• Thriller

Velvet Buzzsaw (2019)

Snobské prostředí, umění, obrazy, to vše mi nevadilo, kouká se na to hezky, po herecké stránce mě zaujal snad pouze Gyllenhaal, který tyto netradiční role umí zahrát na jedničku, ostatní postavy mě nezaujaly. Co se týče smrtí, tak to je hodně slabý čajíček, kdy zaujme snad jediná scéna s "koulí" a celkově to na mě jako horor vůbec nepůsobilo. Škoda, ve finále je to pouze Thriller pro fanoušky umění

Hotel Mumbai (2018)

Je to dobře natočené krvavé drama, avšak na zfanatizované teroristy a jejich řádění, se dnes mohu podívat už kdekoliv na internetu, bohužel.

Julia (2014)

Z ošklivky Betty se po znásilnění stane sexy Julinka, toužící po pomstě. Plusy: sexy Ashley, atmosféra, nahota, dvě dobré krvavé scény, překvapivé finále. Mínusy: moc ukecané, znásilnění mohlo být odvážnější, málo Gore a většina mimo záběr. Každopádně 6 let starý film, o kterém jak vidím, ví málo kdo a v rámci žánru je to slušný průměr, takže konec konců spokojenost - 55% (125. hodnocení)

Lovec démonů (2016)

Pro fanoušky céčkových hororových sraček to bude orgasmus. Neuvěřitelný amatérismus, kde krev vypadá jako rajčatový džus, kdy hlavy bouchají po zásahů jedné kulky, střih tak špatný, že jsem si některé scény pustil dvakrát, zda nevidím blbě. Nebýt zde Lundgren a celkem podařený úvod, dám odpad.

Parazit (2019)

Mně se osobně líbila spíše ta druhá polovina (od sklepa), i když ta první taky nebyla špatná. Ale celkově sem se při sledování nudil, herecky nezajímavé, nápad dobrý a finále smutné. Každopádně originální podívaná a jsem rád, že jsem tenhle film viděl. Lepší trojka.

Hellions (2015)

Strašně dementní filtr, poslal celý film do prdele. Krvavý měsíc a venku v noci to vypadá jak v pravý poledne, jasně. Přesně ten typ hororu, na který můžete klidně narazit na TV Barrandov, odporný televizní look. Hvězdu dávám za celkem fájn Chloe Rose, která si hraní užívala a jde vidět, že něco umí. Zbytek je odpad. [viděno v HD, 268. hodnocení]

Hra o všechno (2017)

Sice klasický příběh, který jsem už viděl milionkrát, ale na Foxxe se dobře čumí, vtáhne vás to do děje hned od první minuty, žádný zbytečný kecy a akce byla taky dobrá. Relax.

Potomek (2019)

Ještě nikdy, jsem nedal plné hodnocení Hororu (nejblíže byl Syn temnoty) kde je hlavní postavou dítě. Nemám rád haranty v hororech z mnoha důvodu. No a kdy jindy ho napálit, než dnes o Halloween, to se vážně povedlo. Paradoxem je, že The Prodigy, jsem měl na disku asi měsíc a z důvodu právě hlavní postavy dítěte, jsem film tenkrát vymazal. Dnes jsem hledal něco s tématikou Halloweenu a opět jsem narazil na tohle, sebral všechen odvahu a šel do toho. No tak fajn, dítě hrálo opravdu uvěřitelně, téma s reinkarnací děsivé, výborná hudba, bylo to vulgární, což mě překvapilo, nechyběla krev (střepy v chodidle, zmordovaný pes, závěr) a finále bylo přímo devastující. Jo, tohle se teda vážně povedlo, po tolika letech, konečně zasloužená (slabší) pětka dítěti.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Pro nezaujatého diváka, jako jsem já (o postavách nevím téměř nic) celkem fájn podívaná. Sice 1/3 filmu nuda, než se všechno rozeběhne, ale pak už to byla rozkoš pro mé oči. Akce a efekty výborné.

Memento (2000)

Od uvedení premiéry v našich kinech uběhlo 6635 dnů. V té době mi bylo 10 let. Memento letos slaví 18. narozeniny. Tenkrát to musel být dobrý trhák, dneska už jsem si z toho na prdel nesednul, ale kvalita tu určitě je.