• Thriller

Exeter (2015)

Určitě nadhodnotím. Ani jsem nevěděl, že tohle má na svědomí režisér Texaského masakru a Pátku třináctého, docela překvapení. Exeter taky není vůbec špatný Horor. Frajerka v kalhotkách, kdy si šlehne a následně si vystřelí mozek z hlavy, byl úžasný rozjezd. Partička je celkem v pohodě, černovlasá Brittany pěkná kočička, nádech komedie až skoro parodie se velice povedl, prostředí psychiatrické léčebny, skoro vždy dokáže navodit slušnou atmosféru, zde se to vydařilo na jedničku, Gore v závěru bylo dost povedený  - rozpůlený obličej, byla asi nejvíc brutální scéna, co jsem v poslední době viděl. Rozuzlení v závěru moc smysl nedávalo, ale budiž. Já jsem se teda dost bavil a divím se, že je Exeter celkem neznámý Horůrek. Spokojenost. (Full HD, 425. hodnocení)

Rambo: Poslední krev (2019)

Já si myslím, že důstojné zakončení, ono jako, co vlastně vymýšlet. Sice 2/3 stojí celkem za hovno (hlavně mi to připomínalo 96 hodin), ale následná pomsta je natolik brutální, že vidět tohle v Hororu, tak chčiju blahem. Ještě The Expendables 4, ať dopadne dobře a budu s kariérou SS naprosto spokojený.

The Cleaning Lady (2018)

Na Knautzovo další Horor jsem se hodně těšil, ještě aby ne, když natočil takový pecky jako Girlhouse či Goddess of Love, navíc zde opět s nádhernou Alexis. Jenže, po 55 minutách absolutní nudy, kdy se nic nedělo, moje natěšenost úplně odpadla. Celé to na mě působilo, jako nějaká Mexická telenovela, Alexis zde bohužel nic nepředvedla, příběh je strašně o hovně, Gore tu není skoro žádné. Tohle se ti Jone vůbec nepovedlo, ale doufám, že příště se zase urveš ze řetězu a naservíruješ to opět tak, jak to umíš. Veliké zklamání. (49. hodnocení, 5. komentář, HD)

From a House on Willow Street (2016)

Horor z Jihoafrické republiky ? Nedopadl vůbec špatně. Podle mě, byl rozpočet celkem vysoký, protože efekty a masky působily dost dobře, žádný amatérismus (až na to finále alá hořící maminka zachraňuje). Na to, že moc nemusím a nevyhledávám Horory, kde je někdo posednutý démonem, tak tady jsem si to celkem užíval. Posednutá postava vypadala fakt strašidelně, prostředí té továrny či co to bylo, taky dost temný, hrůzu nahánějící. Škoda toho závěru, kdy jsem čekal konečně nějaké pořádné Gore, které nepřišlo a dojde i na pár zbytečných scén, které už byly navíc a některé postrádaly logiku, ale jinak dobrý, ideální volba si tohle pustit v noci. (156. hodnocení) P.S. Sharni Vinson (You're Next) tu moc hezká není a ani bych nepoznal, že je to ona :o)

Roztříštění (2019)

Škoda, že jsem si tady přečetl, že v určitý minutě lze film skrz na skrz prokouknout, ale ono to je celkem do očí bijící, takže bych si toho možná všiml i sám. Každopádně jsem pak sledoval pouze to, čím nám chtěli tvůrci zamotat hlavu a nebylo to úplně špatný, i když se třeba někdo choval tak strašně debilně podezřívavě - a vlastně zbytečně. Přiznám se, že ač jsem věděl co a jak, finále mě celkem znejistilo, no na úplný závěr, se vše opět potvrdilo. I tak, napínavý, s mrazivou atmosférou, pěkně natočený Thriller a finále v dolním podlaží parádní. Lepší trojka.

Rabid (2019)

Po podařeném Hororu American Mary, jsem očekával, že režisérská, sesterská dvojice, přijde opět s něčím brutálně zajímavým. Začátek vypadal velice slibně, hlavní postava přijde o část čelisti a vypadala opravdu hrůzostrašně, jenže pak se to bohužel ubíralo směrem, který mi nesedl. Laura Vandervoort (Jigsaw) je celkem sympatická a pěkná herečka, ale nic odvážného nepředvedla a to samé mohu napsat i ke Gore scénám, které byly prostě obyčejné a ve stylu "Zombie". Dalším mínusem, je přepálená délka. Škoda, čekal jsem rozhodně víc. (53. hodnocení, 5. komentář, Full HD)

Burákový sokol (2019)

Přesně taková ta americká, vidlácká, pěkná podívaná, kterou můžu. Lákadlem Shia, který nezklamal a samozřejmě nádherná Dakota, kterou si v poslední době víc a víc oblibuji. Slušná, dobrodružná, lehce romantická komedie, která ničím neurazí a člověk se u ní trochu odreaguje.

Krvavá nevěsta (2019)

Čekal jsem o dost zábavnější a šílenější jízdu. Určitě se z toho dalo vytřískat více, mohlo to být vtipnější v určitých scénách a samozřejmě se mohlo přitvrdit, co se týče Gore, ač tedy občas to krvavé bylo, ale nic nového pod sluncem, no a závěr, kde to bouchalo jak o silvestra byl spíše komický, ale ok. Obsazení celkem fájn, ale Samara má prostě u mě smůlu a po Hororech jako Mayhem či The Babysitter i zde mě prostě nebavila. Chvílemi to nudilo, sem tam do očí bijící nelogičnost. Příběh se mi líbil, celkem originální, top scéna - kozí scéna. Mírně zklamán.

V koutku srdce (2018)

Lákadlem byl Roland Møller, se kterým mám už navždy spojený film R. Roland je stále ve vynikající formě, dobře se na něho kouká, příběh byl sice otřepaný, ale dojde na několik vážných/surových scén - zmlácení + zapálení auta, znásilnění/umytí dívky a závěr, který prostě není i je happy. A jelikož dramata nevyhledávám, tak V koutku srdce vůbec není špatné a určitě stojí za doporučení. (162. hodnocení, 10. komentář)

Blíženec (2019)

Klasický, šablonovitý akčňák, kde byla akce místy opravdu výborná a místy mi to kazily digitální efekty viz. scény na motorkách a na druhý upravený xicht Smithe, se občas taky nedalo dívat. A nejhorší je PG-13. Čekal jsem rozhodně víc, ale dalo se to zkouknout, aniž bych se nudil. Škoda, průměr.