Hvězdy nad hlavou - Výstava (2021) (epizoda)

Trapna, umele vygradovana zápletka vystavy, kdy hlavni "rozumna, charakterni a inteligentni" hrdinka tak, jak nam ji predkladaji, by nikdy nemohla udelat z komara velblouda..A chovat hako stupidni pinda. Vlozky mladych jsou infantilne trapne, v podstate nejsem na pubertaky zvedava... nuda... maji to dávat v nedeli rano pro adolescenty... . Dale Vojtek...pro me uplne nestravitelny trapak.

I jako Ikaros (1979)

To je proste klasicka francouzska klasika...a velka lahudka. Napinave a bohuzel predvidatelne. Protoze psychopate, kteri nas tisice let zotrocuji, se nemeni.

Šestka táhne světem (2014) (TV film)

To vubec neni spatna pohadka! Takova lehce extravagantni, ale neni zbytecne natahovana a dejove je vyvazena.

Osvícení (1980)

Kultovni klasika od meho oblibeneho spisovatele... a zvlastniho rezisera...konecne, kdo jiny by to dokazal takhle skvele natocit. Uzasny film.

Jack staví dům (2018)

Chce se mi blejt, velebnosti. Pohled do mysli masoveho vraha. Nic vic, nic mene. Jakoby tomu neco chybelo...ale nemohu prijit na to, co...nebo ze by spis neco zbytecne prebyvalo?? Ten film by se dal natocit asi i bez tech zvrhlosti, s hlubsi myslenkovou sondou.

Flash - Reverse Flash se vrací (2016) (epizoda)

V okamziku, kdy se objevila nevyrazna Petty, mi zacala fakt neskutecne tato zbytecna postava lezt na nervy. Doufam, ze vypadne, a uz se nikdy nevrátí! 😏

Tahle doba není pro nás (2021) (TV film)

Ja byla sice odkojena Deep Purple, AC/DC...Black Sabbath... trampske jsem nesnasela a dodnes nesnasim...a prave u Honzy Nedveda jsem udelala vyjimku a jeho pisnicky mi bezely v aute... on ma opravdu velky dar. A "prznice" jeho pisnicek ja fakt nesnasim! 😞 to bych se poblila.

Tommy Boy (1995)

Strašná a nezazivna kravina s prisernymi hereckymi vykony.

Zapomenuté světlo (1996)

Už leta přemýšlím, co napsat. Říkám si, že jeto strašně smutný film. Ale tak lidský... Polívkovo snad nejlepší herecký výkon! Tady se ukázal jako "pan herec". Totéž přirozená Veronika Žilková. Pro mě jeden z těch krásných českých  filmů...jako jsou třeba Slavnosti sněženek...