San geng 2 (2004)

spíš zklamání...můj oblíbenec Miike nejlepší (ale ruku na srdce, i od něj jsem čekal přeci jen něco víc)...Park Chan-Wook mě už tak dobrý nepřišel, po vizuální stránce super, ale nějak mě to nebavilo...Fruit Chan - sice zajímavě pojaté, některé scény opravdu zajímavé, ale celkově spíš pocit nudy

Román pro ženy (2004) odpad!

Komedie? Hm, jednou dvakrát jsem se možná lehce usmál, ale celkově se jedná o naprosto zbytečnou hovadinu. Všichni kromě Donutila člověku již od začátku lezli na nervy, a zhruba od třetiny filmu už jsem jen útrpně čekal na konec.

Visitor Q (2001)

Huh, vůbec nevím jak hodnotit. Nezapírám, že jsem se místy dost nudil, avšak místy jsem se i dost pobavil :) U tohoto filmu, víc než kde jinde platí, že názor si musí každý udělát sám. Mr. Miike ve své nejzvrácenější podobě :)

Saw 2 (2005)

Zklamání...už tady mnohokrát padlo, že se jedná o jakýsi mix prvního dílu a Kostky, s čímž já bezvýhradně souhlasím....

Černý Laponec (2003)

Uff...no, opravdu nevím, co si mám o tomhle filmu myslet...rozhodně originální a zábavný snímek :) Kdyby nebylo skupiny Ulver, která vytvořila k filmu soundtrack, nikdy bych se o něm nedozvěděl, což by byla rozhodně škoda

Touha (2002)

Souhlasím s Dadelem, nevím, co je na tomto filmu úchylného, a přirovnání k Mazací hlavě je naprosto zcestné. To, že se jedná o film černobilý, s celkem netradičním námětem, z něj ještě nědělá něco šíleného....prima nápad a prima zpracování

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Jak hodnotit, když mám jenom pět hvězdiček?? I deset by bylo málo :)

(1998)

Kvalitka...film má především vynikající depresivní ATMOSFÉRU, kterou tvoří jednak kvalitní hudba, a především to, že je snímek točen na černobílý film - díky tomu se pí přilbližuje třeba starým Lynchovým filmům. Taky bych chtěl někdy rozumět matematice :)

Šerifové (1998)

Klasicky průměrný akční film - nic světoborného, ale ani přehnaně nudného.....Tommy Lee Jones hraje ve filmu neskutečně odporného, namyšleného fízla - nejraději bych mu za W.Snipese sám nakopal prdel :)

Krvavá hostina (1963)

První gore film v dějinách! Těžko popisovat jeho kouzlo někomu, kdo se v podobných momentech zrovna dvakrát nevyžívá Vzhledem k době vzniku se jedná spíše o komedii. Otřesné herecké výkony a dialogy, litry kečupu, dementní hudba absolutně nepasující k jednotlivým scénám, naprosto úchylný a slizký vrahounnašlo by se toho možná víc. Vrcholem všeho je, když značně kulhající chlapík neskutečně dlouho utíká policistům Pro milovníky daného žánru však půjde o snímek bezesporu kultovní