• Thriller

Stáhni a zemřeš (2019)

U tohoto Hororu jsem neměl velká očekávání (Mainstream, cílovka 15-17 let ..) ale nakonec příjemný překvapení. Pěkný, moderní Horůrek, tam kde měl vylekat, vylekal. Samozřejmě je bez kapky krve s čím jsem počítal a ani mi to moc tady nevadilo. Už jsem viděl i horší Horory, co šly u nás do kin (Vadí nevadí, Hell Fest ..) Takže určitě nadhodnotím. Casting taky celkem fájn (na Elizabeth se koukalo hezky) nikdo mě vyloženě nesral a scéna s farářem mě rozesmála. Na pohodičku a na dvojku klíďo do kina.

Laid to Rest (2009)

*** Původní hodnocení 26.1. 2010 *** Dnes vyšla Uncut Full HD verze a od prvního zhlédnutí už je to 10 let, takže here we go again. Musím hvězdu sundat, protože to chování všech zúčastněných, bylo na bodu mrazu, chápu že se jedná o Slasher, kde bych to měl přehlížet, ale zde jsem se musel opravdu smát, nad tupostí scénáře. Největším plusem na Laid to Rest, je bezesporu Gore, které je tu vydařené a dost brutální. Jenže Gore, je asi to jediné co se dá kladně ohodnotit. Tohle asi do své sbírky nezařadím, ale uvidím jak na tom je druhý díl a rozhodně se těším na trojku, která by měla být ještě více brutálnější. (edit 18.1. ChromeSkull: Laid to Rest 2 o třídu kvalitnější ve všech ohledech)

Terminátor: Temný osud (2019)

Tohle asi beru, jako takové zakončení Arnoldovo akční kariéry. První a druhý díl jsou klasika, ostatní jsem neviděl - nejsem fanouškem této série - tak mám letos aspoň co dohánět. Terminátor: Temný osud, je v mých očích povedený Rkový film, kde od začátku (scény ve fabrice asi nejvíce top) až do konce není o brutální akci nouze. Sice mi moc nesedlo celkově obsazení, ale co už. Má to šťávu a klidně se na to někdy podívám rád znovu.

Daniel Isn't Real (2019)

Co mě nejvíce sralo ? Strašně nesympatičtí herci. Jak obě postavy, tak hnusná dredařka. Je to spíše taková Fantasy / Psycho / Hororová omeleta, která má sice pár dobrých, nepříjemných a krvavých momentů, ale jako k celku, jsem tomu nemohl přijít na chuť. (66. hodnocení)

Deštivý den v New Yorku (2019)

Příliš snobské a v celku o ničem. Příběh byl takovej klasickej american dream. Obsazení dobré a nejvíc se mi líbila asi scéna se šlapkou. Jo, a atmosféra deštivého New Yorku vynikající. Sám mám rád deštivé dny. Po druhé, už ale asi vidět nechci, jsou lepší romanťárny.

Piraňa 3D (2010)

Alexandre Aja a můj poslední Hororový rest od něho úspěšně zamnou. Parádní, krvavý masakr, kozy kam se podíváš, slušné obsazení a jako třešnička na dortu Eli Roth. Šťavnatá zábava.

Bright (2017)

Parádní, Akční/Fantasy, temná podívaná, s úžasně vypadajícím světem a konečně zase slušnější role pro Smitha. Dvojku, bych si dal klidně  v kině.

Abattoir (2016)

Jediným plusem, je tady překrásná Jessica Lowndes, která může za to, že jsem to po půl hodině nevypnul a celkem zajímavé finále. Jinak mě film sral už od prvních minut, svojí nudnou atmosférou a nezajímavým prostředím. Připadalo mi, jako bych se díval na epizodu seriálu Věřte nevěřte.

Le Mans '66 (2019)

Le Mans '66, je bezesporu parádním filmem, s výborným obsazením - bezkonkurenční Christian Bale. Zasloužená pětka to samozřejmě je, ale Rivalové (2013) byli pro mě lepším zážitkem. Každopádně 152 minut krásné filmařiny, kdy jsem neměl ponětí o čase.

Peelers (2016)

U Kanady je to vždy buď a nebo. Buď je to naprosto nudná sračka, amatérský hovno, nebo průjem bez špetky krve či nahoty. A nebo se občas objeví něco odvážnějšího, jako je Peelers, který se té nahoty nebojí a dojde i na pár dobrých Gore scén. Samozřejmě tenhle Horor (chybí zařazení do komedie) není taky bůhvíjak megasuper, ale mě to celkem bavilo. Ropáci vypadali celkem děsivě, nahota je tu po celý film - herečky celkem koukatelný (Baby byla výborná !) Top scény - propíchnuté bradavky, soukromý striptýz. Velkým mínusem (ale chápu rozpočet) byla digitální krev v některých scénách a některé zbytečné dialogy. Každopádně, z Kanady mě přesvědčí Horor málokdy, takže tady určitě zasloužené 3* za odvahu. VYLIŽ SI ROPU ! (128. hodnocení)