní tohto filmu unikla akási dôležitá pointa, ktorá robí tento film tak hodnotným. Ale ani to ma neprinúti pozrieť si tento PRIEMERNÝ film opäť.