Insomnie (1997)

Asi zhruba stejně dobrý jako americký remake, kde mě iritoval Pacinův uštvaný výraz kterej sem viděl nesčetněkrát v jiných filmech. Stellan Skarsgard tak profláklej ksicht nemá, takže mě snadno přesvědčil o tom jak moc je v řiti. Nejlepší na filmu je scénář, ale jak norská tak ani americká verze z něj podle mě nedokázala vytěžit maximum.

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002)

Pěkná sračka. Rick Rosenthal kdysi natočil velice slušnou dvojku a je to pohříchu jediná slušná věc, co z jeho pracek vyšla. Zmrtvýchvstání je film bez akce, bez napětí s neustálou temnotou v kterej sem se neorienoval a s postavama z kterejch bych měl srandu, kdybych v nich neměl bordel. Michael Meyers pro mě byl vždycky „nejsympatičtější řezník“, takovejhle film si fakt nezasloužil.

Gejša (2005)

Těžce sem se nudil a potvrdilo se mi to, co sem říkal už po Chicagu a sice to, že Rob Marshall není moc dobrej režisér. Co se mě týče, uplně zbytečnej film.

Dopisy z Iwo Jimy (2006)

Dobrej film, výrazně lepší než Vlajky našich otců. Asi by se dalo říct že je to uměleckej válečnej film, kde to slovo uměleckej je rozhodně zásadnější.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Příběh je stejně vetchej jako byl v prvním díle. Jenže první díl měl všechny scény zábavný a vyšperkovaný, zatímco tentokrát takových scén moc není. A tak s přibývajícím časem nastupuje nuda a otupělost. Navíc vše se točí kolem Manyho; Diego a Sid jsou upozadění což je škoda. V porovnání s prvním dílem je to velký zklamání.

Děsnej doják (2006) odpad!

Jason Friedberg a Aaron Seltzer shořej v pekle za to jaký skvosty natáčej.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Vizuálně hodně nabušenej film, ale to je tak všechno. Při prvním shlídnutí sem se hodně bavil, forma mě opravdu zaujala. Při druhým už ale nastala nuda. Ani akční scény mě nijak nezaujaly. Škoda. Prostě film je v podstatě o ničem, ale dobře vypadá. A to mě nestačí. Jo a rozhodně nemá cenu na film koukat s českým dabingem, všechny ty heroický žvásty (a že jich je...) prostě vyznívaj tak nějak srandovně.

Časové pásmo bylo změněno