Hulk Vs. (2009)

neviem nemalo sa to radsej volat Wolverine a 30 sekundovy Hulk?????:-Dslabe slabe mne osobne viac pasuje Logan v osuchanej kozenke ako v zltych teplacikoch:-D a co sa tyka Hulk vs Thor ani radsej nezacinam! nebyt riadnej davky pivka ani nedokukam!

Hulk (2003)

fiiiha! Hrana verzia gumkacov???? no ako by som.........asi iba ze nijako neoslni a nijako neublizi...ale este o 10 minut keby bol dlhsi 1* ide dole. A este napadne ponechany volny koniec:-D

Vanilkové nebe (2001)

Paneboze bud som blby alebo na tento zaner nemam dostatocne velke rozumove centum! To iba mne pripadalo ze treba k tomuto filmu uzivatelsku prirucku??? Pre mna zamotane dlhe trosku nudne!! Este ze Penolope Cruz je cajoris!

Kokosy na sněhu (1993)

uz si ani nepametam kolko krat som to videl! a vzdy si to drzi mierny nadstandart! urcite podarena rodinna komedia ktora nemoze nic pokazit

Karcoolka (2005)

klasicka rozpravocka v trochu netradicnom prevedeni obohatena o rakuskeho drevorubaca bez akejkolvek znalosti kalania dreva, prekofeinovanej a pretaurinovanej vevericky, supa-dupa flegmatickeho vlka so zalubov v prevlekoch, "Triple G" babusku so sklonom k Jackass sportom a majsterku polesneho bojoveho umenia do 45 kg KarCooLku!

Bruno (2009)

vidiet to prvykrat s dabingom a nie v originaly hodnotenie by bolo podstatne nizsie! Ale i tak ovela slabsie ako Borat, ale na druhej strane odvaznejsie, dementnejsie a miestami trosku vtipnejsie! Sacha Baron Cohen vsak aj nadalej dokazuje neuveritelnu sprostost a naivitu Americanov, ale hlavne tu nebotycnu debilitu:-)

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

urcite cast na urovni!!!:-)konecne sme sa dockali poriadnej supy po trojke!!! Napad s Olympijskymi hrami by mal byt zvoleny napadom storocia:-Dbeeeeebeeeeebeee:-DD

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Dwight "Zelezna jatra" Stifler!!!!! Tak takto si predstavujem ozajstneho Stiflera!!! Celkom pekna oddychovka na ktorej sa da aj zasmiat! Zavidim Americanom uroven Vysokych skol kde sa da ozrat naozaj kdekolvek a kde je kopa "strbiniek k proskumani"! Na nasich skolach sa mozme ozrat akurat tak na izbe a kutikoch na to urcenych!! A tie najkrajsie dievcata su uz zadane po prichode na skolu a zostanu iba "mrciny"!!!!! Treba poriadnu davku alkoholu aby sa clovek ich dotkol alespon prstom!Vlastne tolko alkoholu este nevyrobili:-DD

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Zavidim zavidim ako dokazu na tych peknych strojoch lietat:-)ale i tak.......pribeh odveci onicom! Hlavna postava - este horsia ako Paul Walker (a to je co povedat)! Jedine co bolo na tejto casti dobre boli asi tie japonske skolacky a soundtrack:-D

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

no!!!!!ako zacat!!!! trapne, trapne sa snaziace byt vtipne aj za cenu abslutnej vulgarity a trapne sa snaziace napodobnit co najprenejsie Stiflere ako ho pozname po tento diel!!!! Mlady Stiflere postupne sa meniaci v zlatuckeho chlapceka je asi take pravdepodobne akoze zamrzne peklo!!! Proste hruuuuuza.....chceme spat stareho Stiflera (uchylneho vsepichaca s poriadnymi hlaskami)....este ze sa paru raz ukazal Eugen Levy:-D