Den po konci světa (2014)

Všem doporučím místo tohoto křesťanského agitačního výplachu se podívat na 19tý díl Simpsonů ze 16té série - Díky bohu je den zkázy. Přesně tam je vše, akorát zábavnější. Dokonce Homer se díval na podobně stupidní film v kině. Nanebevzetí, apokalypsa, kostel, Ježíš.....Určitě ti všichni, co zůstali na Zemi byli hříšní teplí budhisti. ZAP! Hodnocení OST: Pěkný peklo to vidět natož poslouchat. 1/10

Ouija (2014) odpad!

Desková hra a hororový film? Jediná desková hra, která tady zafungovala je na stole producentů - ti si postavili domečky z dolárků, lajny z kokainu, postavičky ze slonoviny a házeli si osmistěnem z diamantu. TATO SRA*KA VYDĚLALA 100 MEGA CELOSVĚTOVĚ! Špatné je tu všechno od castingu, scénáře, režie, kamery, zvuku, střihu.....a doufám, že byl strašný i catering a všichni dostali pořádnou sra*ku. Ten film je totiž SRA*A! Hodnocení OST: Hudba u hororů jako tento? Natočit moje zvuky na záchodě, tak to má větší atmosféru a napětí. 000000000000000/10

Rohy (2013)

Nevím jak ostatní, ale já byl příjemně překvapený. Horns je zábavná libůstka s pěkným vizuálem, hudbou a Radcliffe hraje tak, že si ho už nebudete představovat v hábitu a hůlkou v ruce. Alexandre Aja si vzal do ruky originální materiál a už neremakuje (Piranha 3D je však boží zábava!). S trikama se to moc nepřehání ač na konci se vytáhne pořádně pekelná scéna. Hodnocení OST: Rob the Boss 8/10

Dárce (2014) odpad!

Vo co kur*a v tom filmu šlo?! Nebo ještě lépe > Vo co vám kur*a jde! Neustále cpát do světa variace na Hunger Games? Mladí krásní árijci v post-apokalyptickém světě, kteří změní svět - to je tak neuvěřitelně omleté a pořád špatně. Dárce si hraje na pseudo-myšlenkovou hru o světě bez emocí. Víte, kde to bylo skvěle udělané - EQUILLIBRIUM. Tak nudné, tak kýčovité a tak neuvěřitelně špatné. Dárce mě daroval filmovou rakovinu a já si musel udělat pořádnou alkoterapii a vylít do sebe flašku něčeho tvrdýho. To vlastně po celou dobu natáčení dělal i Jeff Bridges, protože to na jeho projevu je znát. Vůbec se nedivím. Spolu s Maze Runner dementní srač*a roku! Hodnocení OST: Člověk by čekal od rutinéra Beltramiho něco více, ale asi taky pravidelně kalil s Bridgesem. 1/10

Labyrint: Útěk (2014) odpad!

V době psaní měl tento film hodnocení 66 %! Teď vážně lidi, kolik vám dali tvůrci kilo kokainu, že tomu dokážete dát více než jednu hvězdu? Ten film je tak strašně špatný a hloupý zároveň, že by nestačila ani roční sklizeň z Kolumbie. Už samotná myšlenka je tak neuvěřitelně dementní, že to nejde ani popsat. Klidně to vyspoileruji, protože to jinak nejde. Jak banda otravných Justin Bieberů má zachránit svět od nákazy? Jednoduše je hodíte do labyrintu, kde můžou umřít. K tomu přihoďte jen jednu holku - tak ta bude mít hodně odřená záda a kolena - a jednoho tlusťocha. Celou dobu jsem se musel smát, jak si to hraje všechny možný už provařený schémata. Já asi taky někdy napíšu podobnou sra*ku! Stačí mi jen napsat něco o mladých lidech, nejlépe atletickýh árijcích, kteří budou muset zachránit svět nebo ho změnit. Dejte to do post-apokalyptického světa, utvořte pseudo-utopii a navrch nějakou mytologii z knihy pro blbečky. Už jen budu čekat, kdy mi Holyvůd pošle dolárky na účet. Spolu s Dárcem demence roku! Hodnocení OST: Jako sorry, ale sra*ka je pořád sra*ka i kdyby do toho pustili Mozarta. 0/10

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Víte, co je průser? Cpát youtube formát do TV. Parta mladých si chvilku hraje hry, u toho kecá o blbostech - ano přesně to, co Vy a My děláme s partou kámošů - a dělá blbiny. Na youtube určitě pořad, který zaujme. V TV to pro svojí malou časovou délku, dramaturgii a amaterismus NEMÁ MÍSTO. Slyšíte dobře > pořad zcela dělaný pro youtube by měl daleko více být na YOUTUBE! Tedy výmysl, že mladé lidi přitahneme od monitoru k televizoru je tak od samého začátku odsouzen k zániku. Je to stejné jako chtít lákat lidi na nealkoholické nápoje do hospody. P.S.: Martin Rota jediné plus. Jo a ještě CTRL+F Martin Rota :-D

Predestination (2014)

Už jsem skoro chtěl lámat přes koleno žánr sci-fi, který už jen chrlí tupé rádoby space opery nebo mraky klonů Hunger Games. BAM! Predestination je milé překvapení pro fanouška klidnějšího scifi . Samozřejmě tu je cestování časem a dojde i na trochu té akce. Celý film je však postavený na Sarah Snook, které dobře sekunduje Ethan Hawke. Sarah Snooke by zasloužila Oskara! V první polovině se postupně zanoří člověk do totálně drsného životního příběhu, aby se to gradací dostalo do nečekaného konce. Režie, střih, hudba to vše je zvládnuté precizně. Pro fanoušky cestování časem, paradoxů a přemýšlivého sci-fi je Predestination povinnost vidět. Pro mě se nabízí jen jediná možnost a to si to dát znovu. Možná i zvednu hodnocení. Tak nakopnout futrál na housle a vrátit se o 97 minut zpátky. Hodnocení OST: 8/10

Vše je ztraceno (2013)

Není moc filmů, kde by to herec utáhl zcela sám. Redford je i na stará kolena třída. Celou roli člověka, který ztroskotal na moři hraje zcela samozřejmě. Jen škoda, že dlouhé záběry ničeho diváka tolik neudrží v pozornosti. Další důkaz, že činské tenisky ničí svět! Hodnocení OST: Drží v napětí, neruší a tak nějak se drží nad vodou průměrnosti. 7/10

Já, Frankenstein (2014)

Proč Já,Blbštein jsem se na tohle vůbec díval? On už trailer ukazoval, že to nebude žádná velká sláva. Nevím, co agenti nakukali Eckhartovi, Nighymu a Mirandě Otto? Frankensteinovo monstrum se dostane do bitvy mezi chrliče a drakodémony. Přečtěte si to ještě jednou, aby jste pochopili jak hloupě to zní. Námět s totálně pitomý videohry z 90.let (efekty by se i strefily) a ještě blbější filmový provedení. Celé je to opsané z jednoho dílu Underworldu (btw. tam je také Nighy), který aspoň baví. U SVATÉHO VAN HELSINGA TOHLE SE NEDALO DOKOUKAT! Hodnocení OST> Jako myslíte, že u tak špatného filmu bude epesní hudba?! ANI OMYLEM! 1/10

John Q. (2002)

Denzel Washington v sociální agitce na téma - my chudí - oni bohatí - my nemocní - oni zdraví. Chudý dělník John má nemocného syna a nemůže protlačit jeho operaci. Tady by to mohl hrát kdokoliv, protože to je hlavně spíše sociální drama. To by však z toho producenti neměli chtít áčkový "blockbuster" a tak se tam nasypalo pár dolarů a přiběhly větší jména. Nikdo moc nevybočuje a Denzel dělá opět toho správného chlapáka, od kterého byste se chtěli přepadnout a unést. Celé to jasně směřuje k (SPOILER)................šťastnému konci. Chtělo by to prostříhat, ubrat na emocích a pak by se to dalo vidět i více než jednou. Hodnocení OST: televizní nudná šeď stejně jako film 5/10