• Krátkometrážní

Goyovy přízraky (2006)

Čekal jsem rozhodně více než lehce nevyrovnané a zmatené dílko, které postrádá záchytnou dějovou osu a nějaké opěrné body. Herci jsou sice kvalitní a atmosféra poutavá, ale to na nějaké zázračné hodnocení nestačí.

Ratatouille (2007)

Nádherná animace + Nádherný příběh = Nádherný pocit z filmu.

Valčík s Bašírem (2008)

Rozhodně ne film, na který by jste zapoměli pár minut po shlédnutí. Jak myšlenkou, tak zpracováním a slabým nádechem mystičnosti protkaný film zaujme hned v prvních minutách a pustí až v závěrečných titulkách. Jedinou slabinu vidím v lehké rozvlečnosti některých částí.

Buď v klidu (2005)

Na to, co slibovalo herecké obsazení, poměrně zklamání.

Velká ryba (2003)

Od Burtona jsem sice čekal něco jiného (a možná lepšího), ale rozhodně moc příjemný a povedený film.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Solidní průměr, který nenadchne, ale ani neurazí a co je hlavní - málokdy spadne na úroveň trapnosti. Drží si svou úroveň a díky kvalitním hercům zaručí příjemně strávený večer.

Hospoda (1996) (seriál)

Místy vtipné, ale rozvleklé a často nudné (až trapné). Na Novu ale poměrně slušný počin.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Velké zklamání, především díky absenci závěrečné bitvy. Celkově byl závěr velmi urychlen, a to filmu rozhodně neprospělo. Těšil jsem se na temný skoro-horor, ale více času jsem se smál, než abych se bál.