Jen počkej...! (1969) (seriál)

Noční můra plicních lékařů nahání nevinného zajíčka se sametovým hláskem. Pár dílů jsem nedávno viděl a jsem nucen sundat růžové brýle nostalgie. Hanba americkým akademikům, kteří nebyli doposud schopni ocenit kvalitu kynologicko-punkové grupy Voříšci cenou Grammy..

Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

Mile infantilní improvizační paráda Josefa Dvořáka, písně chytlavé nejen pro děti a proslavené obtloustlé strašidlo s kleptomanskými sklony. Nejlepší díly: Zlobivý a Strašidlový. Teď už vím, kde hledal inspiraci Peter Jackson pro Odulu.. „Teď máš štěstí, rozumíš mi, ty tlustá fčelo, že sem právě, že sem po vobědě. Víš? Ale, hele. Počkej, až vyhládnu, to nebude trvat dlouho..“

Zpověď americké nevěsty (2005) (TV film)

V tomto formátu mě problémy amerických vdavek chtivých děvčat zajímají jako výsledky loňských voleb do městského zastupitelstva kambodžského Battambangu..

Fantomas se zlobí (1965)

Vše co zdobilo první díl je završeno létajícím Citroënem DS.

Fantomas (1964)

Ústřední hudební motiv nezapomenutelný, varhanový hudební motiv svůdně strašidelný, do toho investigativní novinář Jean Marais, krásná Mylène Demongeot a roztěkaný komisař Juve. Tato klasika francouzské komedie prostě nestárne a nepíšu to jen proto, že mi zrovna od pana F. došla poslední výstraha před popravou..

Sám doma (1990)

Vánoční komedie katapultující protivného fracka Macaulaye do nebeských výšin, z nichž však pád byl o to bolestivější. Vždycky si užiji poslední půlhodinu, kdy Kevin zúročí výcvik Zelených baretů k brutální likvidaci neschopného dua zlodějíčků Pesci - Stern.

3:15 zemřeš (2005)

Remake, strašidelný dům, holčička mrtvolně bledá, běda ti diváku, běda ti, běda.. Pokud se začnete dívat v 2:45, v 3:15 pravděpodobně usnete.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Detroitský ukecaný styl si postupně získává na svou stranu kravatové hochy policejního sboru Beverly Hills. Nasaďte protibanánovou masku a užijte si brilantního Kaisera v dabované verzi této akční komediální klasiky 80.let. Zatímco Axel Foley stvořil Murphyho, Norbit ho pomalu zabíjí..

Svatba na bitevním poli (2008)

„Svoboda, rovnost, barbarství..“ Reklama na Bramac, točena pod vlivem hektolitrů Černé Hory.

Časové pásmo bylo změněno