Tísňová linka (2013)

Skvělá a napínavá podívaná které ani na moment nespadne řetěz. Nebere si servítky ani v ukazování násilí a pár momentů zejména ve druhé třetině to byla lahůdka pro diváka toužícím po napětí. Halle Berry teda zrovna nemusím a umím si představit jiné obsazení ale zas tak jsem netrpěl:-) Jak už to tak bývá tak se ale musí vždy něco pokazit a tady to kazí konec, který je doslova zmršený.

Žhavá láska (2012) (seriál)

Dělání si srandy z těhle hloupoučkých reality show plných hloupých pipek, hloupých kreténů, hloupých producentů a hloupého ansámblu kolem těhle hloupých show vůbec, jakožto taky z těch snad ještě hloupějších tupců co na to koukají se vší vážností je neskutečná prdel a já se bavil, snad jsem z toho moc nezhloupnul...

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

U prvního výletu do města hříchu jsem se náramně bavil. Bavila mě stylizace, postavy i jejich příběhy a to všechny. Z tohohle druhého výletu už tak nadšený zdaleka nejsem. Jednak mi postavy už nepřišly tak zajímavé a hlavně jejich příběhy mi přišly jako by byly už dvakrát přeluhované. Prostě jim chyběla ta síla z Města hříchu, a vždy když už jsem čekal že se to rozjede tak přišel konec a já se tak cítil okraden jako u snad žádného filmu, až jsem si říkal tak proč se to vše dělo, proč...sice půzobivě ale ve finále na prd. Velké zklamání, na návrat do Sin City jsem těšil celou věčnost a ani Eva Green nezabránila mému zklamání.

Skvělí chlapi (2000)

Na jednoho člověka až moc náročná víkendová jízda, ale takové bývají nezapomenutelné. Stejně jako tento film.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012) odpad!

Abraham se netočí v hrobě, on tam po téhle žumpě musí jezdit na centrifuze, u toho metat kotrmelce, a dělat piruety a u toho cvičit prostné.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Nádech 80' kdy příběh a logika ustupuje akci, efektivnosti, drsným hláškám a hi-tech nadupaným bouchačkám. Chutovka kterou si dopřávat denně nebylo zdravé ale jednou za čas neuškodí. Navíc Gamma v latexu jako alfa a omega filmu způsobuje že na Mařenku už se nebudu nikdy dívat stejně.

Týden bez závazků (2011)

Já se bavil náramně a hlavně humor postupně nevyprchával jak to tak u těchto žánrů často bývá, ale je dávkován po celou dobu.

Stroj (2013)

Levné a nekvalitní sci-fi z tržiště levných a nekvalitních napodobenin.

Nákaza (2011)

Napětí a tísen byla všudypřítomná, ten chlad s filmu prostřednictvím obrazu a hudby přímo sálal. Ty největší emoce a asi i vrchol přišel docela brzo a pak trošičku padá řetez a konec byl prostě odfláklý.