Akira (1988)

Na to jak žeru anime pro mě tohle byla slátanina největšího kalibru. Nepochopila jsem nic z toho, co vysvětlovali, takže jsem si na chvíli připadala jako Natsu. Konec přehnaný, nechutný a hlavně ho vůbec nechápu. Nechápu ani pointu celého filmu. U NGE aspoň člověk trochu pochopí náznaky a propojení ke křesťanství, popř. to tam aspon trochu vysvětlí. Kdo byli ty děti? Kdese vzali? Proč oni? Jak skončili? Proč byli tak hnusné? Proč Tetsuo? Co se s ním stalo? Co měla znamenat ta nechutná hmota: A to světlo? A ty data co sledoval ten věděc? Ne ani náhodou. Kromě hnusné animace jsem dokázala ocenit jen vcelku dobrý popis nespokojeného města realisticky ukazujícího demonstrace. Na kvalitě nepřidá ani otřesný anglický dabing. Pro mě extrémní zklamání a jak napsal M.a.t.t údajná genialita pro mě zůstává záhadou

Nájemní zabijáci (2011)

z celého filmu si pamatuji jen pár fragmentů a také oceňuji tři věci: překrásnou hudbu, reálné bojové scény (jedna rána pěstí a je kaput) a drbání želvičky.

Underworld: Probuzení (2012)

nevím, ale mnohem líp na mě působila atmosféra jedničky a dvojky. Navíc to jakým způsobem odsunuli Majkla (byl problém sehnat stejného herce na těch pár vteřin) je fakt trapný-

Underworld: Evolution (2006)

Krev stříká na všechny strany a probodení křídlem je nový módní trend. Asi si takový taky pořídím.

Zabij mě něžně (2002)

zápletka je naprosto prostoduchá a už v půlce filmu víte kdo kdo zabil nebo zabije. Ale na večerní posezení o víkendu celkem příjemné

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Pokud člověk dostane chuť na nereálný akčnák, tohle je to ideální. Opravdu jsme se bavila, nejvíc asi s tou pohyblivou zdí. Taky jsem zjistila, že se dá udělat špatně z výšky i doma na sedačce. ...vynikající dílko

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Njn. premiéra pilotu je dnes a 33 lidí už ho vidělo, stihlo mu dát odpad a zapsat se do kategorie Český Sráč. Pokud je seriál na odpad, s radostí mu ho dám zítra večer. Dodatek: Shlédnut pilot a na ČR to není beznadějné. Párkrát jsem se i upřímně zasmála. Koukám, že už se začínají objevovat i inteligetnní hodnocení. Děkuji Korbitchovi, který mi věnoval tolik času a projel podrobně můj profil. Chtěla jsem mu poděkovat do pošty, ale zablokoval mě. Tak aspon takhle. Děkuji, že jsi si přečetl mé komentáře, mám radost když zaujmu :-) Dodatek. Na truc blbečkům nadhodnocuji. tenhle seriál je super, bavím se u něho, dokážu se zžít s některými postavami, je tu vývoj i lehká psychologizace. To nejlepší co se v poslední době v čr objevilo Dodatek 10/2013 S přibývajícími sériemi bohužel kvalita rapidně klesá. první řada byla dobrá, zbytek už bohužel ne.

911 Mysteries Part 1: Demolitions (2006)

Nechme dále tupohlavce, aby si mysleli, že žijí ve světě plném hodných strýčků, že Bin Ládin opravdu existuje/val a že USA jsou jen nevinná oběť neschopná obětovat pár pěšáků k tomu, aby se dostala ke zdroji ropy...

11. září (2006)

chudáci herci neví, že doopravdy hrají..v komedii která na chvíli ovládla svět

Mafiáni (1990)

Až neuvěřitelné podobné hrám Mafie a Mafie 2. Nebo že by ty hry byly podobné filmu?