• Krátkometrážní

Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)

Nijak geniální nebo velkolepé, ale neurazí a příjemně sežere čas.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Neuvěřitelně realistický, vtipný a originální seriál. Pro mě jeden z nejlepších v poslední době. Edit: Za poslední řady hvězda dolů.

Andělé a démoni (2009)

Změny oproti knize byly sice drobné, ale patrné. Věřím že bez nich by byl film kvalitnější. 3-4

Temný obraz (2006)

Tento druh zpracování mě naprosto neoslovil, zachraňuje to ale skvělý scénář.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Velmi vtipný a originální film. Herecké výkony (především Aaron Eckhart) jsou skvělé, stejně jako scénář. Lehký nadhled nad situací kuřáků a zatvrzelých antikuřáků potvrzuje dobrý pocit z filmu a celkovou spokojenost.

Ukradené Vánoce (1993)

Příběh samotný bych hodnotil průměrnými, možná lehce podprůměrnými čtyřmi hvězdičkami. Když k němu ale přidáme z mého pohledu nádherné zpracování a naprosto geniální hudbu, je tady film, který si tu pátou naprosto sebejistě obhájí.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Po prvním zhlédnutí jasných pět, teď s odstupem snižuji na čtyři. Velmi humorný seriál, který ale zoufale vypadá jako kříženec HIMYM a IT Crowds. 1. série - 80%, 2. série - 80%, 3. série - 85%, 4. série - 85%, 5. série - 80%, 6. série - 85%, 7. série - 80%.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Tohle se moc nepovedlo. Animace vcelku dobrá, dabing dobrý, ale ten děj... Scény jsou na sebe tak nalepené, že na sebe téměř vůbec nenavazují, a za celý film jsem se zasmál jen jednou. Koza v traileru vypadala zajímavě, ale mně tedy přišla spíše trapná, než-li vtipná...