• Krátkometrážní

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Ledger super, Depp super, Law super, Farrell dobrý. Tolik k pozitivům. Přemíra digitálních, "oku lahodících" efektů, na které nejspíš musíte být zkouření, aby vás zaujaly. Příběh nepříliš zajímavý, nedočkáme se téměř žádného zvratu nebo překvapení. Celkově poměrně velké zklamání, nebýt hlavní herecké čtyřky, nevím jestli bych ze sebe dostal i ty dvě *.

Dokonalý trik (2006)

Trojka Nolan - Bale - Caine mě ještě nikdy nezklamala, a ani Prestige není vyjímkou.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Z osobních důvodů nelze jinak, než dát 5*.

Kajínek (2010)

Vykoupení z věznice Mírov po česku, které vám přináší hlavní partneři Nova, Blesk, a Svět ženy. Podle toho si udělejte obrázek, nechce se mi to tady vypisovat.

Sedm (1995)

Po první třetině jsem se trochu nudil, především protože krimi žánr nepatří mezi mé oblíbené, a protože i přes to jsem od Se7en čekal hodně. A nakonec jsem se dočkal. Tenhle depresivní, deštěm prosáklý film se mi dostal pod kůži, a nejspíš tam nějakou chvíli zůstane. A Kevin Spacey, to je ďábel.

Sherlock Holmes (2009)

Downey - Law - Strong - McAdams - Zimmer - Ritchie. Očekávání splněno, bavil jsem se slušně, a na dvojku se těším.

Podfu(c)k (2000)

"Sbal prachy a vypadni" bylo podle mě o něco málo lepší, ale i Snatch je úžasně originální, chytrá (i přes ty fucky, ano) a svižná podívaná velmi podobná Ritchieho předchozímu snímku. Jak jsem Stathama neměl rád, po těhlech dvou filmech u mě stoupl o 100%. Pitt, toho není třeba komentovat. A jako bonus parádní Vinnie Jones a Del Toro, kteří sice nedostali moc prostoru, ale i to málo využili naplno. 88%.

Zack a Miri točí porno (2008)

Neskutečně sympatická (po)hlavní dvojice dodává filmu něco, co zachraňuje tuhle na první pohled naprosto zvrhlou komedii. Porno neporno, je v tom víc romantiky než v čistě láskyplných filmech. "Let us fuck!"