• Thriller

Prey (2019)

Za mě rozhodně lepší, než nedávný Sweetheart. Postavy byly sympatičtější a příběh se mi líbil taky více. Škoda, že to nebylo odvážnější, kdyby se ukázala více Kristine Froseth (ne, není jí 16) a přitvrdilo se trochu v Gore, rozhodně by to neuškodilo. Takhle to spíše působí jako lehká, Hororová pohádka. Lepší trojka. (83.hodnocení)

Lost After Dark (2015)

Po delší době, celkem kvalitní Slasher s lookem 80. let. Kdyby mi to někdo pustil na VHS, tak vážně uvěřím, že se jedná o Horor z té doby. Atmosféra už od začátku velice solidní, máme tu partičku, která sčítá 8 lidí, takže je jasné, že o zábavu bude dobře postaráno. Čeho jsem se bál nejvíc bylo, že Gore bude většinou mimo záběr, ale naopak, téměř každá mordička je vidět. Nejvíce potěší napíchnuté oko na střep a narvané vidle do blondýnky. Po nedávném Hororu Deeper, kde hrála Elise Gatien, jsem se těšil, jak si povede v Lost After Dark a docela mě překvapilo, kam zrovna ona, to tady až dotáhla :o) Samozřejmě nechybí nelogické uvažování všech zúčastněných, ale to by asi nebylo ono, kdyby každý utíkal co může, až domů. A nesmí se zapomenout na klasický, krásný klišé, kdy zabiják ví, kdy a kde má přesně být. Každopádně, bavil jsem se parádně a tu čtyrečku, ač slabší, tak dám. (303. hodnocení, HD)

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Nejhorší a nejnudnější Tarantinovka. Měl jsem co dělat, abych to dokoukal. Ty Westernové scény, mě přímo užíraly. Štěstí za ztripovaného Pitta v závěru, to mělo ty pořádný koule a celkově Pitt, nejlepší role z celého filmu. Jinak nehorázná nuda, sorry jako.

Deeper (2014)

Takový sexy začátek, jako zde, se vidí jen málokdy. Abych byl přesnější, začíná to jako "seriál" FAKE TAXI :o) Takže hned v úvodu kozičky několika pěkných dobrovolkyň. A jinak, ty dvě hlavní postavy, na ty byla taky samozřejmě radost se dívat (Na Elise Gatien jsem zvědavý ještě v Lost After Dark). Jedná se o lehký revenge / exploiťák, který nenabídne nic extra navíc, Gore scény jsou tu takové obyčejné, vlastně na pořádnou krev dojde až úplně v závěru (uříznutý jazyk top), ale jinak dobrý. Stopáž je úplně akorát, zbytečně se tu nic nenatahovalo. Každopádně, vzhledem k rozpočtu, slušná podívaná. (71. hodnocení, Full HD)

Město podivínů (2018)

Působilo to na mě, jako pilotní seriál na nové X-Meny :o) Začátek solidní, napínavá podívaná, která se mění v závěru v šílenou jízdu. Film táhne úžasná, roztomilá Lexy Kolker (věřím, že o ní ještě dost uslyšíme), které jsem věřil každou vteřinu hraní a to moc děti v hlavních rolích nemusím. Dost dobrý, originální Scífko.

Ve jménu krále (2007)

Já věděl, že se na tohle nemám nikdy dívat. Ač tu tedy hraje můj oblíbenec, očekával jsem průser, ale nedávno jsem zahlídl upoutávku v televizi, která mě celkem na tento film zaujala, tak nezbývalo nic jiného než stáhnout a podívat se. Bohužel, je to mega sračka, chybí vše, co se do takových filmů hodí, nejvíc však svůdné ženy a brutalita. Film je nudný, nezáživný, nemastný - neslaný. Nedokoukáno. Hvězda samozřejmě za Stathama.

The Mind's Eye (2015)

Plusy: podařený retro look, výborná retro hudba, dobrý nápad s telekinezí, sem tam dobrá Gore scéna. Mínusy: Nesympatické postavy, občasná logika na bodu mrazu, málo Gore scén, i přes krátkou stopáž, to místy nudí, některé scény až skoro komické. Slabší trojka. (191. hodnocení, HD)

Ad Astra (2019)

Vynikající podívaná a pro mě jeden z nejlepších filmů o putování vesmírem. Samozřejmě film vyzdvihuje mistr Pitt. Finále bylo pro mě spíše zklamáním, jelikož se jednalo o klasický závěr, který jsem už viděl mnohokrát. I tak, dechberoucí zážitek. (Top scény: piráti na měsíci, SOS zastávka)

Lucky Day (2019)

Crispin Glover a jeho psycho, brutální řádění. Nejvíc scéna byla v baru. Vše ostatní mimo Crispina, je takové nezáživné bla bla, ale dalo se to.

Kurýr: Zásilka smrti (2019)

Kurýr v ženském podání na motorce. Má oblíbená Olga (nebýt zde ona, tak si to ani nepustím) s krátkými vlasy se mi moc nelíbila. Netrpělivě čekám, kdy si jí opět vychutnám v plné parádě, naposled to snad bylo ve filmu Momentum. Příběh je obyčejný, ale odsejpá to od první minuty, nejsou zde vyloženě nudné, dlouhé pasáže. Akce byla v celku dobrá a občas i dost brutální/krvavá. Nic nového pod sluncem, na jedno zkouknutí fájn. (22. hodnocení, 4.komentář)