• Thriller

Smrtonosná zbraň (2016) (seriál)

Prijemne prekvapil, priznám sa, že som mal vopred predsudky nakoľko akýkoľvek remake vnímam ako problém pokiaľ sa jedná o kultový film a hlavne ak si neviem predstaviť náhradu za dokonalo stvárnenú hlavnú postavu. Damon však zahral postavu Martina Riggsa trúfam si tvrdiť, že v niektorých prípadoch lepšie ako ikonický Mel Gibson. Chémia seriálu funguje a jednotlivé diely postupne čerpajú z predlohy a zároveň dopĺňajú príbeh vo väčšom rozsahu. Aspoň takto pozitívne vnímam prvé dve série. S príchodom "Stifmajstra-Stiflera" to však ide prudko dolu vodou.

Queen & Adam Lambert: The Show Must Go On (2019) (TV film)

Ako to hodnotiť? Ako dokument o Queen, alebo "návrat"? Nejde to hodnotiť vďaka Adamovi Lambertovi viac pozitívne, jednoducho on je taký úbohý "spevák" ktorý hlasom Freddiemu nesiaha ani po päty. Nedalo sa to počúvať a ani sledovať, Adam je úbohý tragéd. Najhorší výber... Ten chlapec nemá hlas ani na to aby v krčme zakričal, že chce pivo...

Návrat detektiva (2020) odpad!

Detská, naivná, tupá, nudná kravina. Bohužiaľ... Ak čaká niekto ahoj aspoň trochu seriózny, alebo aspoň zábavný film tak bude sklamaný.

Tichá noc (2021) odpad!

Nudné, trápne dementné, presne to vystihuje tento brak, jeho dialógy a jeho postavy. Veľmi úbohé 0%

Chyby (2021)

Človek robí chyby, najhoršie sú tie ktoré sám na sebe nevidí. Veľmi originálny a zároveň taký typický pohľad na predsudky a ukážku vlastných charakterov. Herecké výkony realistické. Zaujímavý, pri tom jednoduchý snímok. Prekvapil.

Vyšehrad: Seryjál (2021)

Tak akurát uj.baný a dr.nutý, zabavil od začiatku do konca. Jednoduchý, vtipný 75%

Ozark - Modrá kočka (2017) (epizoda)

Po prvom úžasnom diely prichádza iba nuda, keci, rodinné vzťahy a zase iba keci. Po piatom diely končím. Tak premarnený potenciál...

Vraždy na Shetlandech (2013) (seriál)

"Krimi" v štýle "Rozamuldy Pičerovej" v Shitlandoch.. Ukecané, nudné, bez atmosféry. 10%

Deníček moderního fotra (2021) odpad!

Klišoidný, nudný brak bez nápadu, humoru a hereckého výkonu. Mádl hraje asi tak ako morská škebľa. Veľmi podpriemerný film, ktorému chýba asi všetko..

Red Notice (2021) odpad!

Len mi napadlo, že pre koho také sr.čky točia.. Pretože takže niečo megatrapné vyprodukovať stojí určite veľa vlastnej sebaúcty zo strany réžie, scenára a hlavne hercov, pretože tí zo seba robia väčších idiotov akými sú, teda aspoň dúfam, inak by mali poberať invalidný dôchodok kvôli mentálnej poruche. Robiť zo seba idiota.. No to bolo naposledy IN v čase blbý a blbší.. To je minulé storočie.. Aj keď USA nevie humor doteraz inak... Žiaľ.. Je to úbohé. 0.0%