Děkujeme, že kouříte (2005)

Parádní , se smíchem se dovíme veci , které jsou naprosto smutné. Maminko ja chci být lobbista.

Snowboarďáci (2004)

Svižná česká variace na teens komedie z USA. Film jsem ještě přidal , protože mě oba díly sněženek nekutečně nudili oproti tomuto "komerčnímu taháku na mladé" , který mě těch 90 minut opravdu příjemně držel u obrazovky. Vypnout mozek a odreagovat se. Stříkej!

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Po pulhodině se mi ten film zdál natolik blbý , že jsem ho ani nedokoukal. Sakra dyt tady v ČR máme točit jiné filmy !

Gympl (2007)

Po dlouhé dlouhé době film o dnešní mládeži , který se nechce podobat dnes už upadající vlné amerických teens movie. Chvílema je pred námi sociální drama , které nám ukaže naší milovanou mládež. Ano pár veci je obcas mimo a na hraně (sebepoškozovaní bych uplně vyškrt !) , ale jinak celý film se drží. Spise nez nosny pribeh , tak zde máme několik pribehu , které se prolýnají. Komedie po celou dobu nečekejte , byt se člověk dobře pobaví (taky jsem chtěl vždy nakopat školníka do k**lí). Mádl + Vorel ml. ty oba převyšují všechny mladé herce , hlavně Mádlovi jeho hajzlíka věříte sakra moc. Zbytek spolužáku by snad ani nezasluhovalo tolik pozornosti , protože jak herecky tak i v ramci filmu doslova prošumí , byt par dobrych scen mají (hulič marijánky ). Z dospělých je nadstardní výkon vidět u Holubové, Matonohy,Schimtzera a Bydžovské. Zbytek prostě hraje standartně a třeba od šteindlera jsem čekal více než kombinaci toho co děla v nováckým radoby chytrem poradu. 75% Pár scén u mě zaskripalo , nektere me nezaujali , ale celkově jde o nejlepší film o mládeží co kdo natočil od 90 let. Kopirky amerických shitů uz nedelejte , bravomládež to sice sežere , ale normalní divaci kroutí hlavou. "Necham tě propadnout z češtiny a pujdeš k popelárum!"

Robin Hood (2006) (seriál)

A co chcete? Ja se u toho jen bavím.

Klauni zabijáci (1988)

Yeah! Tak už jen samotný nazev mě nalakal. Cože vražední klauni a z vesmiru? Tak stejně se podiví i dustojník na policejní stanici. Maximalní zabava a když treba jste nemocní jako já v danou chvili tak prijemna zabava! Klauni zabijeji vselijakýmy zpusoby, chechtají se a celou dobu se tesite koho a jak zabijou priste. Naprosto me dostalo sezrani lidi diky stinovou priserou :-D . Interier vesmirne lodi alias cirkusovy stan je dalsi ze zabavnych momentu filmu, sledujte zaverecnou honicku. Ta stoji za to :-D . Jo a pozor , nezdá-li se vám klaun tak mu prostrelte pistolí jeho kulatý nos. Pokud zmizí je to vrazedny klaun z Vesmíru. "A za co zavreli tebe?" "Nechas me macknout na klakson?" "Neboj se Dave, chcem te jen zabít!"

Noční volání (2006)

Celkem prijemný thriller. Plyne sice pomalu a zvratů tam neni tolik. Robin Williams hraje opravdu slusne a v konfrontaci s Toni Collette je celý film pak nenudící. Snad jediná věc : byt se asi Dona snazila , tak stale neverim (zpusobeno dabingem) , ze hlas Petera delala ona. Originál by to asi utvrdil.

Zlomek sekundy (1992)

Temné a místy brutální béčko, které jsem jako malý měl radši než obdobný film Predator 2. Dokonce jsem z toho měl pár dnů noční můry. Budoucnost a Londýn je vyveden parádně a Hauer je neskutečně cool a drsný. Moje VHSková srdcovka. V TV to od té doby nikdy nebylo anebo o tom nevím.

Ptačí klec (1996)

Božínku to je moc povedená komedie. Prostě ňamka!

Vlk (1994)

Vynikající Nicholson jako vlkodlak. Ten chlap by zahrál i banán!