• Thriller

Tow (2022)

Sledování tohodle Hororu, bylo vyloženě utrpení ! Zmatený, nudný, nelogický, trapný. Gore žádné, vraždy ve stylu bim do hlavy hasákem. Vidět to v noci v televizi, tak u toho usnu, stejně jako ta hlavní postava tady. Naprostá ztráta času. Půl hvězdy (dlouho jsem váhal nad odpadem) za to, že to mají na svědomí holky a jejich snahu tedy mírně ocením. (22. hodnocení)

Nepřivolávej nic zlého (2022)

Nesympatická (opět) severská rodinka, pozná na dovolené v Itálii pár z Holandska a o několik týdnů později, jim přijde pozvánka k návštěvě. Tak určitě pojedu někam 8 hodin s celou rodinou, za někým, koho vůbec neznám. Skočím rovnou do finále - absolutně jsem nechápal, proč se nikdo z nich nebránil / nepral ? Ten fotr byl totální kretén a ta máma ? Místo toho aby začala pleskat tu frajerku, tak se zmůže tak akorát na fackování sedačky. Tleskám. A to ukamenování ? (To asi chtějí naznačit, že západ evropy = střední východ). Možná ukázka toho, jak jsou lidé na severu (a nejen tam, cítím z toho urážku Europoidní rasy) fakt tak mentálně rozmazlený a pohodlný a myslí si, že je v životě nemůže nic špatného potkat ? (určitě teď ale poznávají spousty Mohamedů, jako zde byla ta chůvička a mají si to asi uvědomit, že život v evropě, už  není pohádka. Bleju.) Atmosféra celkem fájn, ta druhá rodinka, byla pěkně povedená, ale prostě bylo to místy tak debilní a urážlivý, že si dám od těch severských Hororů minimálně rok pauzu, protože jediný, co dokážou je, mě nasrat.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Netuším proč ! Ale čekal jsem propadák a ten se absolutně vůbec nekonal. Vtipný, dojemný, úžasný. Pátá * za krásnou Portman. Užil jsem si to.

Černý telefon (2021)

Další komerční Horůrek s dětmi, na který se vrhnou především ti diváci, co se podívají na nějaký ten Horor, maximálně tak třikrát do roka. Nebylo to úplně nejhorší, pár pěkných, Hororových momentů to mělo (dojde i na krev), ale že bych po skončení filmu měl pocit, že jsem viděl něco, co pár dní nedostanu z hlavy, tak to asi úplně né. Ale za zhlédnutí to určitě stojí. Sinister, byl tenkrát od tohoto režiséra, větší peckou.

La pasajera (2021)

To byla ale hovadina. Tenkrát to vypadalo, že La pasajera, bude kvalitní, španělská, krvavá, Hororová pecka. Ani náhodou ! Nehorázná nuda, uplynulo třicet minut a mně to připadalo, jako bych se díval už minimálně hodinu. Ukecaný, bez krve, nesympatické postavy, levný, bez atmosféry, prostě všechno špatně. Ani bych se nedivil, kdyby se tohle odvysílalo někdy na TV Barrandov. (74. hodnocení)

Denní směna (2022)

John Wick, ve světě upírů. Solidní, zábavná, akční, krvavá jízda, některé ty fatality, jsou opravdu povedený - hlavně pak v tom upířím hnízdě, kde si zablbne i Scott Adkins. Parkrát jsem se i zasmál - Dave Franco pobavil. Velký mínus, jen za to sračkoidní, rodinný finále.

Predátor: Kořist (2022)

Předchozí Predátor: Evoluce (5*), se mi líbil teda o dost víc. Byl akčnější, vtipnější, drsnější. Kdyby tu nebylo, pár těch brutálnějších scén, byl by to vyloženě film pro dětičky/holčičky (Disney+ mluví za vše). Na jedno zhlédnutí dobrý, podruhé vidět už nepotřebuji. Nikdy.

Vzteklina (2010)

Letní, filmová pauza, je za mnou a já si teda na úvod Hororové sezóny, vybral tuhle Vzteklinu, i když nechápu, proč zrovna takový název. Whatever. Dost netypická vyvravžďovačka, kde mi bylo líto, skoro všech zůčastněných. Hlavně toho chlápka s německým ovčákem, to byla snad nejvíc nevinná a zbytečná vražda, co jsem zatím v Hororu viděl. Finále, kde ho zakopávají a z vysílačky se ozve jeho frajerka, že je těhotná, to bylo dost krutý. Každopádně, celkem solidní, nepředvídatelná záležitost, dojde na jednu brutálnější scénu  - naražení na tyč (AC*AB) a sedlo mi to právě i po herecké stránce, ty dvě buchty byly fajn, hlavně Yael Grobglas. Slušná, kvalitní jednohubka z Izraele. (281. hodnocení)

Kolskaja sverchglubokaja (2020)

Kvalitní, Ruský Horor. Bál jsem se té délky, ale žádný zbytečný, dlouhý kecání nehrozí a po pár minutách se už nacházíme u nejhlubšího vrtu světa. Podzemní atmosféru to má fakt výbornou, najde se tu několik slušných, děsivých scén, parazitická plíseň, která postupně mutovala, až do podoby monstra, vypadalo opravdu dobře, triky povedený, herci včetně té hlavní, ženské postavy, celkem koukatelný a to finále ve výtahu, bylo skvělý. Byl bych radši, kdybych se na to podíval spíš v zimě, ale vychytal jsem alespoň studenější, deštivou noc. Slušná podívaná.

Unhuman (2022)

Tohle, že má být ten Marcus Dunstan, co tenkrát natočil Hororové pecky The Collector & The Collection ? Třetí díl, mu produkce zastavila a utekla od filmu a jestli to mělo vypadat podobně, jako tahle sračka Unhuman, tak se tomu ani nedivím. Nehorázně levnej a trapnej shit a nejvíc mě srala ta hnusná číňanka, co v polovině sežrala šalamounovo hovno. Honorář pro ty děcka, byl v ceně nového Iphonu, takže všichni spokojení. Hvězda jen za tu neznámou šťabajznu Ali Gallo. (34. hodnocení)